Flock

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Flock

Post autor: Falka »

Witam towarzystwo,

Mam prośbę. Od dłuższego czasu pracuję razem z ludźmi z Aviary.pl nad lokalizacją Flocka i niedługo ma wyjść oficjalna polska wersja. Ale zanim wyjdzie, przydałoby się ją potestować. I tutaj zwracam się z prośbą o Was:
tutaj znajdują się najnowsze wersje przeglądarki do ściągnięcia w różnych językach (regularnie uaktualniane, wersji 1.0 jesze nie ma) i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś zdecydował się ściągnąć Flocka w wersji polskiej i go potestować.
Wszelkie komentarze nt. tłumaczenia (a i samego F. też przy okazji) byłyby ile widziane :)

Będę wdzięczna nawet za najmniejsze komentarze.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
mqm
Pomywacz
Posty: 50
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 16:13
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Flock

Post autor: mqm »

Ja się zgłaszam!
Już pobrałem polską wersję i właśnie piszę przy jej pomocy posta. Flock zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie :) . Strony internetowe ładują się chyba jeszcze szybciej niż w Operze (oprócz niej korzystałem też z Internet Explorer'a i Firefox'a). Ta przeglądarka, jak i jej tłumaczenie, to kawał dobrej roboty! Wszystko działa szybciutko i nie przymula mojego kompa (Explorer i Firefox się kłaniają :? )

Będę testował za każdym razem jak tylko będzie mi potrzebny dostęp na neta. Na razie zawadza mi tylko to, że obszar przeznaczony na wyświetlanie strony jest mniejszy niż w operze. Fajnie działa w trybie pełnoekranowym :).
"W szmaragdową noc
W kryształowym zamku..."
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Flock

Post autor: Sihamaah »

Tu jest polski pod Windows, jakby ktoś miał problem znaleźć:

http://tinderbox.flock.com/builds/falco ... .win32.exe

Już ściągam. Jak ściągnę i przetestuję, to zrobię edit i się wypowiem pod spodem :) Już z Flocka.

EDIT:

1. Jak kliknąłem na Dodatki to się zawiesił :( Tak więc postanowiłem pisać z FF, a mieć tamtego na oku.
2. Dodawanie do ulubionych jest w złym miejscu, zbyt łatwo kliknąć, można je pomylić z "Zatrzymaj wczytywanie bieżącej strony)
3. Minimalnie szybszy od FF, ale widać że zbudowany na jego bazie. Wolę liska.
4. Polonizacja dobra, ale program - już niestety nie.

Zobaczę jak się rozwinie projekt. Póki co FireFoxa nic nie przebije. Mam nadzieję że będą chociaż analogiczne wtyczki, bo bez tego sobie nie poradzę na necie na Flacku (korzystam z wielu...)

Jeśli pojawią się jakieś miażdżące zalety, to się przesiądę. Póki co dzięki.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ