MG poszukiwany/poszukiwana!

To miejsce gdzie będzie następowała rekrutacja do gry RPG na forum Tawerny RPG.
Elathorn
Pomywacz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 21:15
Numer GG: 3224957
Lokalizacja: Cintra

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Elathorn »

MG do sesji w klimatach Fate/Stay Night. W razie czego, służę pomocą w organizacji. Ba, mogę nawet powiedzieć, jakby to mniej-więcej miało wyglądać. Potrzebny tylko jest ambitny i zdolny MG, mający czas.
Chińczyk z dynastii T'ang, filozof, śnił, że był motylem, i od tej chwili nigdy już nie był zupełnie pewny, że nie jest motylem, któremu się śni, że jest chińskim filozofem. -Tom Stoppard
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Matysz »

O, powyższa propozycja jest naprawdę ciekawa. F/SN oglądałem z rok temu, z chęcią wcieliłbym się w rolę przyzywającego/przyzwanego i walczył w świętej sprawie.
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

znalazłby się mg chętny do poprowadzenia sesji w Dzikich polach? bo cholera ostatnio przeczytałem podecznik i pograłbym :)
00088888000
Aramin
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: środa, 18 listopada 2009, 17:17
Numer GG: 11921721

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Aramin »

Jak jest na forum z życiem sesji? Chętnie ciachnąłbym jakiegoś storytellinga w klimatach normalnego fantasy najlepiej w systemie DnD(ale zawsze można spróbować czegoś innego), bo już dawno nie grałem.
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: corvus »

Ja bym sobie chętnie zagrała albo w NS'a albo w jakąś sesję w klimatach Fallouta - ogólnie rzecz ujmując postapokalipsa, niekoniecznie z podręcznikowym systemem, byle tylko klimat taki był.
A, jakby się MG znalazł to niech to nie będzie ktoś pokroju Wevewolfa. ;)
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

podpisuję się pod corvus :)
00088888000
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

Nie znalazłby się jakiś mg do poprowadzenia x-menów? :D :D
00088888000
ElCiesiel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 30 listopada 2008, 16:30
Numer GG: 9555486
Kontakt:

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: ElCiesiel »

Alien i Corvus, popieram inicjatywę ;)

Coprawda właśnie nasmarowałem posta w innej rekrutacji (CLICK), ale to już chyba martwy temat, więc na NS też jestem bardzo chętny.

W rpgi gram (a w zasadzie to mistrzuje) od przeszło 10 lat, WFRPG, potem W:GW, a obecnie od około 3-4 lat właśnie NS. Na Tawernie się raczej nie udzielam, ale grałem i prowadziłem sesje na innych forach, więc bez obawy, mimo, że jestem "szczurem lądowym", to lipy nie ma.

Jeśli znajdzie się ktoś do poprowadzenia neuroshimy to jestem gotowym już w tym momencie, napalonym graczem.
Jeśli nie znajdzie się MG... to... A niech tam! Mam taką ochotę zagrać, że nawet mogę poprowadzić. ;)
No chyba, że Alien albo Corvus się tym zajmą? Jest nas już troje do NS, więc możemy coś podziałać myślę.
Come to the dark side – we have cookies.
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: corvus »

ElCiesiel pisze: No chyba, że Alien albo Corvus się tym zajmą? Jest nas już troje do NS, więc możemy coś podziałać myślę.
Jakbym szukała graczy to bym napisała w innym temacie więc nie wiem po kiego pytanie o MG-owanie. :P
Dwa - akurat Neuroshima to może jednak niekoniecznie, tym razem bym powiedziała, że w ostateczności. Wolałabym coś innego w klimatach post-apo. Jakiś storytelling z ciekawą wizją niekoniecznie oparty na systemie erpegowym. A jeśli już NS to ja poproszę bez mechaniki - nudne toto.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

ElCiesiel pisze:Alien i Corvus, popieram inicjatywę ;)

Coprawda właśnie nasmarowałem posta w innej rekrutacji (CLICK), ale to już chyba martwy temat, więc na NS też jestem bardzo chętny.

W rpgi gram (a w zasadzie to mistrzuje) od przeszło 10 lat, WFRPG, potem W:GW, a obecnie od około 3-4 lat właśnie NS. Na Tawernie się raczej nie udzielam, ale grałem i prowadziłem sesje na innych forach, więc bez obawy, mimo, że jestem "szczurem lądowym", to lipy nie ma.

Jeśli znajdzie się ktoś do poprowadzenia neuroshimy to jestem gotowym już w tym momencie, napalonym graczem.
Jeśli nie znajdzie się MG... to... A niech tam! Mam taką ochotę zagrać, że nawet mogę poprowadzić. ;)
No chyba, że Alien albo Corvus się tym zajmą? Jest nas już troje do NS, więc możemy coś podziałać myślę.
Nie jestem mg :D :D
Ale jeśli poprowadzisz to możesz liczyć na mój... moją klawiaturę :D NS pasowałoby mi bo znam dobrze świat.. ale piszę się na każde post apo
00088888000
ElCiesiel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 30 listopada 2008, 16:30
Numer GG: 9555486
Kontakt:

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: ElCiesiel »

Corvus pisze:Jakbym szukała graczy to bym napisała w innym temacie więc nie wiem po kiego pytanie o MG-owanie.
Nie wymądrzaj się tak ;) spytałem w temacie "MG poszukiwany" czy ktoś z obecnych nie chce zostać MG, proste, co? ;P
Corvus pisze:Jakiś storytelling z ciekawą wizją niekoniecznie oparty na systemie erpegowym. A jeśli już NS to ja poproszę bez mechaniki - nudne toto.
Mechanika NS nudna na pewno nie jest, ale to nie ten temat. Jeśli chodzi o granie na forum to mechanika moim zdaniem odpada, nie chciałoby mi się samemu liczyć trudności testów i miotać kostuchami w pustym pokoju. Jeśli zdecyduje się prowadzić poprosiłbym tylko o kartę postaci, żebym miał napisane w numerkach w czym postać jest dobra, a w czym nie, a dalszą mechaniką przejmować się nie trzeba. Dobry opis załatwia kwestię robienia karty w ogóle.

Jeśli już postapo to raczej NS, bo jest już zarysowany świat i każdy wie, że spotykając kolesia z NY raczej nie ma co liczyć na to, że jest normalny ;) Ale jakąś ciekawą konwencję możemy przyjąć, propozycje?

Jak mnie ponamawiacie jeszcze trochę, to założę oficjalny temat o rekrutacji ;>
Come to the dark side – we have cookies.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

Nie no fajnie że coś się ruszyło :) Wg mnie nie ma sensu bawić się w mechanikę na sesji. W jakim kolorze byś prowadził?
00088888000
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Wevewolf »

dopisuję się na neuro (oczywiście jasne jak słońce że jako gracz -.-') nie ma sensu pakować się w coś czego nie dociągnę nawet do drugiego upa -.-'

Ale grać - z wielką chęcią!
Nie wiem jak namówić ElCiesela i jak musicie to poskarżcie mu się jakim jestem MG, ale naprawdę jestem chętny do neuro. Alien to bardzo solidny gracz, więc masz już rdzeń, wiesz że możesz już bez strachu o brak graczy zająć się sesją

czekam!
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

Wevewolf pisze:dopisuję się na neuro (oczywiście jasne jak słońce że jako gracz -.-') nie ma sensu pakować się w coś czego nie dociągnę nawet do drugiego upa -.-'
czekam!
Szczery do bólu...
No ale zobaczymy czy gracz z ciebie taki sam jak mg ...
W każdym razie czekam na rekrutkę :D
00088888000
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Wevewolf »

Szczery do bólu...
to źle? :D
No ale zobaczymy czy gracz z ciebie taki sam jak mg ...
zobaczymy o ile rekrutacja będzie i zostanę przyjęty :D

Zresztą decyzja należy do MG
Czekamy.
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

Ani dobrze, ani źle :P . I spójrzmy prawdzie w oczy: dostać się to nie jest strasznie wielki problem. Dla ciebie większym problem będzie dotrzymywanie terminów w czasie sesji


Dobra, dobra. Skończcie OT i nie straszcie więcej potencjalnego MG, bo sobie nie pogracie :P - dop. WW
00088888000
ElCiesiel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 30 listopada 2008, 16:30
Numer GG: 9555486
Kontakt:

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: ElCiesiel »

zapraszam do rekrutacji: CLICK
Come to the dark side – we have cookies.
ODPOWIEDZ