Fallout 3

cRPG Corner
cirr
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 12:18
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cirr »

Ten post wyzej to oczywiscie moj :D Tylko cirr mądra główka zalogowac sie zapomniał :x
Nie po to się żyje aby jeść, je się po to aby żyć :]
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Czasami myśłe podobnie... ale mimo to chciałbym zobaczyć trzeciego Fallouta... po prostu brakuje mi nowych przygód w tym świecie...
Tahion
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 09:23

Post autor: Tahion »

kazek pisze:docelowa platforma f3 to pc, ale gra ma byc odrazu skonwertowana na konsolke wiec stad takie uproszczenia..

>> Coż to tlyko konsola - zaprojektowana dla dresa.

na Twoim miejscu uwazalbym z takimi textami : P
Nie musze uważać na słowa bo wiem co mówie. Nie mam nic przeciwko dresom jako ubraniu sportowemu, ale ludziom, którzy chodzą w nim non stop, a właściwie stoją pod blokiem i zaczepiają tylko innych, pokazując swój poziom kultury.
A co do konsoli też się nie myle zaprojektowano ją i sprzedawano pod pretekstem ładniejszej grafiki i paru innych rzeczy i co ? G*** prawda grafa wcale nie jest ładniejsza a kierownice i pada jak ktoś chce też sobie do kompa podłączy. Phi śmieszne. teraz kombinują z połączeniami konsol razem by móc grać w "sieci" i co za pare lat zrobią z tego kompa :P phi

P.S
posłuchaj Big Cyc - dres to może zrozumiesz o co chodzi :wink:
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Może skończymy rozmowy o mieszkańcach siłowni ???

Ja mimo wszystko wieże (gdyż nadzieja to moja matka) że F3 niebędzie skopany... moze będzie inny ale ufam iż ludziki staną na wysokości zadania i z powrotem będziemy mogli utonąc w odmętach atomowego pyłu....
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
kazek
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 12:22

Post autor: kazek »

szkoda, ze chlopaki z Bethsedy nie kontynuuja prac na 1szym silniku - skrocilo by to czas oczekiwania, a gra przypominalaby f2 : )

Tahion>> lap peema : >
Obi-San
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 11:18
Lokalizacja: Tajar
Kontakt:

Post autor: Obi-San »

Tym razem bede baaaardzo zdystansowany co do kolejnego wspanialego tworzenia F3... jak zrobia wtedy pogadamy. Cierpliwosc kazdego ma swoje granice. Z drugiej strony podoba mi sie fakt ze Fallouta beda tworzyc ludzie ktorzy (z tego co widzialem) sie na tym znaja.
Obrazek
gregi4

Fallout 3

Post autor: gregi4 »

Myśle , że Fallout3 to dędzie wielki niewypał .
Za dużo go ludzi tworzy i zbyt długo to trwa.
Obym się pomylił. :lol:
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wiesz z Thiefem 3 było podobnie, a mimo to powstała wcale niezła gierka. Mam cichą nadzieję ze z Falloutem będzie podobnie...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »

Ech.. Szkoda, że to nie Troika robi F3 - im mogłoby się to udać bardzo dobrze - nawet lepiej niż BI, gdyż trzon Troiki to właśnie ludzie, którzy są nazywani "ojcami Fallouta" (są to główni twórcy F1 i F2). Sądze iż tworzony obecnie F3 będzie grą dobrą, może nawet b.dobrą, ale mimo raczej nie sprosta oczekiwaniom fanów poprzednich części.
Ostatnio zmieniony sobota, 21 sierpnia 2004, 00:25 przez MAd Phantom, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Kto powiedział że Obecni twórcy trójki nie będą zasięgali rad wórców 1 i 2... albo jak to robiło blackisle samych graczy ??
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »

Owszem wiem o tym, ale mimo wszystko to wciąż nie będzie to samo niż gdyby F3 robiła Troika lub BI osobiście, zwłaszcza jeżeli prawdą ma być uszczuplenie kwestii dialogowych, które, jak wiadomo, były jednym z głównych atutów poprzednich części
Kiwi
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:10
Lokalizacja: okolice Leszna
Kontakt:

Post autor: Kiwi »

Zacznijmy od tego, że nie ma pewności, że Fallout 3 w ogóle się pojawi. Ile to już razy słyszeliśmy o "zaawansowanych pracach" i nic z tego nie wyszło. Czarna Wyspa upadła i rola "wskrzesiciela" projektu przypisywana była raz jednej, raz drugiej firmie. Mam nadzieję, że obecni producenci staną na wysokości zadania, ale wydanie gry w stylu Fallout'a na wszystkie platformy (może jeszcze komórki i gameboy'a!?) jest pomysłem co najmniej głupim. Może byłoby lepiej, gdyby Fallout 3 nidgy nie ujrzał światła dziennego- niech zostanie zapamiętany jako wybitna gra cRPG, a nie wielkie rozczarowanie (wariant bardzo pesymistyczny :) )
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Rzeczywiście, biorąc pod uwagę obecne zapowiedzi, dla wizerunku całej serii lepiej byłoby gdyby F3 się nie pojawił... ale pojawi się prawie na pewno - jest to zbyt duży potencjalny zysk dla producentów i dystrybutorów, by zrezygnować z projektu tylko "dla zasady". Niestety F3 na chwilę obecną to tylko taka maszynka do robienia pieniędzy - jeżeli nie będzie kompletnym niwypałem, to sprzeda się w ogromnych ilościach, choćby miał niewiele wspólnego z resztą sagii.
Kiwi
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:10
Lokalizacja: okolice Leszna
Kontakt:

Post autor: Kiwi »

Niestety muszę się z tobą zgodzić. Znaczek Fallout'a ma zbyt duży potencjał, aby można było go nie wykorzystać.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Właśnie byłem na oficjalnej stronie Bethesda Softworks i poczytałem sobie co oni tam piszą o F3... Z tego co udało mi się wyłowić z morza hurra-optymistycznych zapowiedzi najciekawsze (i najbardziej przerażające) wydają się następujące fragmenty: "PC, home consoles, handhelds, and other media" (tylko "lub czasopisma" jeszcze brakuje :) ) - "handhelds"!?( to bodajże gameboye i być może komórki!), o "home consoles"(po prostu konsole) już było, ale "other media"(inne platformy) brzmi już groźnie (chyba że chodzi o TV). Oprócz tego wyczytałem jeszcze o "develop and publish additional sequels" (rozprowadzanie i publikacja dodatkowych sequeli) Jeszcze nie wydali F3, a już im sequele w głowie - co prawda to wszystko to są "tylko" prawa jakie Bethesda posiada, lecz prawdopodobnie prawie na pewno z nich skorzysta... Swoją drogą pisze tam też iż F3 będzie przygotowany i wypuszczony wraz z następną częścią Elder Scrolls - oba projekty będą nadzorowane przez tego samego człowieka (Todd Howard)... - autokonkurencja? Chęć upieczeni dwóch pieczeni na jednym ogniu? A może jedna z produkcji ma być "zabezpieczeniem" na wypadek klapy drugiej(ale która, której?)? - na odpowiedzi na te pytania trzeba jeszcze poczekać..
Cytaty pochodzą ze strony http://www.bethsoft.com/news/pressrelease_071204.htm
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Mad ! Tym info wzbudziłeś lęk w mojej duszy !...
Z tego co piszesz wynika że F3 wsadzimy do nocnika...
Wow.. już się ciesze że jadąć pociągiem pogram na Gemboju w Fallout Tetris:P
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Nie panikuj Feanorze!
Może szczęście dopomoże? :D

Oczywiście to co napisałe w poprzednim post'cie to są -jak już wspomniałem - prawa jakie Bethesda posiada (albo raczej do jakich posiadania się przyznaje), a sam post pisany jest bardzo pesymistycznie (najwyżej będę miał miłą niespodziankę :wink: ) Być może (przy odrobinie szczęścia :) ) Bethesda, wbrew wszelkim znakom na niebie i Ziemi (jak np. kręgi w zbożu i moim trawniku :) ), zrobi F3 jak należy i te wszystkie mroczne przewidywania okażą się, patrząc z perspektywy czasu, po prostu śmieszne. Taką w każdym razie trzeba mieć nadzieję... A to z Fallout Tetris, wbrew pozorom, wcale nie jest takie śmieszne :) - "speców" od marketingu stać i na takie "genialne" pomysły :) ...
ODPOWIEDZ