Grywalne rasy nieludzkie

Autorski system fantasy.
Shadowrunner
Pomywacz
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 15 października 2007, 23:03
Numer GG: 5460249
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Grywalne rasy nieludzkie

Post autor: Shadowrunner »

mrufon pisze:Jest i pewne nowość w generowaniu bohatera - pewne plusy i minusy pochodne znaku zodiaku bohatera. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem Orindzkim. Dość mocno odbiega od standardowego. Znów nie chcieliśmy powielać, nawet jednostki czasu są mniej lub bardziej autorskie.
No baaa - u nas tydzień ma 8 dni nie 7dem :P :mrgreen: Zresztą tych zmian jest więcej - bo wszystko co związane z miarami czasu i kalendarzem jest swego rodzaju odzwierciedleniem tej nadrzędnej kosmogonii i kosmologii związanej z pozycją Podwójnej Kwadratury Wszechrzeczy w uniwersum Cienia, o której to Kwadraturze, czy też Mistycznym Oktagonie Wielkich Żywiołów wspomniałem parę słówek w topicu o wyglądzie Magii w II Ed.
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, Przestańmy ciągłym lamentem się poić: Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystało w milczeniu się zbroić..."
J.Kaczmarski


Obrazek
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Grywalne rasy nieludzkie

Post autor: mrufon »

Cyfra "8" odciska swe piętno niemal wszędzie. Tam, gdzie się uważnie spojrzy, spod powłoki ułudy wyłania się reprezentantka kosmicznej harmonii - ósemka ;)
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Zablokowany