Blokowanie reklam w Internecie

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Blokowanie reklam w Internecie

Post autor: Perzyn »

Dotychczas używałem AdMunchera, ale z pewnych przyczyn nie jest to dłużej możliwe, czy zna ktoś jakiś sharewarowy program o podobnym działaniu? Przeglądarka jakiej używam to opera i nie planuję się przerzucać na Firefoxa (wiem, że on ma plugin adblock). Będę wdzięczny za pomoc. Ah, szukałem na google, ale wszystko co znajduję jest płatne.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Blokowanie reklam w internecie.

Post autor: BAZYL »

Opera ma wbudowany program blokujący, nie wiem wiec czego Ty szukasz... Otwórz menu kontekstowe za pomocą kliku prawym przyciskiem myszy i wybierz Zablokuj zawartość... Trzymając shift blokujesz wskazany plik, nie trzymając - wszystkie z danego katalogu na serwerze. W przypadku AdWords i podobnych, musisz skopiować link - bo ten programik może blokować także programy tekstowe. Nie zagłębiałem się aż tak, ale chyba może blokować nawet całe strony.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Blokowanie reklam w Internecie

Post autor: Perzyn »

Dzięki BAZYLu, nawet nie wiedziałem, że moja przeglądarka potrafi robić takie fajne rzeczy. Nie wiesz może czy jeszcze do tego podaje kawę? :P
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Blokowanie reklam w Internecie

Post autor: BAZYL »

Jak można używać najlepszej przeglądarki i nie wiedzieć o tym, ze ona jest najlepsza?

Kawy Opera jeszcze nie robi, ale Opera 9.5 będzie robić cuda. Możesz juz ściągnąć betę i się sam przekonać :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Blokowanie reklam w Internecie

Post autor: Falka »

BAZYL pisze:Opera 9.5 będzie robić cuda
Beta już robi cuda - udało mi się ją usunąć nie przerywając korzystania z niej xD Dopiero jak zamknęłam okno przeglądarki, to ślad po niej zniknął i okazało się, że się odinstalowała, a działała ładnie jeszcze przez pół godziny po skończeniu deinstalacji :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
ODPOWIEDZ