MG poszukiwany/poszukiwana!

To miejsce gdzie będzie następowała rekrutacja do gry RPG na forum Tawerny RPG.
Marz
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 23:22
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Marz »

Ja się ostatnio przymierzam do jakiejś sesji może, ale muszę się przygotować, żeby słoma z butów nie wystawała ;p Bo moje dotychczasowe sesje robione dla znajomych miały poziom, który zwykłem określać jako "mocno średni" ^^'

Jeśli już się do czegoś zbiorę najprawdopodobniej będzie to jakiś autorski świat/system (prosty dość raczej) albo jakaś mutacja Neuroshimy
Orcs, orcs, orcs, orcs...
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Matysz »

Zrobiłby ktoś sesję Arkony lub Crystalicum? Bo w D&D grać nie będę, a chciałbym wziąć udział w jakiejś sesji.
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: the_weird_one »

Matysz pisze:Zrobiłby ktoś sesję Arkony lub Crystalicum? Bo w D&D grać nie będę, a chciałbym wziąć udział w jakiejś sesji.
Znajdź graczy, a będziesz miał sesję odmangowionego Crystala. ;)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy jakowyś z zaawansowanych mistrzów o darze narracji przekraczającym techniczne opisy szkiców otoczenia (...jak moje...) planuje klasycznego, acz rozbudowanego WFBka?
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Matysz »

W sensie, że ty poprowadzisz?
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Obelix »

ja się pisze na crystala jakby co
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

znalazłby się jakiś mg do poprowadzenie sesji w fantasty- storrytelling - proszę zero mechaniki ;P z odpisem raz,dwa razy w tygodniu
00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: corvus »

Alien pisze:znalazłby się jakiś mg do poprowadzenie sesji w fantasty- storrytelling - proszę zero mechaniki ;P z odpisem raz,dwa razy w tygodniu
Hm... Dołączę się do pytania.
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Evandril »

Od niemal tygodnia chodzi mi ten pomysł po głowie, więc w końcu postanowiłem się nim podzielić z wami. Chciałbym poprowadzić sesję w klimatach Silent Hill / Resident Evil. Bardziej zależy mi na budowaniu klimatu grozy, niepewności, niż na strzelaniu do zombiaków, choć na pewno znane z serii maszkary też by się znalazły (pamiętacie Stożkogłowego? :P). Wiadomo, jest to pomysł dość ryzykowny i stawia wysoko poprzeczkę, ale może znalazłaby się grupa Graczy, która chciałaby się zagłębić w czeluści Cichego Wzgórza? Zwłaszcza, że jakieś tam umiejętności pisarskie posiadam, które pozwolą mi na niezłą narrację tegoż przedsięwzięcia.

Ew. druga opcja, mniej wyszukana, to jakaś sesja fantasy np. DnD albo old-school'owe Kryształy Czasu (chyba niewielu z dzisiejszych młodych ludzi pamięta, że był kiedyś taki fajny system :D). Więc jak, znajdzie się ktoś na którąś z opcji? ;)
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Sirvalan Sitro
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: środa, 27 stycznia 2010, 19:56
Numer GG: 10414550
Lokalizacja: Wrocław

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Sirvalan Sitro »

Evandril pisze:Od niemal tygodnia chodzi mi ten pomysł po głowie, więc w końcu postanowiłem się nim podzielić z wami. Chciałbym poprowadzić sesję w klimatach Silent Hill / Resident Evil. Bardziej zależy mi na budowaniu klimatu grozy, niepewności, niż na strzelaniu do zombiaków, choć na pewno znane z serii maszkary też by się znalazły (pamiętacie Stożkogłowego? :P). Wiadomo, jest to pomysł dość ryzykowny i stawia wysoko poprzeczkę, ale może znalazłaby się grupa Graczy, która chciałaby się zagłębić w czeluści Cichego Wzgórza? Zwłaszcza, że jakieś tam umiejętności pisarskie posiadam, które pozwolą mi na niezłą narrację tegoż przedsięwzięcia.

Ew. druga opcja, mniej wyszukana, to jakaś sesja fantasy np. DnD albo old-school'owe Kryształy Czasu (chyba niewielu z dzisiejszych młodych ludzi pamięta, że był kiedyś taki fajny system :D). Więc jak, znajdzie się ktoś na którąś z opcji? ;)
Jeśli chodzi o RE to bardzo chętnie, ostatnio na YouTube oglądałem filmiki z gry, bo sam gier nie posiadam (a w młodości tylko patrzyłem jak starszy brat grał ;P). SH praktycznie nie znam, ale jeśli będzie to niezbędne, to proszę o jakieś linki, a na pewno się zaznajomię z tematem.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

cholera , sorry że tak ostatnio często tu posty piszę , ale znalazłby się jakiś chętny mg do poprowadzenia sesji neuro ( nie pirackiej jaką zrobił BK)?
bo zagrałbym a nic ciekawego nie widzę...
00088888000
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: the_weird_one »

Evandril pisze:Od niemal tygodnia chodzi mi ten pomysł po głowie, więc w końcu postanowiłem się nim podzielić z wami. Chciałbym poprowadzić sesję w klimatach Silent Hill / Resident Evil. Bardziej zależy mi na budowaniu klimatu grozy, niepewności, niż na strzelaniu do zombiaków, choć na pewno znane z serii maszkary też by się znalazły (pamiętacie Stożkogłowego? :P). Wiadomo, jest to pomysł dość ryzykowny i stawia wysoko poprzeczkę, ale może znalazłaby się grupa Graczy, która chciałaby się zagłębić w czeluści Cichego Wzgórza? Zwłaszcza, że jakieś tam umiejętności pisarskie posiadam, które pozwolą mi na niezłą narrację tegoż przedsięwzięcia.
Zawsze. Wszędzie, panie mój! Podaruj nam Strach!
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Acid »

Ev, jeśli to nie byłaby TYLKO wyżynarka żywych trupów, to na "ambitniejszy" horror w stylu SH oczywiście się piszę i możesz na mnie liczyć.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Sirvalan Sitro
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: środa, 27 stycznia 2010, 19:56
Numer GG: 10414550
Lokalizacja: Wrocław

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Sirvalan Sitro »

No, mamy trzy osoby. Może jakiś temat rekrutacji?
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Wevewolf »

mam pytanie... czy znalazłby się chętny MG do poprowadzenia sesji w realiach Gothica? Sam myślałem żeby założyć rekrutację ale jestem obciążony już dwoma sesjami i na razie nie chcę nic więcej brać.

<patrzy się błagalnia w stronę... sir...>
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

podpisuję się pod postem wevewolfa
<błagalnie patrzy w stronę..iona..>
00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: corvus »

A może by się znalazł miszcz do poprowadzenia czegoś w klimatach fantasy? Ale nie DnD czy WH, coś może bardziej autorskiego... Ot, takie standardowe fantasy.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

corvus- ostatnio jest straszny zastój na forum jeśli chodzi o sesję. W tym momencie jest chyba dwóch albo trzech mg którzy prowadzą sesję... więc chyba nie ma co liczyć na nową sesję :P ale w razie czego też chętnie wezmę udział...
00088888000
ODPOWIEDZ