Miss TRPG 2007

MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: MAd Phantom »


Odnośnie porad na temat bezpieczeństwa: rotfl ;p

Co do wyników: Liczę je w czasie rzeczywistym i sytuacja jest dosyć ciekawa ;)
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Perzyn »

No, Szał Pał w całej swojej krasie! Pamietam jakie kontrowersje wzbudził ten avatar, stare dobre czasy. Heimdall - jeśli z tobą przegram to nie będę miał żalu, po prostu nie potrafiłbym się wkurzać o przegraną z avikiem takiego kalibru. Bo to jest naprawdę szłowy avik.


PS> Zgadnijcie kto był w moim głosie na 1 miejscu?:P
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Keyhell »

Wow! racja! teraz wiem na kogo głosować. Nic nie powali tej pały. Ani nie zwali. Za mała. :D

Perzyn - Ja?
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Heimdall »

Keyhell pisze:Wow! racja! teraz wiem na kogo głosować. Nic nie powali tej pały. Ani nie zwali. Za mała. :D
Jeśli tego nie zauważyłeś, uświadomię Cię. Ten avatar jest w pewnej skali tzn. Odyn w rzeczywistości jest kilka razy większy (heh, trudno tłumaczyć tak proste rzeczy). Aha, i jeszcze jedno: tam są dwie tzw. pały złączone przy ziemi w jedną (perwers na maksa) i coś co mogłoby nią być, gdyby nie było rękojeścią miecza.

Mądrości Zebrane Tawernianej Braci
...
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Keyhell »

Patrząc na ten obrazek można stwierdzić, że penis Odyna jest wielkości jego nosa. :D . Bez komentarza.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Heimdall »

Keyhell pisze:Patrząc na ten obrazek można stwierdzić, że penis Odyna jest wielkości jego nosa. :D . Bez komentarza.
Nie będę się z Tobą sprzeczał, jeśli tak twierdzisz, możesz przyjąć to za prawdę, ale ci, którzy dostąpili zaszczytu zrozumienia fenomenu Szału Pał zawsze będą uznawali Cię za nieuświadomionego ignoranta :) .
...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Tevery Best »

Zagłosowałem. Czuję, że spełniłem obywatelski obowiązek, choć początkowo chciałem całą tę imprezę olać. Nie powiem wam, na kogo, powiem za to, które awatary IMHO w ogóle nie powinny się tu znaleźć. Budzą one moją szczególną odrazę i gdyby była taka opcja, dostałyby ode mnie "antygłos".

- Keyhell - mangi nie lubię, mangowych awatarów nie trawię podwójnie, zaś mangowy awatar, który jest na domiar złego obrzydliwy, niesmaczny i przejściowy, aż się prosi, żeby go kopnąć w... ramkę.
- Sihamaah - no offence, ale... Fajnie zrobione, ale nieestetycznie, ta broda mnie wnerwia.
- Szasza - już twój poprzedni awatar prosił się o serię z peemu, ten jest podwójnie irytujący, bo przejściowy. A do tego animowany, a animowanych osobiście nie cierpię. Ba, w dodatku kiepsko animowany, kiepsko narysowany, z kiepskim pomysłem. Tyle.

No więc wiecie, kto ode mnie głosu NIE dostał... A może dostał? Może ja kłamię? A może szerzę propagandę? Muahahaha! Wprowadziłem zamęt i niepewność! Tata będzie ze mnie dumny :P.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Sihamaah »

Tevery Best pisze:- Sihamaah - no offence, ale... Fajnie zrobione, ale nieestetycznie, ta broda mnie wnerwia.
Teraz jak o tym myślę, to chyba mogłem to lepiej dopracować. Zawichrować tę brodę, rozjaśnić "śnieg" za plecami postaci (bo wyszedł taki jasny popiół, co?). Czapeczkę dopracować, może jeszcze laskę z dzwonkiem dorysować i worek prezentów... Arabskie dzieci też muszą od kogoś dostawać prezenty, prawda? :D

Niemniej, liczę na głosy.

EDIT:
Heimdall pisze:
Keyhell pisze:A takie staruszki jak Alucard, Perzyn, BlindKitty i reszta niewymieniona co roku startują.
Trochę Cię nie rozumiem, ponieważ:

1. Alucard dołączył: Cz mar 22, 2007 18:09. Nie dość, że nie startuje w tym roku, to jeszcze nie miał możliwośći startować w latach poprzednich.
Alucard
Dołączył: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Liczba postów: 1670

Jak to możliwe? oO
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Mekow »

Nie sądze, aby ktoś miał jakieś inne konta. Bo po co? Żeby zwiększyć ilość użytkowników forum? Albo zagrać zagrać ze sobą sesję ?? - nie ma to jak posłuszny gracz :lol:
No, oddanie głosów na siebie niby może do czegoś takiego skłonić, ale MAd na pewno to wychwyci.

Sihamaah pisze:Alucard
Dołączył: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Liczba postów: 1670

Jak to możliwe? oO
Po prostu dużo pisze - to aż(tylko?) 6 postów dziennie.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Deep »

Mekow pisze:Nie sądze, aby ktoś miał jakieś inne konta. Bo po co? Żeby zwiększyć ilość użytkowników forum? Albo zagrać zagrać ze sobą sesję ?? - nie ma to jak posłuszny gracz :lol:
Ja już od ostatniego konkursu szykuję armię duchów. Specjalnie na tę okazję ;)
Zagłosowałem. Po konkursie powiem na kogo bo zawsze jest dobra okazja na podlizywanie się ;)
.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Alucard »

Perzyn pisze:Już, już, już dobrz Keyhell, nie ma się co denerwować [na boku: Siostro, elektrowstrząsy!]. Nie tylko stara gwardia może wygrać, w końcu każdy ma szanse. [No co z tymi elektrowstrząsami siostro? Nie, nie obchodzi mnie, że już do nich podłączyliście jakiegoś ministranta, ten pacjent ich bardziej potrzebuje.] Oczywiście, że wygra osoba z najlepszym avatarem a nie napopularniejsz na forum. [BZZZZT! No, nareszcie!]

ale mogę cię zapenić, że minimum 2 osoby na ciebie głosowały. Ze względu na sympatię do pewnej wampirzycy z dylematem odnośnie picia krwi. I może jeszcze Delf jeśli głosował.
Jeszcze raz Perzyn... Grrrr... Jeszcze raz... Ja Ci dam elektro-wstrząsy, że co? Że nieby ja... eee... sieostro, ja naprawde niekrzyczałem, jestem spokojny... HEJ! GDZIE MI TO WSADZASZ! *#@**# Co to ma być!

Co do tego drugiego to wiedz, że obowiązuje nasz cisza i nie ujawnianie swoich głosów- Powiedział Alucard śmiejąc sie i czyszcząc swojego Jackala, jakkolwiek by to perwersyjnie nie brzmiało :P

Co do Sihamaaha- Udzielam się. A Bóg i tawerna mi świadkami, że po pierwszym miesiącu skończyłem definitywnie z drobnym spamem :P
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Ravandil »

Keyhell pisze:
BAZYL pisze:MAd zauważyłeś, że o prób oszustwa obawiają się nowi użytkownicy, a nie ci, których wszyscy dobrze znają i któzy od lat startują w tym konkursie? Dla mnie bomba :D
Widać nowe pokolenie jest sprawiedliwe, o Mroczny. A takie staruszki jak Alucard, Perzyn, BlindKitty i reszta niewymieniona co roku startują bo liczą na to, że mają więcej kont-duchów niż inni. Jednak sztuka kontomancji, przy odrobinie wysiłku jest łatwa do wykrycia i prowadzi do bana, wasza pluszowość.
Jeśli pozwolicie, ja się ustosunkuję tylko do tych paru słów... Troszkę rozweseliła mnie Twoja podejrzliwość, Force chyba rzucił raz coś o kontach duchach i od razu taka panika... Uważaj, bo strach to pożywka dla budowniczych IV RP ;)
Keyhell pisze:Patrząc na ten obrazek można stwierdzić, że penis Odyna jest wielkości jego nosa. :D . Bez komentarza.
Wiesz, trzeba oddać bogowi to co boskie, prawda?

PS. Mały apel - nie spamujmy zbytnio tego tematu, nie od tego on jest... Nie dawajmy MAdowi pretekstu do złości i fałszowania wyborów ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: MAd Phantom »


Panie, panowie, małe leśne gryzonie oraz klony! Zakończyło się głosowanie, wpływy... tzn. głosy, które wpłynęły, zostały podliczone i...






























...wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu...
















































...w przeciwieństwie do lat poprzednich...


































...albo i nie...




































...na jednym z miejsc podium...

































[reklama]
[reklama] Oto nasz najnowszy wynalazek: Reklamy zagnieżdżone! Już dziś możesz
wykupić swój własny blok reklamowy, tuż między blokami dużych firm!
Nie zwlekaj, zamów już dziś!
[/reklama]
[/reklama]






































...nie mamy...

































... NIE-remisu!!!...


































... a co za tym idzie, do dogrywki staną:









































Ouzaru
Obrazek































i











































Epyon
Obrazek










































!!!





































I to by było na tyle! Zasady dogrywki już znacie, więc... niech wygra droż... lepszy!
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Heimdall »

Rozumiem, że w przeciwieństwie do lat poprzednich nie jest to dogrywka o trzecie miejsce, tylko o pierwsze. Bardzo mi się to nie podoba ;) .
...
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Keyhell »

ehh... Gratuluję. Ale czy dałoby się zrobić drugie i trzecie miejsce?
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Heimdall »

Keyhell pisze:ehh... Gratuluję. Ale czy dałoby się zrobić drugie i trzecie miejsce?
Znów Cię nie rozumiem. Jeśli dogrywka jest o miejsce pierwsze, to drugie zdobywa osoba, która przegrała dogrywkę, jeśli o drugie, to przegrany zdobywa trzecie. Poza tym rozstrzygnięcie wyników jest jutro o godzine 20.00.
...
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Keyhell »

Mi tylko chodzi o 3 miejsce. Może bym się załapał "akurat - powiedziała Keyhellowi podświadomość i uciekła"
Zablokowany