Fallout 3

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

No to F3 może być całkiem niezły :D
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

No ja to widze nieco inaczej. Przydalo by sie, by chociaz system traitow i perkow zostawili.
Velociraptor
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 października 2005, 11:59
Numer GG: 8368308
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Velociraptor »

A wiadomo już coś o systemie walki w Faloucie 3 :?: Czy będzie do wyboru turowy i czas rzeczywisty :? :)
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Z tego co mi wiadomo to ma byc turowka.. Coz moze to i dobrze, ze powrot do przeszlosci i starych sprawdzonych systemow.. Jednak pewny nie jestem, bede dopiero wtedy kiedy sobie zagram juz w Fallouta :D .
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

Ja bym tam Real Time wolał bardziej dynamiczne i lepszy klimat stwarza no ale skoro ma być turowe to i tak juz jestem przyzwyczajony i na pewno sie nieschańbie i wezme F3 do rąk:D
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Fallout BoS był fajny ze względu na to, że odbiega od 1 i 2. Zamiast wcielać się w wybawiciela świata, wcielasz się w przywódcę drużyny Bractwa, co mi się bardzo podobało. Świetny klimat, chociaż elementy rpg były ograniczone.

Czy Fallout'a 3 robi Bethesda? Jeśli tak, to gra na pewno będzie super, mimo tego, że będzie osadzona w grafice 3D. Bethesda zna się na robieniu gier (Morrowind :lol: a niedługo Oblivion), więc nie ma co się martwić o jakość Fallout'a 3.

Ostatnimi czasy wychodzą słabsze gry RPG niż parę lat temu i do każdego tytułu podchodzę sceptycznie (wyjątkiem jest Oblivion).
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Post autor: dante_tha_don »

no ja bym tam za bardzo nie ufał nikomu poza black isle (RIP)
Oby tytuł nie zatracił klimatu i wyjątkowości, No i muszą być hexy
Eberk
Majtek
Majtek
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 25 grudnia 2005, 16:36
Numer GG: 0
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Eberk »

Jak Bethesta zrobi Fallouta 3 to gra będzie mogła mieć zadatki na "HIT :lol: " ogółem to seria Fallouta jest udana tak sądze 8) .
Obrazek

http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=20114-kliknij a odkryjesz nowy mroczny świat

nie ma że YO!!!
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

no chwilowo f3 jest takim duke nukem for(n)ever rpg-ow :D ale miejmy nadzieje ze wyjdzie! jak Bethesta zrobi falla to moze byc spoko, w najgorszym wypadku zrobia dobra strzelanke z elementami rpg :D
ugurth
Majtek
Majtek
Posty: 118
Rejestracja: czwartek, 3 sierpnia 2006, 12:01
Lokalizacja: wrocek

Post autor: ugurth »

Moim zdaniem Fallout powinien sie skonczyc na 2. Niewiele kontynuacji bylo w stanie dorownac poprzednim wersjom, zazwyczaj byly przekombinowane np. GTA - niezapomniane widoki z góry. A teraz, moim zdaniem,jest beznadziejne. Ale poczekamy, zobaczymy.
Ostatnio zmieniony sobota, 5 sierpnia 2006, 23:17 przez ugurth, łącznie zmieniany 1 raz.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

ugurth pisze:Moim zdaniem Fallout powinien sie skonczyc na 2. Niewiele kontynuacji bylo w stanie dorownac poprzednim wersjom, zazwyczaj byly przekombinowane np. GTA - niezapomniane widoki z góry. A teraz, moim zdaniem, jest beznadziejne. Ale poczekamy, zobaczymy.
GTA w 3d jest beznadziejne? No nie żartuj :D Widok z góry, prawda miał swój smaczek ale 3d jest w tym przypadku znacznie lepsze :)
A co do Fallouta, rzeczywiście wersja Taktyczna nie przypadłą mi do gustu.
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Post autor: dante_tha_don »

Tylko że fallout na enginie obliviona i z widokiem fpp musi równac się padace bo wyjdzie z tego zwykły fpp z rozbudowanymi elementami rpg a to bardzo zła informacja bo bez podziału na tury ta gra traci wiele (w Tactiscie niby był podział ale to i tak nie było to)
Septimus Helmheid
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:23
Lokalizacja: Zamek Blackhill

Post autor: Septimus Helmheid »

I tak nie uda im sie utrzymac tamtego klimatu.
Gdyby tylko Black Isle jeszcze istnialo, pewnie zrobiliby godnego nastepce Fallouta 2. Ale nie wierze zeby ktokolwiek inny tego dokonal. Najlepiej nastawic sie na kolejnego gniota typu Brotherhood of Steel. Glupcem byl ten, ktory myslal ze Fallout sprawdzi sie na konsolach.
Septimus Helmheid
Arcymag z Blackhill
BochN
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 10:50
Numer GG: 12017892
Lokalizacja: Zimny dołek zwany Jelenią Górą

Post autor: BochN »

Podobno bethesda wyznaczyła nawet datę premiery na 2010, ba podobno może to być nawet mmorpg, ale w to jakoś wątpie, jak dotąd nie wydali oni jeszcze rzadnej gry która posiadała opcję muliplayer.
De gustibus non est disputandum, no nie?
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Ja wierze w Bethasede, że zrobi grę godną poprzedników. Najważniejsze, żeby pozostał klimat.
Obrazek
Prentki
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2006, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Prentki »

Trochę głupio, że w 3D. Zawsze miałem do nich jakiś taki wewnętrzny wstęt (wyjątek - Gothic).
Poczekamy, zobaczymy - jak zepsują, zabijemy :D
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Jakos nie wyobrazam sobie zachowanie klimatu przy widoku z perspektywy pierwszej czy nawet trzeciej osoby.

Zeby gra miala klimat musza byc piksele i co chwila powtarzajace sie wygladem postaci ^_^
ODPOWIEDZ