Wybory 2005

Kto twoim daniem zostanie prezydentem?

Czas głosowania minął niedziela, 23 października 2005, 15:35

Kaczyński
5
31%
Tusk
10
63%
Nie mam zdania na ten temat
1
6%
 
Liczba głosów: 16
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Tak ostatnio kolega zastanawiał się nad tym ile miałby głosów gdyby założył partie antysemicką :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ja w sumie także jestem rojalistą... ale niestety mamy republike... Nie sądziłem ze na TRPG pojawi sie grzyb polityczny, ale cóż...

Z dwojga złego - Tusk.

Wszystkie kaczory głosują na DFonalda, jak to mowią... a czemu?

1/ bo przeciw Adolfowi Kaczyńskiemu.
2/ przeciw wojenie gospodarczej z Rosji
3/ przeciw chamstwu jakim wykazał sie p. K.
4/ bo w samej warszawie której prezydenrttm jest K. Tusk wygrałby w 1 rundzie ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Chomik
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 11 września 2005, 12:44
Lokalizacja: Z mojej klatki

Post autor: Chomik »

Wszystko, byle nie Kaczyński...
Obrazek
Velociraptor
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 października 2005, 11:59
Numer GG: 8368308
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Velociraptor »

Może się zdarzy tak, że w drugiej rundzie będzie 50%/50% :P i będzie nami rządził duet Kaczor Donald :lol: :lol: :lol: Sry nie mogłem się powstrzymać od napisania tego :P :D
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Heh niewiem czy ktoś pamięta ale kiedyś był taki film pt: "o dwuch takich co ukradli księżyc" głuwnymi bochaterami byli dwaj rudzi chłopcy a grali ich bracia Kaczyńscy :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

jak mialem tak z 5-6 latek to ten film podobno "obejrzalem" :D z tego co mi dziadkowie (nie, nie ci hc katolicy) mowili to film sobie lecial, ja co kilka minut patrzylem, a w miedzyczasie (czyli wiekszosc czasu) bawilem sie zolnierzykami :D a jak star wars wlaczyli to podobno sie przez te kilka godzin bez przerwy w ekran galpilem :D

jaki z tego moral? taki, ze juz wtedy wiedzialem, ze nielubie kaczynskich :D
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

A ktos patrzyl na wykształcenie naszych dwoch osbnikow?? Kaczyński ma studia prawnicze a co ma Tusk?? Studia Psychologiczne (o ile dobrze pamietam), wiec kto jest bardziej obeznany w tych sprawach? Kto zna lepiej prawo i kto lepiej moglby tym wszystkim pokierowac? Pozatym nigdy sie w polityce nieznajdzie osoby w 100% uczciwej oraz pragnacej TYLKO dobra kraju a nie wlasnych korzysci.. Bedąc odmienego zdania i zaglosuje na Kaczora.. A od tak czemu nie :P prawo do glosowania mam :P , pozatym wolny kraj, wolne upodobania i poglady.. A co bedzie sie dzialo pozniej, no coz pozostawmy to na lasce Boga i nowego Prezydenta :wink: .
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Donald ukończył historię na UG. To tak gwoli ścisłości.
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Od edukacji znacznie ważniejszy jest charakter i światopogląd -> nauczyć to się można praktycznie wszystkiego, potrzeba tylko troche czasu... pozatym od czego doradcy i specjaliści :)

Kaczucha otrzymał poparcie Leppera, LPR i o.Rydzyka... to 3 powody, z których każdy w pełni wystarcza, by nań nie głosować...
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Czuję, że Kaczor bliźniak powącha tylko spaliny, czego mu zresztą życzę jak i trzeźwa część społeczeństwa polskiego.

"Restytuujcie monarchię i mnie wybierzcie, choć mam już ponad tysiąc lat." - Bolesław I (na gg mi to wysłał, ny wrzucić na forum :) )
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ja ostatnio na murze przeczytalem b. madra rzecz: "Wybierajac prezydenta nie wybierasz lepszej przyszlosci dla siebie tylko pławienie sie w luksusie innej osoby" (:
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Wg. pierwszych wyników prezydentem został... Kaczyński :cry: :cry: :cry: Chyba bedę uciekal z kraju... Najgorsze jest to, że od praktycznie wszystkich młodych słyszę poparcie dla Tuska, a starzy zagłosowali tak a nie inaczej... to smutne. Zawiodłem się.
dzisiaj moj cała rodzina (brat, siostra i rodzice) poszli glosować - glosowali na Tuska. Liczyłem na to, że więcej bedzie tego typu głosujących. Boję się o przyszłość naszego kraju... po raz pierszy się boję :(
żyję
Velociraptor
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 października 2005, 11:59
Numer GG: 8368308
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Velociraptor »

No nie :!: :!: :twisted: Jak mogło do tego dojść, rządzić będzie nami Kaczka :evil: A miałem takie wielkie nadzieje co do DONALDA 8)
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"
Phoenix
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 1 października 2005, 21:46
Lokalizacja: ...że znowu!

-_-

Post autor: Phoenix »

No nie wiem, czy oddanie władzy w ręce PIS-u było by dobre....
Problem leży w tym co możemy nazwać 'gorszym złem'.

WIĘCEJ GŁOSOWAĆ NIE CE!!! POLITYKI NIE LUBIE!!! :evil:
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Pocieszę was drodzy kompani. Mógł nami rządzić KACZOR DONALD, a wtedy byłoby tragicznie. A tak, na czele stoi tylko KACZOR :D
Co do uciekania z kraju to życzę wszystkim powodzenia!
Ja zajmę się maturą :?

Dark_Voyager
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Gazeta.pl pisze: "Na Donalda Tuska głosowała "Polska sukcesu": miasta, ludzie młodzi i lepiej wykształceni."

"Lecha Kaczyńskiego poparli zaś ci, którzy są w dzisiejszej Polsce gorzej sytuowani (może więc liczą na zastąpienie III RP przez IV RP?): osoby starsze, słabiej wykształcone i mieszkańcy wsi."

"Szczególnie mocno opowiedzieli się za Kaczyńskim mieszkańcy wsi, którzy stanowią prawie 40 proc. uprawnionych do głosowania."

"Kaczyńskiemu udało się pozyskać prawie cztery piąte wyborców Leppera z I tury."

"Na Lecha Kaczyńskiego głosowało: (...) 86 proc. LPR (pomogło zapewne poparcie Radia Maryja i o. Tadeusza Rydzyka); • 82 proc. Samoobrony; • 69 proc. PSL (te dwa wyniki potwierdzają, że o zwycięstwie Kaczyńskiego rozstrzygnął elektorat wiejski)"
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

jak ja sie o tym dowiedzialem to matke poprosilem zeby mi svd dragunow-a kupila to ja juz to zalatwie, ale ona sie niechce zgodzic... matka tak samo jak ja za donaldem, ale szkoda...

jak ktos szuka miejsca za granica to ja moge udostepnic piwnice :D ale tylko dla RPG-owcow :D (a jest tu ktos inny na forum?)
Zablokowany