Avatar: the Last Airbender

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
Vincent
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:19
Numer GG: 5443023

Avatar: the Last Airbender

Post autor: Vincent »

Witajcie!
Juz po raz 2 pisze tego posta z prosba o pomoc. Otoz wraz z moim kolega wpadlismy na pomysl aby zrobic gre RPG na podstawie amerykanskiego anime ktore jest w tytule tego posta lecz mamy pewne problemy:
1) Gracze uwazaja ze swiat jest zbyt kolorowy bo nie_ma skrytobojcow i ostrego siekania nie_ma krwi po kolana i ogolnie rzezni
2) Kilka osob ktore gralo ze mna uwaza ze klade za duzy nacisk na spoleczenstwo i polityke tamtejszych miast
3) A co mnie szczerze mowiac rozbawilo to tekst mojego kolegi "Czemu nie moge miec dwurecznego miecza skoro jestem ninja??" Czy ktos widzial kiedys ninja z takim mieczem??
Prosilbym was wielcy znawcy i nalogowi erpegowcy ;p o pomoc co zrobic zeby kazdy ktory zaczyna grac w Avatara znalazl cos dla siebie
Pozdrawiam
Vincent
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Avatar:the Last Airbender

Post autor: Kloner »

Tworząc gre na podstawie Anime automatycznie uczyniłeś ją ciekawą tylko dla osób które je znają i potrafią wczuć się w ten klimat. Co zrobić by podobała się wszystkim? Wystrzelać jej przeciwników :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
smok14
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 10 kwietnia 2008, 20:10
Numer GG: 0
Lokalizacja: POL

Re: Avatar: the Last Airbender

Post autor: smok14 »

słuchaj jak im sie nie podoba to mają problem grę nie tak łatwo zrobić, ale trochę krwi nie zaszkodzi dodać :mrgreen:
śmierci to wyzwolenie, a nie kara
arthil
Majtek
Majtek
Posty: 112
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 17:48
Numer GG: 6026651
Lokalizacja: 36 Ophiuchi B

Re: Avatar: the Last Airbender

Post autor: arthil »

A ja poinformuję tak tylko przy okazji bo nikt tego jeszcze nie zrobił. Nie ma czegoś takiego jak amerykańskie anime, bo ten gatunek to animacja stworzona w Japonii i kreska nie ma nic do tego. Możemy mieć co najwyżej do czynienia z animacją o kresce stylizowanej na tej najpopularniejszej japońskiej. Ale to tak mimochodem, a czy ten kolega nigdy nie narzekał, że w niektórych grach mag nie może nosić miecza dwuręcznego (choć od tego są wyjątki)?
ODPOWIEDZ