[Dark storytelling] Funeral

To miejsce gdzie będzie następowała rekrutacja do gry RPG na forum Tawerny RPG.
ODPOWIEDZ
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

[Dark storytelling] Funeral

Post autor: Alucard »

Czy zastanawialiście się czasem, że poza tym co widzicie w telewizji jest drugie dno świata? Nie, nie kosmici, nie rządowe spiski. Świat ludzi takich jak wy, a jednak myślących innymi kategoriami. Czy w przypadkowym zgonie bliskiego można zobaczyć coś więcej? Czy dłoń ukochanego dziadka czy najbliższej CI siostry mogła kiedyś dzierżyć nóż bądź pistolet? Czy są zasady, dla których warto poświęcić wszystko, czy są tajemnice których nigdy nikomu nie można przekazać...?

A jeśli tak?

Czy w nie uwierzysz...

FUNERAL

Witam. Nie będzie rozbudowanych wstępów. Po prostu - jeśli lubisz zagadki, kombinowanie i interakcję a przy tym chce Ci się pisać i odgrywać, zapraszam. Mam piekielną ochotę poprowadzić coś znowu na tawernie, wiec zapraszam.
Sesja w klimatach horroru/thrilleru. Zależy w co uwierzycie i gdzie dobrniecie.

POwiem tyle - czasy współćzesne, U.S.A (stan Maine). Graj kim chcesz. Hydraulik, stolarz, policjant, biznesman, żebrak... Wszystko dozwolone. Sesja jest tak skonstruowana, że każdy w jakiś sposób spasuje.

Piszcie karty (forma dowolna) - najlepiej na PW, chociaż jak ktos tu wyślę, to nie będzie problemu.

Zapraszam i polecam się. Więcej powiem, kiedy uciuka się pewna ilość graczy (dwóch juz mi wystarczy ale im więcej, tym lepiej).
Pytanie w temacie.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
ODPOWIEDZ