NIE GODZI SIĘ !!!

Zablokowany
Frater
Pomywacz
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 21:16
Lokalizacja: Z Radomia, krainy Pogromców Scyzoryków !

NIE GODZI SIĘ !!!

Post autor: Frater »

Cytat ze strony http://www.egzorcyzmy.katolik.pl

Satanizm wampiryczny – to najbardziej przerażający odłam satanizmu. Ruch rozwija się stosunkowo od niedawna, ale znajduje wciąż nowych adeptów. Dominantą ideologiczną jest wiara w to, że picie krwi pozwoli danej osobie osiągnąć nadzwyczajną moc. Przy tej praktyce wykorzystywana jest krew własna, zabitych zwierząt albo przypadkowych ludzi (zwykle odciągnięta strzykawką). Jednak część wampirów odrzuca picie krwi ludzkiej preferując tzw. wampiryzm energetyczny, czerpanie z tzw. energii psychicznej innych ludzi (mamy tu do czynienia z praktykami okultystycznymi). Innym odłamem jest satanizm seksualny, kładący nacisk na energię płciową w połączeniu z perwersją oraz spirytystycznym nastawieniem na uroki, „ciała astralne” i przywoływanie demonów. Satanista wampiryczny przyjmuje postawę buntownika-indywidualisty, w ramach autokreacji unika światła, sypia w trumnie, zakłada na zęby protezy kłów albo wręcz ostrzy prawdziwe zęby. Ruch jest – podobnie jak satanizm intelektualny – rozproszony i integrujący się głównie na stronach internetowych. Spotkania odbywają się w klubach gotyckich tajemniczych miejscach, Niejednokrotnie czynnikiem zbliżającym „wampirów” jest wspólne picie krwi, praktyki okultystyczne, czasem także gry RPG

Ręce opadają

Kolejny przykład

"Muzyka metalowa jest szczególnie groźna dla młodych ludzi, bowiem nie oferuje żadnych pozytywnych wartości, a jedynie negację, z negacją życia jako takiego włącznie. Można powiedzieć, że przewodnie hasło tego nurtu to ?Niech żyje śmierć",

Tak, wszyscy są źli, SZATAN ZA KAŻDYM SAMOCHODEM !
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 kwietnia 2007, 13:27 przez Frater, łącznie zmieniany 1 raz.
Neo-mnich z D&D na 25 poziomie...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Jakos mnie jakos to nie rusza.
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

czasem także gry RPG
Wszystko może trafić i opętać gościa. Tak samo jak granie na komputerze, czy szlifowanie deski. Widocznie CZASAMI działa również w ten sposób rpg.
Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Ludzie. Już sie za dużo naczytałem tego typu pierdół żeby mnie to podniecało. Po co od razu nowy temat zakładać. Nie lepiej stronkę dać do ciekawych linków i tam sie pośmiać z tych bredni ?
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Zablokowany