Fallout 3

cRPG Corner
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Re: Fallout 3 TO BIEDA

Post autor: Runiq »

Qest pisze:Fallout 3 BENDZIE BIEDNY DLATEGO ŻE BENDZIE TWOŻONY DO GRY PSZEZ NETA I BENZIEMY MUSIELI PŁACIĆ :x
No tak, ale będzie też przecież tryb single player. Poza tym, żeby nie przepłacać za Internet, zakłada się STAŁE ŁĄCZE (akurat takowe posiadam :) )!
Qe3st

Post autor: Qe3st »

Chodzi mi o to że bęndzie opłata za granie terz mam stałe łącze
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

fallout 3 moze stracic humor (patrz fallout 2, gdzie autorzy ciagle sie z czegos nasmiewali. mam na mysli rycerzy ktorzy szukali swietego granatu granatu recznego, mike thyson, albo akcja podczas ktorej sami zepsulismy chip od wody ktory musielismy zdobyc w fallout 1).
wyjdzie na konsole i bedzie w 3d... wieeeelki blad. ja czasami gram w fallouta 1 i 2 i nienazekam, ta slaba grafika miala klimat (pozatym u mnie sie nie cielo :D, a jak wyjdzie z super grafa to niektorzy starzy fani niebeda mogli zagrac bez nowego kompa). mniej dialogow bo bedzie tez na konsole??? pie*****c konsolowcow!!! ja chce jeszcze wiecej dialogow niz w fallout 1 i 2 razem wzietych!!!!
wiecej akcji??? wcale nietrzeba. zobaczcie fallout tactics, gra niby dobra, fajna, ale zeby ja 5-6 razy przejsc, to nie to.

fallout rulezzzz!!!
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Cóż informacja o powstaniu kontynuacji świetnej seri na początku mnie ucieszyła, ale po pewnym czasie pojawiły się również obawy czy ten tytuł niezchańbi honoru całej seri i czy nieokarze się gorszy.
Mam nadzieje że moje obawy się niepotwierdzą i że fallout 3 będzie dotrzymywał kroku wcześniejszym tytułom.
Na premiere czekam z ciekawością i strachem.
Cóż po premierze się dowiemy czy ta gra ma prawo nosię słowo Fallout w tytule.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Opłata za Mplaya? Czy komuś nie pomylił się F3 z F: on-line (Interplay coś tam marudził, ze zrobi ten drugi... tylko skąd chcą wziać ogromne fundusze do tego potrzebne?). A co do ew. porażki F3, to jest inna nadzieka - jak kiedyś pisałem istnieje spore prawdopodobieństwo, że Troika chce zrobić coś w postnuklearnych klimatach...

A właśnie, czego oczekujecie po F3? Jeszcze większego arsenału, mnogości dopracownaych miast, ciekawych zadań, wszystkiego na raz? Jakie warunki waszym zdaniem będzie musiał spełnić, by mógł być uznany, za godnego?
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Hmm.... Żeby konieczne było przejście gry ok kilkanascie razy, żeby usłyszec wszystkie teksty, etc. Po jednym razie młodym(ą)/dorosłym(ą)/starym(ą) mężczyzną/kobietą plus przejście gry na sposób dyplomatyczny/bojowy/złodziejsko-szpiegowski _oraz_ koniecznośc dokonania kilku nieodwracalnych wyborów.
Już na tej drodze był F2. Chciałbym, żeby F3 mógł się poszczycic postawieniem na niej kolejnego kroku...
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Tiaaa... a Ty ponoć masz mało czasu ;-P No chyba, że już planujesz emeryturę ;-)

Ja bym w F3 chętnie zobaczył swobodę bliską absolutu - jeszcze wiekszą niż w np. Arcanum - robisz co chcesz, łazisz gdzie chcesz... chcesz założyć gildię niewolników? jasne! A może powowłać własny oddział rangerów? spoko! albo przyłączyć się do "big złych"? czemu nie!

A po drugie obszar gry... powinien być ogromny, szczegółowy (miasta po których można łazić i łazić... i końca nie ma...) tętnić życiem, dynamicznie się zmieniać, winien być pełen powiązań... możnaby usłyszeć plotki np. o sobie, czy o jakimś wydarzeniu w którym wzieło sie udział... a na podstawie tych plotek chciano by nas wynająć... itp. przyczyna-skutek, ale na poziomie o szczebel wyżej niż dotychczas - to jest to!
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

MAd- nie powiedziałem, że chiałbym przejśc F3 kilkanaście razy. Wystarczy mi świadomośc, że powinienem. ;) To pozostawia wrażenie prawdziwości świata- zdajesz sobie sprawę z własnych wyborów...
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

JA jestem ciekaw F3. Tylko czy bedzie tak PRZEŁOMOWA jak 1 i 2 któż to wie...
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Raczej mało prawdopodobne, ale jeśli będzie choć w połowie tak fajna jak jedynka lub dwójka to i tak kupię :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

Hej ludzie przecież to Fallout 3, skoro Rockstarowi udało się czynic każdą następną częśc GTA coraz lepszą to czemu mają tego nie zrobic tego arcymistrzowie w branży cRPG(bo amatorom chyba takiego produktu nie dadzą do robienia)poza tym twórcy zysk mają już zagwarantowany, jak wszyscy usłyszą że powstał F3 to będzie większy szum niż ten z HL2. A co do gry to się przekonamy, ale bądźmy optymistami :) .
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Fallout 3 - ok - tytul WIELKI - tylko czy drowna dwom sowim poprzednikom, ktorzy przez te wszystkie lata stali sie LEGENDAMI ?? Obawiam sie, ze jesli nawet wyjdzie porzadna gra, to i tak zostanie zjedzona przez krytykow, bo nie jest idealna czy doskonala, na jaka wszyscy tyle lat czekali... (podobna sytuacja z Duke Nuken Forever - hehe gra wychodzi od kilku dobrych lat, a jeszcze nie wyszla na polki sklepowe...) :roll: . Gra moze byc dobra, ale szczerze - jakos watpie zeby byla tak dobra jak jej poprzedniczki.. Chociaz.. kto wie.. przyszlosc pokaze..
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Nie sądzę... Gdyby gra z góry była skazana na zjedzenie przez to ze miała świetne poprzedniczki, to Fallout 2 byłby również zjedzony... Myślę że Twoje obawy są nieuzasadnione.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Krzys_ek
Majtek
Majtek
Posty: 138
Rejestracja: środa, 14 września 2005, 13:29

Post autor: Krzys_ek »

No tak ale Duke Nuken Forever dość długo i obficie był zapowiadany jako coś niezwykłego. W końcu projekt był kilka razy zarzucany i wznawiany i tak powstała legenda
Z Faloutem 3 jest inaczej. Najpierw miało nie być cz. 3 Potem kiedy prace nad nią wyszły na jaw, dosyć długo prawie nic nie ujawniano na jego temat. Nawet na tegorocznym E3 gra nie była reklamowana...
Falout to przedewszstkim specyficzny klimat świata gry. To on sprawia że nawet dzisiaj ludzie z ochotą grają w jedynkę.
Także dla mnie gra będzie świetna jeśli będzie posiadać dobrą fabułe i znośny interface.
Buncur
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2005, 16:51
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Buncur »

To ten Duke Nukem jeszcze nie wyszedł???!!?? Niedawno przeglądałem ŚGK z 1998 roku i tam była zapowiedź tej gierki, z tekstem, że wyjdzie w '99. No to ładnie....
A co do F3 ---> tym, którzy grali w 1 i 2 na pewno się nie spodoba, bo data wydania tych gier to przecież prehistoria... starzy gracze (ze mną na czele) traktują F2 i F1 już w kategoriach sentymentalnych; nic więc ich nie zadowoli. Jak widze te nowoczesne gierki, te wypasione grafiki i realistyczne modele śmierci, czy tam jakieś niesamowite efekty świetlne mam ochote zapuścić C64 i pograć w Donald Duck albo Wonderboy'a:]
tru dis fild of distrakszyn ju did not dezert mi maj brader in arms
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Na jakim engine'ie jest robiony F3?
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

z tego co wiem to na engine Oblivion'a. Czyli w sumie dostaniemy postnuklearnego Morka :P
ODPOWIEDZ