MTG

Pytania i problemy, ogłoszenia drobne, szukanie ludzi do gry.
ODPOWIEDZ
egzedal
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 12 września 2006, 21:20
Lokalizacja: Świebodzin

MTG

Post autor: egzedal »

Witka
Szukam osob o obrebie Świebodizna (lubskie) chetnych do wspolnej gry w MTG. Jak sie troszke bardziej poznamy to dam nocleg jak ktos bedize dojzdzal parenascie lub dziesiat kilometrow.
zglaszac sie na gg 9417758
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

MTG- Co i jak?

Post autor: Alucard »

Ok. Zaczne od początku. Z karciankami mam niewiele wspólnego, ale podobnie było kiedys z RPG. Mam zamiar kupic sobie MTG, ale właściwie nie wiem, jak to zrobić (Ok, Ok, wiem, że podejść do kasy itp.)

Otóż z tego co sie orientuję, a średnio sie orientuję, są tam jakies kolory, zestawy podstawowe, edycje itp. Mi nic to nie mówi. Jakie są ceny, w jakie "edycje" inwestować...

Więc prosze o jakies rady, podpowiedzi, linki i wszystko to , co może mi sie przydać.

Aha. Językiem władam na poziomie między komunikatywny a dobry i słownik mi nie straszny. Ale mimo to pytam sie- Czy jest jakas edycja polska? Jednak język ojczysty to ojczysty.


Jakie ew. karcianki inne polecacie?
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Vincent
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:19
Numer GG: 5443023

Re: MTG

Post autor: Vincent »

Ja gram w MTG juz dosc dlugo ale jesli chodzi o inwestowanie w ta karcianeke to szczerze mowiac lepiej kupic sobie malucha i uczyc sie na prawojazdy bo ta karcianka zjada za duzo pieniedzy.
jesli chodzi o edycje to niema zadnej polskiej....
w jakie inwestowac to trudno powiedziec bo kazda edycje i blok (tak wiem o tym nie mowilem ) ma swoje wady i zalety.
bardzo ciezko jest pisac o tym co lepsze co gorsze
a co do polecania innych karcianek to polecilbym The Spoils jest bardzo fajna i wciagajaca.

PZDR
Vincent
ODPOWIEDZ