[inny] bas

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
Suhar
Majtek
Majtek
Posty: 124
Rejestracja: piątek, 21 stycznia 2005, 19:33
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

[inny] bas

Post autor: Suhar »

hej ludzie :D
mam zamiar zacząć grać na basie... wiem, że to jest cholernie łatwe :D ale mam taki problem: bo chciałbym kupić bas, a z kasą też nie jest najlepiej... gdzie (najlepiej na necie) możnaby kupić tanio bas, na którym da się grać i który raczej nie byłby najgorszej jakości ?? (tak, wiem że na allegro. ale jakieś inne miejsce też by sie przydało :P)
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.
I sure could use a vacation from this

Bullshit three ring circus sideshow of
Freaks
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Re: [inny] bas

Post autor: wiki-yu »

Suhar pisze:hej ludzie :D
mam zamiar zacząć grać na basie... wiem, że to jest cholernie łatwe :D ale mam taki problem: bo chciałbym kupić bas, a z kasą też nie jest najlepiej... gdzie (najlepiej na necie) możnaby kupić tanio bas, na którym da się grać i który raczej nie byłby najgorszej jakości ?? (tak, wiem że na allegro. ale jakieś inne miejsce też by sie przydało :P)
nie allegro ? może ebay ? :P sorry ale to są najpopularniejsze miejsca, a i wcale takie proste to nie jest jak wygląda z zewnątrz że niby tylko 4 struny i w ogóle banał :]
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Suhar
Majtek
Majtek
Posty: 124
Rejestracja: piątek, 21 stycznia 2005, 19:33
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Suhar »

ale na basie się tylko za struny szarpie i progi zmienia :p a na początek zresztą poszukam kogoś, kto uczy grać na swoim basie... jeśli uznam, że jest oki to wtedy lepiej się zajmę kupowaniem nówki ;)
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.
I sure could use a vacation from this

Bullshit three ring circus sideshow of
Freaks
ODPOWIEDZ