Grota RPG

Ryu the 420th

Grota RPG

Post autor: Ryu the 420th »

Dosc dziwne... juz od dobrych paru lat zaglądam do Tawerny RPG, a jeszcze nic na forum nie pisałem... Zawsze chętnie czytam artykuły Tawerny i pomyślałem sobie... tez bym chciał sobie prowadzić stronke o RPG. Po jakimś czasie (chyba z 2 lata 8) ) nauczyłem się tworzyć stronki internetowe. Mogłem zrealizować moje marzenie :) . Moja własna strona o RPG! HURA! Wiem, że jest amatorska i takie tam... ale każdy kiedys musi od czegoś zacząć.
Adres: http://grotarpg.ovh.org/

Piszcie prosze co sądzicie o stronce. Wiem, ze Tawernie do pięt nie dorasta...
P.S. Szukam osób chętnych do współpracy :)
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Nie mam niestety chwilowo czasu zaglebic sie w zawartosc merytoryczna, wiec wypowiem sie na temat grafiki.
No jest cienko :/ Troche jakos tak bez wyrazu, do tego strasznie surowo. I nie mowie, ze musza byc jakies wodotryski, ale przydalo by sie nad tym popracowac. Za to podoba mi sie dopasowanie czcionek do buttonow :)

Tlo glownego okna az bije po oczach, szczegolnie z tym czyms co to ma sluzyc chyba jako przerywnik pomiedzy tekstami. Do tego zawartosc jest nieczytelna.
Seto
Kok
Kok
Posty: 1115
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2005, 10:53
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Seto »

Grafika rzeczywiście nie za ładna, to białe tło bije po oczach. Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz za dużo podstron i linków np. żeby zobaczyć jakieś kfiatki z sesji trzeba się troche kaklikać: Humor:)/Jaja z sesii/"Zielone drzwiczki" lub "Dziki Worek". Można by dać od razu tak: Humor:)/Jaja z sesii i już tu dać treść "Zielonych Drzwiczek" i "Dzikiego Worka"
Obrazek
Ryu the 420th

Post autor: Ryu the 420th »

Racja... zmienie troche tło. Zeczywiscie razi w oczy.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Literówki rażą po oczach! Gdzie są polskie znaki!?
Ryu the 420th
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 11:51
Lokalizacja: Grota ;D
Kontakt:

Post autor: Ryu the 420th »

BLACKSouL pisze: Gdzie są polskie znaki!?
Cóż... stronka robiona w notatniku :lol: Zamiast polskich znaków są krzaczki... Wiec wolałem z nich zrezygnować.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Że pozwolę sobie zacytować chłopaka Falki: "notatnik jest dla lamerów z ambicjami na hakerów" ;) A poważnie to polecam Pajączka do robienia stron www.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

BAZ, ubiegłeś mój komentarz! ;)

Będzie krótko, bo nie mam czasu:
Stronka jest *brzydka*. Widziałam tylko stronę główną i odechciało mi się oglądać dalej. Dodatkowo reklama na samym środku odstrasza.

Polecam http://kurs.browsehappy.pl
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Ryu the 420th
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 11:51
Lokalizacja: Grota ;D
Kontakt:

Post autor: Ryu the 420th »

Dzięki za szczerość :) Mam tyle poczucia estety jak kot napłakał... Nie będe już wymyslał specjalnej grafy dla mojej strony... roib się potem "trochę" nieczytelna :D Wstawiłem zamiast trgo jasnego rażącego tła coś na czym tekst jest bardziej czytelny. Co do reklamy to usunąłem ją ze str. głównej. Nie będe jej zmieszczał na siłę.

Komentujcie co jeszcze zmienić/wprowadzić:

http://grotarpg.ovh.org/ - po małym liftingu

P.S. Nie piszcie, ze polskie znaki wporowdzić. Tyle to sam wiem :D . Za jakiś czas strone przerobiem jakimś programem do tworzenia WWW i owe znaki wprowadze.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Grafa na stronie nie jest wciągająca, ale ujdzie w tłumie. Wygląda teraz jak strona robiona w notatniku na zaliczenie z informatyki ;) wiem bo sam podobne robiłem.

Sprawdź stronkę czy nie ma tam błędów (chodzi mnie o błędy ortograficzne, gramatyczne, błędy nazw czy tytułów książek). Piszę sprawdź, bo ja już po 20 sekundach łażenia po stronce, jeden znalazłem :D .
Jest "Hobbit - czyli tam iz powrotem" powinno być "Hobbit - czyli tam i z powrotem". Brakuje spacji. Niby mały błąd, ale razi.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Ryu the 420th
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 11:51
Lokalizacja: Grota ;D
Kontakt:

Post autor: Ryu the 420th »

Błąd "iz powrotem" poprawiony :D thx.

Czekam na więcej krytyki :P
cwany-lis
Majtek
Majtek
Posty: 81
Rejestracja: czwartek, 24 marca 2005, 14:11
Numer GG: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: cwany-lis »

masz spor zapału i dobrych chęci ale czy nie lepiej przyłączyć się do aktywnie działającej już grupy ? np. tawerny rpg ? :wink:
Obrazek
Ryu the 420th
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 11:51
Lokalizacja: Grota ;D
Kontakt:

Post autor: Ryu the 420th »

hehe, być częścią tawerny rpg... chyba mam na to troche za mało doświadczenia. Jak narazie będę rozwijać własną stronkę :) . Może kiedyś... kto wie...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

chyba moim zdaniem trza mieć więcej doświadczenia tworząc własną stronę, niż się dołączając... Bo jak dołączasz się to tylko pomagasz a tu ogólnie musisz być na czasie, dużo wiedzieć i pisać oraz zdawać relacje z tego co w trawie piszczy.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Ryu the 420th
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 11:51
Lokalizacja: Grota ;D
Kontakt:

Post autor: Ryu the 420th »

nie całkiem :lol: mając mało doświadczenia, moje teksty nie będą najlepsze, więc raczej w tawernie jej nie zamieszczą. Zamieszczając je na mojej stronce dostaje na maila i gg opinie typu: co powinienem poprawić, jakie są mocne strony tekstów itp.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ryu the 420th pisze:nie całkiem :lol: mając mało doświadczenia, moje teksty nie będą najlepsze, więc raczej w tawernie jej nie zamieszczą.
Jest tylko jeden sposób żeby się o tym przekonać - trzeba to sprawdzić!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Poza tym wysyłając wg ciebie nieprofesjonalny tekst to najprawdopodobniej ci go poprawią albo powiedzą co masz zmienić dokładnie i tak, przez co będziasz miał możliwość zmiany i ponownego wysłania. :wink:
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Zablokowany