Pokemon [storytelling]

To miejsce gdzie będzie następowała rekrutacja do gry RPG na forum Tawerny RPG.
ODPOWIEDZ
Behemot
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 19 lutego 2010, 14:14

Pokemon [storytelling]

Post autor: Behemot »

Wstęp

Dzieciaki stojące pod ścianą wyglądały na dość przestraszone. Właściwie trudno byłoby im się dziwić - rozkazano im tam stać przeszło godzinę temu i od tego czasu nikt się nimi nie interesował. Jedynie przechodzący w tą i z powrotem wojskowi rzucali im ulotne spojrzenia, których charakter zależny był od posiadanej rangi: szeregowcy na ogół się uśmiechali, niektórzy zdobywali się nawet na porozumiewawcze mrugnięcie okiem, natomiast żołnierze o wyższej randze rzucali im bardziej surowe i podejrzliwe spojrzenia. Grupka dzieciaków nie reagowała ani na jednych, ani na drugich. Onieśmieleni całą sytuacją, zgodnie wpatrywali się w podłogę, oczekując w ciszy i napięciu... A było na co czekać! W końcu to właśnie dzisiaj mieli otrzymać licencje na posiadanie własnych pokemonów, a nieliczni szczęśliwcy, którzy ukończyli szesnasty rok życia, mogli mieć nadzieję na uprawnienia trenerskie! W końcu ktoś się nimi zainteresował. Był to młody oficer (mógł mieć co najwyżej dwadzieścia pięć lat), ubrany w nienagannie czysty i wyprasowany mundur, w okularach przeciwsłonecznych i z wykałaczką wystającą z ust. Stanął przed młodą grupą, rzucił długie, spokojne spojrzenie z nad opadających na noc okularów i zaprosił wszystkich do jednego z pobliskich pokojów. Kiedy zastosowali się już do rozkazów i znaleźli wolne miejsce by usiąść przy okrągłym stole, oficer stanął przed nimi i zaczął odczytywać nazwiska osób, które otrzymały licencje. Każda z nich wstawała wtedy ze swojego miejsca, podchodziła do oficera, odbierała swoje dokumenty i wychodziła z posterunku uśmiechnięta, rozpoczynając swoją wielką lub całkiem małą przygodę z pokemonami.


Witam wszystkich, szczególnie osoby zainteresowane moją sesją! Chciałbym poprowadzić grę w świecie pokemon. Punktem wyjścia jest dla mnie wprowadzenie w to utopijne uniwersum widma systemy totalitarnego - zespół R przejmuje faktyczną władzę na światem kładąc swoje łapy na wszystkich dziedzinach życia, a przede wszystkim na sprawach związanych z trenowaniem i posiadaniem pokemonów. Nie chcę za dużo zdradzać, więc ten krótki wstęp dotyczący fabuły zakończę właśnie w tym miejscu. Poszukuje góra trzech graczy, którzy będą w stanie odpisywać dość regularnie (powiedzmy raz na 3-4 dni). Żeby zagrać wystarczy wysłać mi kartę postaci (na PW) i jeżeli będzie dobra to automatycznie was przyjmę. Kiedy zbierzemy trzy osoby, ruszymy z sesją. Nie mam jakiś szczególnych wymogów dotyczących karty, chciałbym jednak, żeby znalazły się w niej propozycje pokemonów, które mogłyby być waszymi starterami. Nie wymagam również jakieś wielkiej znajomości anime (sam widziałem tylko kilka odcinków, ale jestem fanem serii gier na GameBoya ;) ). Have fun!
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
Behemot
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 19 lutego 2010, 14:14

Re: Pokemon [storytelling]

Post autor: Behemot »

Dawno, dawno temu chciałem poprowadzić sesję w świecie Pokemon, którą widzicie opisaną powyżej. Niestety rekrutacja nie cieszyła się powodzeniem... Może teraz znajdzie się ktoś chętny?
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Pokemon [storytelling]

Post autor: Wevewolf »

oooj, stary...
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Pokemon [storytelling]

Post autor: Mekow »

Witam :D

Obawiam się, że sesje na tym forum to przeszłość :( Szkoda, ale wspomnienia z tego co się tu działo są i będą.
Osobiście proponuję dodać jednak jakiś wzór karty i spróbować na innym forum ;)
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
ODPOWIEDZ