Szukam rysownika

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Szukam rysownika

Post autor: Pita »

Witajcie!

Nazywam się Piotr „Pita” Rusewicz i szukam dobrego, utalentowanego rysownika do wspólnych projektów komiksowych, graficznych oraz ilustrowania małych gier wideo.
Nie będę ukrywał – zależy mi na ludziach z pasją, którzy nie zapytają na początku „kiedy dostanę pieniądze” ponieważ nie jestem biznesmenem, tylko twórcą. Nie chodzi mi o profesjonalistów, o ludzi z bogatym portfolio, czy po szkołach. Szukam dobrego rysownika. Aż dobrego rysownika.

Powiem więcej – nie mogę zaoferować pieniędzy. Nie mam firmy. Nie mam budżetu. Nie mogę zapewnić sukcesu.
Ale mogę zapewnić, że jeżeli zrealizujemy dane projekty, zaryzykujemy i uda nam się z nimi wypłynąć nikt nie pozostanie bez nagrody. Jestem młody i ambitny, na koncie mam kilkanaście opowiadań, wygraną w konkursie na komiks JapanFest w roku 2009 oraz pisanie skryptów do wielu odcinków dwóch komiksów dla gry-online: Next-Gen oraz Mastah & Szczypoon. Zebrałem niezłą pulę nagród, sporo wyróżnień, jednak to wciąż za mało. Szukam ludzi do współpracy. Artystów.

Niestety, nie potrafię rysować, a Runshin ( http://runshin.deviantart.com/ ), z którym współpracuję od paru lat nie ma tyle czasu i tylu możliwości, żeby zrealizować z nim wszystko, co pragnę zrealizować.

Dlatego szukam Ciebie – rysownika!

Jeżeli boisz się że jestem oszustem – możemy spisać umowę. Jeżeli myślisz że jestem partaczem – najpierw porozmawiajmy. Jeżeli uważasz, że jako fantastyczny rysownik nie potrzebujesz dodatkowego człowieka do roboty – nie wiem po co to czytasz.

Co ważne – mam jakiś tam talent. Potrafię współpracować zdalnie oraz jestem cierpliwy. Wymagam jednak zaangażowania i szczerości, pracy oraz efektów. Obiecuję, że każdy zrealizowany projekt będę starał się wypromować i sprzedać. Zapewniam, że zawsze są duże szanse na realizację, nawet w naszym kraju ;). Wreszcie gwarantuję, że to na pewno lepsze niż siedzenie i narzekanie na stan komiksu w Polsce/brak miejsc pracy dla młodych artystów.

Jeżeli chcesz spróbować – zapraszam i z góry dziękuję!

Mój e-mail: piotr_rnext@o2.pl

Pita
Har Har Har
ODPOWIEDZ