Miss TRPG 2007

Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Heimdall »

Gratulacje Perzyn! Nordycka Zielona Lewica triumfuje (szkoda, że tylko jeden jej przedstawiciel, ale lepsze to niż nic :P)! No i nie zmarnowałem 3/6 punktów do rozdania :D.
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Deep »

Gratulacje Perzyn :)
Chciałem ci dać te trzy punkty ale panie mają pierwszeństwo.
Na prawdę zasługujesz na pierwsze miesjce. (Ile zapłaciłeś?)
.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Phoven »

Keyhell pisze:To dowiemy się w końcu kto ile miał punktów i kto na którym miejscu? Podium znamy. Teraz pora na resztę. Przecież ładnie prosiliśmy. :D
Ekhm..
MAd pisze:I to by było na tyle! Jeśli kogoś interesuje jego wynik, to mogę go podać na GG/PW/IRCu... jak będzie chiał to go sobie ujawni ;p
Co do wyników - głosowałem na wszytskie osoby z podium... wiec wiadomo do kogo następnym razem przesyłać kasę. ;P
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Tevery Best »

A ja głosowałem tylko na jedną z tych osób, konkretnie to na Epyona. Moim zdaniem to on powinien być na pierwszym miejscu. Bo tak!

Na drugim miejscu umieściłem... Arxela. Za to, że ja też lubię Commissioned.

No i miejsce trzecie - również w wyniku sympatii do przedstawionego produktu. Ant i Jednooki Bałwan Z Kosmosu. Ta postać od zawsze powodowała u mnie wielki uśmiech na twarzy...

No, to tyle. Tak, możecie powiedzieć, że mnie bardzo nie lubicie. I ja was też.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Sihamaah »

MAd Phantom pisze:Miałeś równe 0 ;p
Nie boję się przyznać :D Szczerze mówiąc, nie sądziłem że będę aż tak blisko podium :P
Ostatnio zmieniony wtorek, 1 stycznia 2008, 20:51 przez Sihamaah, łącznie zmieniany 1 raz.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Keyhell »

Hah. Wymiaaaatam :D . !3! Punkty! To prawie !3! miejsce.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Heimdall »

Ja miałem 7 punktów. Mało ;) .
...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Craw »

Fajnie, ze Perzyn wygral. Jest to tez po czesci nobilitacja dla mnie, w koncu jest to moj brat blizniak :)

Gratulacje!
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Falka »

O, znowu drugie miejsce. Damn ;)
Chociaż i tak poszło lepiej niż się spodziewałam, bo nawet nie planowałam brać udziału w wyborach - nie zgłosiłam się sama, wyraziłam po prostu zgodę na zostanie złoszoną do konkursu przez miłego znajomego z IRCa ;)

Perzyn - gratulacje. Byłeś w czołówce mojej osobistej listy, więc miło widzieć Cię na pierwszym miejscu ^^

Epyon - gratuluję trzeciego miejsca, w mojej liście też Cię tam umieściłam xD

Niestety mój nr 2 nie trafił na drugie miejsce, przepraszam.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Asthner »

Trzy głosy, cztery punkty. Ciekaw jestem, któż to chciał starego Asthnera miejscem na podium uhonorować... Ale już nie męczyłem o to MAda. Tak czy siak, za głosy zmarnowane na mnie dziękuję, naprawdę się cieszę, iż ktoś docenił pracę włożoną kiedyś w mój autoportret. ;p Nie no, serio serio i poważnie mówię - smutno byłoby mi go odsyłać na spoczynek z wrażeniem, iż przez cały ten czas był brzydki, niecharakterystyczny i że spotkało go ostateczne zapomnienie. :)

Gratulę, Perzyn! Choć mojego serca Twój av akurat nie podbił. ;)
Za to cieszę się, że Falce i Epyonowi się udało. Tutaj głosy ulokowałem z powodzeniem. Ziu!

Jak to ktoś napisał o mnie w obgadywankach Animal Planet 2:
To zupełnie inny gość niż kiedyś
W związku z czym do następnego konkursu mam nadzieję wystawić coś zupełnie nowego. Świeży, niebanalny, miły dla oka wizerunek, pasujący do "nowego, lepszego, bardziej zgorzkniałego, poturbowanego i generalnie - miejmy nadzieję - ciekawszego Asthnera".

Kończąc, zwycięzcom gratuluję, prawie i prawie-prawie-zwycięzcom również. Tym, którzy otarli się o podium zalecam cierpliwe lansowanie - to się w końcu zwróci. ;p Tym, którzy znaleźli się blisko końca stawki: de gustibus non est disputandum; jesteśmy niepopularni, a to znaczy, że jesteśmy elitą. Najlepsi rzadko mogli cieszyć się zrozumieniem tłumu. ;p
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Epyon »

Ha! Ale Twój nowy avik dalej przedstawia przeinaczonego Arcanis the Omnipotent! :) Tylko go czasem teraz nie zmieniaj. ;)
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Deep »

Byłem blisko. 17 punktów :)
Ciekawe co by było gdyby Craw startował? ;)
.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Alucard »

Ha. Wiedzialem.
Oddałem 3 p. na Lokiego.

Fobra Perzyn, powiedziałem co miałem powiedzieć-teraz czekam na pieniadze. I pamiętaj. Na kilka kont w Szwajcarii :D

Keyhell... 3 p. Potega normalnie. Znaczy oprocz mnie jest jeszcze jakis fanatyk hellsinga. ;>

Ciesze sie niezmiernie z wyników. Gratuluje zwycięzcy, tym ktorzy sie dostali na podium i tym , którym sie nie udało. Pieniądze z listów z prośbami o niepojawianie sie na konkursie odaję na rozbudowe kościoła im.św Huberta z Zadupiu mniejszym.
Tym bardziej sie cieszę, że i Ep i Perzyn znaleźli sie na podium, więc moje glosy nie poszły na marne :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Perzyn »

Alucard jak myślisz, kto jest tym jeszcze jednym fanatykiem Hellsinga? No jak sądzisz ministrancie? Nie wiesz, no cóż...

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Cóż, a teraz przyznam się jak rozłożony były moje głosy (a co, pośmiejecie się z tego, że nikt z moich faworytów nie trafił na podium).

3 punkty - Heimdal za "Szał Pał" czyli jeden ze starszych i bardziej kontrowersyjnych avatarów na forum.

2 punkty - Ravandil bo zawsze chciałem mieć "Młot Boga Thora"

1 punkt - Keyhell no bo Hellsing i Victoria są dobre, Victoria zwłaszcza od tomu 7 w górę.
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Asthner »

Epyon -> wpadnij do wątku o avkach. Ten to tymczasowy obrazek, 20-minutowa przeróbka w GIMPie, gdzie 15 minut to ściągnięcie go i instalacja, a w pozostałych 5 przypominałem sobie podstawowe możliwości programu... ;p


Co do głosów - znacie mój głos główny (Epyon) i trzeci (Falka). Na drugim miejscu ustawiłem odwieczny, pięknie kaligrafowany, jamniczy avek miłościwie nam panującego BA... eee... MAda. ;p
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Ravandil »

Pamiętajcie - Nordycka Zielona Lewica zawsze głosuje na zwycięzców ;) Miło, że moje 3 punkty się nie zmarnowały i nordyccy bogowie jednak zatriumfowali. Z moich głosów tylko "szał pał" nie wszedł na podium, więc mogę się cieszyć, że dobrze wypełniłem obywatelski obowiązek.
Gratulacje :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Alucard »

Jako przedstawiciel CZERWONEJ ORIENTALNEJ PRAWICY obwieszczam

Towarzysze!!!
Dzień sukcesu. Nasz człowiek, mimo innej opcji politycznej (Sasza zaraz sie zajmie tym problemem), znalazł się na pierwszym miejscu.

NIECH ŻYJA FANI HELLSINGA.
Ponadto wiem, że głoasował na jednego z naszych, więc tym bardziej sie raduję

-Obywatele! Pomożecie?
-Ale w czym??
-Obojetne! Pomożecie?
-POMOŻEMYYYY !!!!!!1
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Zablokowany