Miss TRPG 2007

Zablokowany
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Miss TRPG 2007

Post autor: MAd Phantom »

Tak oto rozpoczyna się Trzecia Edycja Prawie Dorocznego Konkursu na Ogólnie Rzecz Biorąc Najlepszy Awatar na Forum! W tym roku możecie spodziewać się jeszcze więcej korupcji, kłamstw i kaset wideo niż dotychczas! A oto radosna improwizacja na temat regulaminu:

:arrow: Aby uczestniczyć w konkursie należy się doń zgłosić lub ew. zostać zgłoszonym przez inną osobę (i wyrazić zgodę na swój udział) do dnia 27.12 do godziny 13:37. Wszelkie zgłoszenia (tak siebie jak i innych... tak, można zgłaszać wiele osób na raz) proszę przesyłać tylko i wyłącznie na moje PW
:arrow: Każdy uczestnik może wystawić tylko 1 awatar (robi to w chwili zgłoszenia się) i nie może już potem zmienić swojej decyzji, a ponadto zobowiązuje się używać go przez cały czas trwania konkursu.
:arrow: W dniach 27-29.12 odbędzie się głosowanie na następujących zasadach:
- głosy oddajemy TYLKO I WYŁĄCZNIE NA MOJE PW (GŁOSOWANIE JEST TAJNE!)
- Głosować mogą tylko osoby zarejestrowane na forum
- Każdy oddaje głos na maksimum 3 awatary, przy czym ważna kolejność: 1szy awatar otrzymuje 3 punkty, drugi 2, a trzeci 1.
- Nie można głosować na siebie
- Bardzo mile widziana jest (przynajmniej krótka) argumentacja
- W razie remisu nastąpi dogrywka w dniach 30-31.12 (do godziny 18:01:53)
:arrow: 31.12 około godziny 20 odbędzie się Uroczysta Gala Rozdania Nagród (które może będą, a może nie i może nawet o nich nie zapomnę ;p) i Zakończenie Konkursu.
:arrow: Wszelkie wątpliwości i zażalenia proszę składać na moje PW/GG - jestem na chwilę obecną jedynym organizatorem konkursu, a co za tym idzie tylko ja zajmuję się jego przebiegiem. (Wiwat monopol!)
:arrow: Ew. zmiany tego regulaminu będą wyraźnie ogłaszane w tym temacie


Hmmm... to chyba wszystko ;p Ew. łap... dotacje proszę wpłacać przelewem lub w kopercie.

"Let the game begin!"
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Force »

Klik... I'm in.

Zakładanie kont-duchów nareszcie zaprocentuje. Ja i mój Pathfinderowski Ognisty Gigant zgłaszamy się do konkursu, nie zmieniam awatara na jakiegoś specjalnie konkursowego; ja się nie sprzedam nie, nie.* Oponentom z okazji świat i rozpoczętego konkursu życzę szybkiej śmieci, niech wygra najlepszy. Podziękowania dla MAda.


*Pewnie też nie wygram, ale co mi tam. :twisted:
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Heimdall »

No cóż, w zeszłym roku zmieniłem avatara specjalnie na konkurs i nic mi to nie dało, więc w tym roku nie zmieniam. Zresztą z zeszłorocznych obserwacji wynika, że największą szansę na wygraną ma długo trzymany avatar. To się okaże już za tydzień i niech wygra najlepszy (czyli ten, który założy najwięcej fałszywych kont lub ten, od którego wpłynie najwięcej na konto MAda    :twisted: ).
...
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Perzyn »

A co mi tam, ja też zgłoszę Lokiego. Niech wygra najlepszy. Czyli ktoś z Nordyckiej Zielonej Lewicy! :P
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Alucard »

Hmmm- niesmiało maha dlonią- No ta jak Alucarda zgłosze choc i tak wiem, że nie wygram :D Ale niech stary wampir-wyga tez ma cos z życia ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: MAd Phantom »


Zgłoszenia podsyłajcie mi na PW (dotyczy to też tych, którzy już "zgłosili" się w tym temacie), bo inaczej bałagan się zrobi i mogę kogoś przeoczyć ;p
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Sihamaah »

Ja sie zgłoszę. Ale później. Jeszcze nie teraz :P Ale będę, ok? Żeby nie było: "Okej, chętnych starczy, więcej nie przyjmujemy." Ja mam zaklepane, ok? Ale jeszcze się nie zgłosiłem :P Ok? No, to ok.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Ravandil »

Count me in.
Zgłaszam się, musimy stworzyć tutaj silne lobby Nordyckiej Zielonej Lewicy. Oczywiście skoro jest Odyn i Loki, to nie może zabraknąć Thora :P A czy będzie to wersja świąteczna czy zwyczajna, to jeszcze się zastanowię :D

PS. NZL to avatary z najdłuższym stażem, wiele miesięcy tradycji... Głosujcie na nas! A co, trzeba sobie zrobić kampanię wyborczą :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Keyhell »

Czy mógłbym dołączyć do NZL? Proszę. Zmieniłbym avatar. Chyba na stałę. Coś mnie kusi, a z Lynchem nie wygram konkursu.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Phoven »

Keyhell pisze:Czy mógłbym dołączyć do NZL? Proszę. Zmieniłbym avatar. Chyba na stałę. Coś mnie kusi, a z Lynchem nie wygram konkursu.
Ehm.. Nordycka Zielona Lewica to określona marka, klient kojarzy jej logo z takimi wartościami jak:
*doświadczenie
*hart ducha
*niezłomność
*By zamówić więcej haseł wpłać pieniądze przez PW na konto Phoven Ltd.

Jeśli uważasz, że mozesz do nich dołączyć - polecam przymilanie się do nich na forum, ew. zarejstrowanie się w internecie. :P
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Deep »

Startuję z moim super-hiper pajonkiem. Szkoda, że bauwana się muszę pozbyć no ale trudno.
Wiem, wiem. Wiem, że jestem najlepszy.
.
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Wilczy Głód »

A co się będę! Jak już jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trafiłem na ten temat, to spróbuje swoich sił. Wystawiam... avatar z - jak się nietrudno domyślić - wilczym głodem! Niech wygra... ten kto ma wygrać. :D

EDIT: Warto nadmienić, że avatar ów jest "najsampierwszym" jaki można było zobaczyć przy moim nicku odkąd pojawiłem się w Internecie... :)
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Keyhell »

Startuje z moim MEGA-SUPER konkursowym avatarem. Czysta sztuka. :D
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: jokemaster »

Oczywiście zgłaszam się ze swoją śliczną Emmą w świątecznym wydaniu. A jako że sam BAZYL jeszcze się nie zgłosił to jego też zgłaszam ( nawiasem mówiąc jestem genialny dzieki temu posunięciu zdobędę przychylność złego i zmanipuluje on tak wynik konkursu bym znalazł się na 2 miejscu podium )
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Ravandil »

Wilczy Głód pisze:A co się będę! Jak już jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trafiłem na ten temat, to spróbuje swoich sił.
Ciekawe, cóż to za "dziwny zbieg okoliczności"... Chyba to ma jakiś związek z moją spamerską działalnością via gg :P Ale najważniejsza sprawa:
Keyhell pisze:Czy mógłbym dołączyć do NZL? Proszę. Zmieniłbym avatar. Chyba na stałę. Coś mnie kusi, a z Lynchem nie wygram konkursu.
To się nazywa czysty oportunizm :P Wyjątkowo zgodzę się z Phovenem ( :P ) i potwierdzę, że Nordycka Zielona Lewica to doświadczenie, niezłomność etc. i teraz to niej przystać, to jak przepisać się z PiS do PO przed ostatnimi wyborami :P
jokemaster pisze:Oczywiście zgłaszam się ze swoją śliczną Emmą w świątecznym wydaniu. A jako że sam BAZYL jeszcze się nie zgłosił to jego też zgłaszam ( nawiasem mówiąc jestem genialny dzieki temu posunięciu zdobędę przychylność złego i zmanipuluje on tak wynik konkursu bym znalazł się na 2 miejscu podium )
Źle myślisz. W ten sposób on będzie pierwszy, a reszta znajdzie się poza podium. Nie pytajcie, jak to jest możliwe. Po prostu.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Sihamaah »

Zgłaszam się! :D Mój nowy Jaffar jest piękny, prawda? Wygrałem ;)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Miss TRPG 2007

Post autor: Force »

Sihamaah pisze:Zgłaszam się! :D Mój nowy Jaffar jest piękny, prawda? Wygrałem ;)
Omg. Osama is coming to tooown...

Jestem ciekaw czy w tym roku będą nagrody, oczywiście chodzi o nagrody wymierne, nie jakieś ciepłe słowa. Ranga by sie przydała... :oops:
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Zablokowany