ARMAGEDON SIE ZBLIZA!!

Zablokowany
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

ARMAGEDON SIE ZBLIZA!!

Post autor: dsadfga_atadf_a »

Heh.. zobaczcie co sie dzieje :)
KLICk! Co wy o tym sadzicie??
LukaS
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 17:34
Kontakt:

Post autor: LukaS »

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!


JASNA [CENZURA] NIE WYSTARCZYŁO IM OKRADANIE DEWOTEK MUSIELI SIĘ DO [CENZURA] SEJMU

A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE W SEJMIE GORZEJ BYĆ NIE MOŻE
http://bazyl.zly.aresztowany.com/m/eks.php?m= <=sprawiedliwość znów zatiumfowała
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

[CENZURA] [CENZURA] JA [CENZURA]

Tego już za wiele najpierw [CENZURA] dostają kopa w [CENZURA] od wałęsy a teraz [CENZURA] chcą żądzić Polską! Ide po Snajperke zaczeła się godzina działąń![/color]
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Boże, widzisz, a nie grzmisz. [CENZURA], LUDZIE! WEŹCIE MNIE TRZYMAJCIE!!! Czy ten Rydzyk do reszty [CENZURA]?! Nie dość, że reprezentuje Kościół, tak jak go reprezentuje, to jeszcze do Sejmu się wybiera! Czyżby czekała nas teokracja? Niech się trzyma z dala od polityki, bo religia do rządu w ogóle nie pasuje.
Obrazek
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

heh. widze ze temacik wzbudzil agresje :) ale spokojnie.. Wedlug mnie "Maryja" ma szanse wygrac wybory.. Te stare babcie wszystkie.. heh.. mnostwo glosow.. Troche sie boje.:)
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

I tak przeczówam, że do tego nie dojdzie.
Armageddon nadejdzie w 2012, wtedy kończy się kalendarz Majów ( bodajże, nie wiem, czy to tej cywilizacji) i dochodzi do koniunkcji ( chyba przekręciłem :D) gwiazd lub jakoś tak.
To typowe ( propagandowe?)pogłoski, które co kilka miesięcy rozchodzą się po gazetach...
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

22 grudnia 2012 roku nastąpi odwrócenie pola magnetycznego Ziemi. Przez to odwróci się również żelazno jądro naszej planety. To spowoduje liczne kataklizmy, wybuchy wulkanów, przesunięcie kontynentów i popękanie płyt tektonicznych. Cały proces może trwać wiele lat, a nawet dekad. Po zaończeniu tegoż procesu zostanie zapewne na całej planecie tylko kilka(naście) milionów ludzi. I trzeba bęzie zacząć wszystko od początku.
To jest koniec świata. Już obecnie naukowcy mówią, że odwrócenie biegunów nastąpi między 2010 a 2020. To daje do myślenia. Chyba zacznę robić zapasy na 2012 :P.
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ludzie, co to ma być? Ja rozumiem, że nie lubicie RM itp. itd. - jednak takie "newsy" proszę pisać w temacie o RM lub polityce. To raz. A dwa to poczytajcie sobie regulamin forum, a dokładniej punkt o wulgaryzmach. Dsa... biorę pod szczególną obserwację (założenie tematu o nazwie niezgodnej z zawartością (która zresztą dubluje ze 2 czy 3 inne tematy)), a Dantego, bardzo mi przykro, ale muszę zaprosić na CL.
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Powiedziałbym coś, ale musiałbym po tym poprosić na CL o zbanowanie mnie z forum, więc przemilczę.
A wiadomość mnie nie ruszyła. ;P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Zablokowany