Przedstawienie - pomoc

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Przedstawienie - pomoc

Post autor: Sihamaah »

W moim liceum już bardzo niedługo organizowana jest impreza kulturalna. Tradycja mówi, że każda klasa pierwsza wystawia swoje przedstawienie teatralne. Tak się składa, że jestem w klasie pierwszej :) Więc bardzo prosiłbym Was o pomoc - mam na myśli pomysły, jakie macie na ten temat.

ZASADY:
:arrow: Przedstawienie trwa pięć minut, za przekroczenie czasu - kara
:arrow: Im więcej osób z klasy weźmie udział, tym więcej punktów
:arrow: Trzymamy się zasad teatru (?)
:arrow: Styl: parodia, humor
:arrow: Nasz temat: Teleturniej "Najsłabsze ogniwo"

Macie jakieś pomysły? Co byłoby w stanie rozbawić publiczność w tak krótkim czasie?

Sami wpadliśmy na pomysł, że teleturniej będzie w wydaniu świątecznym i wystąpią różne gwiazdy (a'la "Rozmowy W Tłoku" Szymona Majewskiego"). Co z samymi postaciami? Kogo proponujecie? Jakie cechy w nich wyszczególnić? Co powiedzieć, by zarobić kolejne punkty? Kogo ma grać cała klasa, skoro osób w teleturnieju nie ma wiele :) Czekam na wszystkie pomysły. I z góry dziękuję za pomoc.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Przedstawienie - pomoc

Post autor: kajtek Raulin »

Hmmm...Najsłabsze Ogniwo? Musicie wyszczególnic Kazię Szczukę(ale mhroczne imię nazwisko,grrr) i jej charakterystyczne "zaghrajmy w najszłabsze ogniowo..." .No wiecie..."wadę" w wymowie.

Chcecie również przedstawić tam VIP'ów...jednye co mi przychodzi na myśl to Doda :D .Świetniew by odpowiadała na pytania i niech powie kilka wulgaryzmów.Skoro cała klasa musi wystapić no to proponował bym dać kilka osób z tyłu,były z kartonami z napisami "Aplaus" "Krzyk!" itd.Mają ano jest podnosić z niewątpliwym uśmiechem i zadowoleniem.

Co do innych VIP'ów to Szymon Majewski w kolorowym farku,Kuba Wojewódzki w koszulce "Porsze",Andrzej Lepper w stroju rodowitego chłopa,wokalista Behemota;Nergal(biały makijaż,koszulka z napisaem "Ave Lucyfer!" oraz kot w ręku),Andrzej Sapkowski(koszulka Wiedźmina oraz jakaś jego kniga w dłoni),Pairs Hilton(różowa koszulka,sztuczny pies np. z waty),Mariusz Pudzianowski(nie musze chyba mówić).

Nie wiem czy się wyrobicie z czasem ale to moje pomysły...

PS Nergal może nucić w kólko "PAPO! PROTOS! KAKA! DEKOMASSS!"

PS 2 Taki żart... :)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: Przedstawienie - pomoc

Post autor: BLACKs »

Parodiowanie teleturniejów i programów jest oklepane. Nawet klasa IB z Gdańska na to wpadła ^^.

Nie ciekawiej byłoby przerysować zainteresowania i charaktery poszczególnych osób z klasy, robiąc przedstawienie pokazujące, jak kłócicie się o to, co zrobić na przedstawieniu? :D
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Przedstawienie - pomoc

Post autor: Sihamaah »

Hahahaha, Blacks co ja słyszę :) Wy też? No cóż... :) Twój pomysł jest ciekawy, ale niestety - temat mamy narzucony z góry :P Są też inne teleturnieje, jest serial "Moda na sukces", mieli być nawet Power Ranger - ale my akurat trafiliśmy na program Kazi Szczuki... :(

kajtek, dzięki za pomoc. Ten pomysł z billboardami jest nawet nawet... Rozważymy :P A kumpla który gra Kazię trzeba będzie nauczyć mówić tak jak ona.

Aha - trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że w klasie jest nas pięciu na 25 dziewczyn, z czego jednego tego dnia nie będzie (sportowiec...). A szkoda - miał być Czesiem, bo naśladuje jego głos po mistrzowsku... I całkiem podobny jest :D Joke, oczywiście, jak to jakimś cudem przeczytasz, to się nie gniewaj, drogi kolego :P

Jakieś inne pomysły, hm? To dla mnie ważne, pomóżcie...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ