Strona 1 z 1

Pokemon [storytelling]

: sobota, 30 kwietnia 2011, 17:14
autor: Behemot
Wstęp

Dzieciaki stojące pod ścianą wyglądały na dość przestraszone. Właściwie trudno byłoby im się dziwić - rozkazano im tam stać przeszło godzinę temu i od tego czasu nikt się nimi nie interesował. Jedynie przechodzący w tą i z powrotem wojskowi rzucali im ulotne spojrzenia, których charakter zależny był od posiadanej rangi: szeregowcy na ogół się uśmiechali, niektórzy zdobywali się nawet na porozumiewawcze mrugnięcie okiem, natomiast żołnierze o wyższej randze rzucali im bardziej surowe i podejrzliwe spojrzenia. Grupka dzieciaków nie reagowała ani na jednych, ani na drugich. Onieśmieleni całą sytuacją, zgodnie wpatrywali się w podłogę, oczekując w ciszy i napięciu... A było na co czekać! W końcu to właśnie dzisiaj mieli otrzymać licencje na posiadanie własnych pokemonów, a nieliczni szczęśliwcy, którzy ukończyli szesnasty rok życia, mogli mieć nadzieję na uprawnienia trenerskie! W końcu ktoś się nimi zainteresował. Był to młody oficer (mógł mieć co najwyżej dwadzieścia pięć lat), ubrany w nienagannie czysty i wyprasowany mundur, w okularach przeciwsłonecznych i z wykałaczką wystającą z ust. Stanął przed młodą grupą, rzucił długie, spokojne spojrzenie z nad opadających na noc okularów i zaprosił wszystkich do jednego z pobliskich pokojów. Kiedy zastosowali się już do rozkazów i znaleźli wolne miejsce by usiąść przy okrągłym stole, oficer stanął przed nimi i zaczął odczytywać nazwiska osób, które otrzymały licencje. Każda z nich wstawała wtedy ze swojego miejsca, podchodziła do oficera, odbierała swoje dokumenty i wychodziła z posterunku uśmiechnięta, rozpoczynając swoją wielką lub całkiem małą przygodę z pokemonami.


Witam wszystkich, szczególnie osoby zainteresowane moją sesją! Chciałbym poprowadzić grę w świecie pokemon. Punktem wyjścia jest dla mnie wprowadzenie w to utopijne uniwersum widma systemy totalitarnego - zespół R przejmuje faktyczną władzę na światem kładąc swoje łapy na wszystkich dziedzinach życia, a przede wszystkim na sprawach związanych z trenowaniem i posiadaniem pokemonów. Nie chcę za dużo zdradzać, więc ten krótki wstęp dotyczący fabuły zakończę właśnie w tym miejscu. Poszukuje góra trzech graczy, którzy będą w stanie odpisywać dość regularnie (powiedzmy raz na 3-4 dni). Żeby zagrać wystarczy wysłać mi kartę postaci (na PW) i jeżeli będzie dobra to automatycznie was przyjmę. Kiedy zbierzemy trzy osoby, ruszymy z sesją. Nie mam jakiś szczególnych wymogów dotyczących karty, chciałbym jednak, żeby znalazły się w niej propozycje pokemonów, które mogłyby być waszymi starterami. Nie wymagam również jakieś wielkiej znajomości anime (sam widziałem tylko kilka odcinków, ale jestem fanem serii gier na GameBoya ;) ). Have fun!

Re: Pokemon [storytelling]

: wtorek, 21 sierpnia 2012, 21:45
autor: Behemot
Dawno, dawno temu chciałem poprowadzić sesję w świecie Pokemon, którą widzicie opisaną powyżej. Niestety rekrutacja nie cieszyła się powodzeniem... Może teraz znajdzie się ktoś chętny?

Re: Pokemon [storytelling]

: sobota, 1 września 2012, 12:05
autor: Wevewolf
oooj, stary...

Re: Pokemon [storytelling]

: sobota, 1 września 2012, 14:11
autor: Mekow
Witam :D

Obawiam się, że sesje na tym forum to przeszłość :( Szkoda, ale wspomnienia z tego co się tu działo są i będą.
Osobiście proponuję dodać jednak jakiś wzór karty i spróbować na innym forum ;)