Parada Koksów

Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Z ciemnych, zatęchłych podziemi pewnego budynku przy ulicy Mickiewicza w Katowicach przybywa MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY!!! Jego zdolności:
-każdy mijający go obiekt odprowadza takim wzrokiem, że nie pozostaje nic innego jak tylko, z niewiadomego powodu, zapaśc się po ziemię... Efekt jest jeszcze większy jeśli ofiara ma przy sobie/na sobie/w sobie jakieś grubsze ubranie (np. kurtkę). Trzeba wspomniec, że WOŹNY ma 1000 par oczu, więc może równocześnie odprowadzac wzrokiem bardzo dużo rzeczy...
-potrafi bawic się kluczami na 5 miliardów różnych sposobów
MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY skrył się w swoim leżu, w piwnicach wspomnianego już budynku...

Koksy moje:
- MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
-TALOS Z KOTLETU
- KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE
- DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU
-SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)'

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE usłyszał skrajne bluźnierstwo - jego informator powiedział mu, że ludzie na jednej plaży widzieli kogoś bardziej napakowanego jak on! Mój KOKS nie mógł wytrzymać czegoś takiego, więc natychmiast ruszył na rzeczoną plażę. Niestety, nikogo tam nie było. Wówczas JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE przeżył nagły atak pragnienia, tak mu się niemożebnie chciało pić po tych ruskich anabolidach... że wypił całe morze. Czego się dziwicie, w końcu to nie dość, że KOKS, ale i paker. Wówczas uaktywniły się w nim wilkołacze zmysły z jednego z wielu tandetnych filmów akcji o wilkołakach. Wyczuł swą zwierzynę... Szkoda tylko, że tak słabo. Po wyżarciu wszystkiego, co leżało na dnie b. morza i wydzielało jakikolwiek silniejszy zapach, określił dokładnie pozycję DAVIDA HESSELHOFA. Wygrzebał go z mułu i dostał na dzień dobry kopa w pysk. Wkurzył się, i to ostro... Może miast zagłębiać się w szczegóły tej epickiej walki (które i tak wycięłaby cenzura obyczajowa), po prostu podam wam wynik. Do przerwy DAVID HESSELHOF:0 fragów, JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE: 1 frag. A czy wspominałem, że drugiej połowy nie będzie?

Alrikus, dołącz do nas, albo będzie powtórka. To tak gwoli przyjacielskiej rady.

KOKSY W GRZE (3): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE; MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU

KOKSY NA GROBOWISKU (12): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

KOKSY ZDEZINTEGROWANE (22):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
19)ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
20)MROCZNA POLONISTKA
21)CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM
22)DAVID HESSELHOF


Der Energie des Reiches des übels übergeben, oder sterben! Wir kommen, dich zu erhalten! Nur die loyalen Bediensteten des Reiches werden nicht vernichtet!
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

Taaak........wrocilem:p

Prosto z wojsk imperium zla wylonil sie RESOCJALIZOWANY IMPERIALNY DEZERTER-KOMANDOS.
umie on-czyscic bron i podlogi
chowa sie w lasach Imperium Zla.






Zyjace Koksy:
-RESOCJALIZOWANY IMPERIALNY DEZERTER-KOMANDOS

Koksy mniej zywe niz bardziej:
-Prawicowy okrutny kąpiący się we krwi opozycji demon koalicji
-ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA
-PLEBAN KAZACA REKA PANA NASZEGO W ZYDOW I MASONOW SKIEROWANA!
-STRASZLIWY OCALALY SODOMITA
-WIELKA POTEZNA KSEROKOPIARKA ZDOLNOSCI
-MROCZNY, DLUGOWLOSY BERCIK, POZERACZ KOTOW!
-OZYWIONY HUSARZ SKRZETUSKI


Koksy zabite:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKĄ (JAK CHOLERA) FLAGĘ WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-NEKROMANTA XOR'ZĘD
-MANIAK CS-A CHOLERNY n00b I ADMIN W JEDNYM


Niech LNRAIKKNSNKICANKKNSIK bedzie z Wami-zawsze!
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Wielki Powrót xD

Wybierając się do Afganistanu przechodziłem przez góry gdzie znalazłem TALIBA ALIBABĘ NA USŁUGACH AL-KAIDY, BLISKIEGO PRZYJACIELA OSAMA BIN LADENA. Potrafi on: obsługiwać broń talibów oraz kontaktować się z przywódcami-terrorystami. TALIB ALIBABA NA USŁUGACH AL-KAIDY, BLISKI PRZYJACIEL OSAMA BIN LADENA szuka wygodnych gór gdzi mógłby prowadzić partyzantkę i czeka na przechodzące KOKSY.

Do jakiej gildi mogę dołączyć? :D

Koksy żyjące:
1) TALIB ALIBABA NA USŁUGACH AL-KAIDY, BLISKI PRZYJACIEL OSAMA BIN LADENA
Moje Koksy zabite przez wrógów:
1) GROŹNY ŚNIEŻNY BAŁWAN ARKTOS
2) MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA
3) NIEWIELKI, ZIELONY ACZKOLWIEK GROŹNY UFOLUDEK ZIEMOWIT
Czyjeś Koksy, które zginęły w tajemniczych okolicznościach:
1) ZMUTOWANA SAMOŚWIADOMA I SPLEŚNIAŁA KANAPKA Z UBIEGŁEGO MILENIUM
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 marca 2007, 17:43 przez Deep, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Późna noc... Siłownia na pewnym osiedlu... Słychac tylko głośny oddech jedynego akurat pakującego osobnika. Tylko jedna osoba na świecie pakuje nawet w środku nocy: JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE!!! Drzwi do prawie pustej siłowni cicho się otworzyły... cwiczący tego nie usłyszał, na jego nieszczęście. Z mroku wyłonił się MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY, który jest woźnym owej pakerni na pół etatu. Miał w ręku klucz do drzwi... Niedobrze... Wiecie jaki jest 458 700 sposób na zabawę kluczami? JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE też nie wiedział. Już objaśniam. Ten sposób to... PODRZUCANIE ICH DWOMA PALCAMI LEWEJ STOPY. MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY podrzucając sobie kluczem, przypadkowo (hehe... akurat) rzucił nim w sztangę, którą podnosił akurat JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE. Pomimo że straszny z niego paker, to nagłe zwiększenie wagi sztangi przez klucze (bo był to 30 kilogramowy pęk kluczy...) sprawiło, że sztanga wypadła mu z rąk i przygniotła krtań, powodując śmierc przez uduszenie...

Trevery Best twój KOKS poszedł do niebiańskiej pakerni...

Koksy moje:
- MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
-TALOS Z KOTLETU
- KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE
- DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU
-SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)'
-JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!

PS: Deep, do każdej, ale tylko jedna zwycięży... LNRAIKKNSNKICANKKNSIK oczywiście!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

LEKKO ZMUTOWANY AGRESOR KMIECIU nie mogąc nadziwić się banalności kryjówki ŚLEPEJ KURY KTÓREJ TRAFIŁO SIĘ ZIARNO wskoczył do swojego zlutowanego Krążownika Szos, którego moduł kombajniany "Bizon" przełączył na koszenie słomy. Nawet okopana słomiana kryjówka nie miała najmniejszych szans co spowodowało, że ŚLEPA KURA została unieruchomiona w belce siana wypadłej z kombajnu. Omijając jej śmiercionośny dziób (hmm właściwie po co, przecież jest ślepa?) zaszedł ją od jej zadniej strony i zaimplantował jej sondę analną! Niestety miało to tragiczne skutki dla kurzej fizjologii. Zatkanie KURZE dziury, przez którą znosiła jaja spowodowało akumulację tychże jaj w jej organizmie, a w końcu rozerwanie KURY na drobne kawałki kiedy nie mogła ich wydalić. KMIECIU wraca do swojej kryjówki , a ty Leryn musisz niestety wymyślić sobie nowego KOKSA.

Imperium Zła idzie po was wszystkich!

Zasilają nasze szeregi: 2 (SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER,LEKKO ZMUTOWANY AGRESOR KMIECIU)

Zwłoki na drodze do zwycięstwa: 26 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY,MEGA WIELKI I ŚWIECĄCY AURA JEZUS V.3,BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW,TRENER JARZĄBEK,CZARNO-BIAŁY PROSIAK RAMBO,POTĘŻNA SIŁA NIECZYSTA ZWANA LENIEM,DRZEWO Z GLOBUSEM,ZDALNIE STEROWANY BISKUP BOJOWY W SUTANNIE MORO,PRAWICOWY OKRUTNY KĄPIĄCY SIĘ WE KRWI OPOZYCJI DEMON KOALICJI,NIE WIADOMO CO,BARBARA PIERDZIMĄKA,WŁADCA BURZY THOR,MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM. QBECK SUPERADMIN,MROCZNY, DLUGOWLOSY BERCIK, POŻERACZ KOTOW,KLINT ISTŁÓD,TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ,OBROSNIETY BRUDEM MICHAL COLOPIJACZ Z BUTELKA COLI W LAPIE,SROGI WOJOWNIK ZłOTE GACIE Z BALDURSA NOSZąCY, THE BEST OF DZIECKO NEOSTRADY-CZUŁY WOJTEK VEL JAŚ ŚMIETANA,GENTOS Z PROSTATVILLE,KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE,ŚLEPA KURA KTÓREJ TRAFIŁO SIĘ ZIARNO)

Pośmiertnie odznaczeni :11 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z FROMBORKA FRANEK,SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC,CZESKI POCIĄG PANCERNY HAVRANEK,STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355,MANIAK CS-a n00b I ADMIN W JEDNYM,ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK,EDEK Z FABRYKI KREDEK,,SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)')


Deep najlepszym (a w zasadzie jedynym) wyborem jest przystąpienie do potężnego Imperium Zła. Tamci z LNRAIKKNSNKICANKKNSIK mają u siebie niezły burdel, przyjmują dzieci neostrady i atakują swoich własnych członków. I jeszcze taka drobna uwaga na przyszłość: nazwa KOKSA nie może być dłuższa niż 10 słów.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU wychodzi ze swojej piwnicy tajemnym tunelem, który, choć miał go doprowadzić do bloku B, doprowadził go do Katowic, do piwnicy budynku przy Mickiewicza. Znalazł tam MROCZNEGO WOŹNEGO "KEYMAKERA" ZAGŁADY. Zapytał się go, czy nie wie, gdzie jest żarcie jakieś. A wyglądało to tak:
-Może. Gdzie. Przypadkiem. Jest. Żarcie. Wiesz. Ty. Jadalne.
MROCZNEGO WOŹNEGO "KEYMAKERA" ZAGŁADY przeraziła ta straszliwa składnia jego zdań. Aż zemdlał ze strachu. W końcu. Mrocznego coś od. Siebie spotkał. Składnię Mirona mianowicie. Kiedy MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU zobaczył, jak pada na ziemię, postanowił go podnieść chociaż na duchu... Pamiętnik Z Powstania Warszawskiego zabiłby nie tylkko śpiącego, ale i martwego. Tak zhajcowanego mózgu, jak ten MROCZNEGO WOŹNEGO "KEYMAKERA" ZAGŁADY, który musiał w końcu wszystkich 200 stron wysłuchać, dawno nie widzieliście...
Wilczy Głodzie, twój kolejny koks spotkał się ze swą zagładą.

KOKSY W GRZE (2): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU

KOKSY NA GROBOWISKU (13): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE

KOKSY ZDEZINTEGROWANE (23):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
19)ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
20)MROCZNA POLONISTKA
21)CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM
22)DAVID HESSELHOF
23)MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY


Deep, sugerowałbym Imperium Zła. Albo możesz też stworzyć własną grupę, to z pewnością ubarwiłoby grę...

Imperium Zła. I nic poza tym. Dołącz już dziś.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Prosto z rynsztoka na ulicę wypełzł BRUDNY, ŚMIERDZĄCY, OBLEPIONY POTEM PIJAK LANDRYN (LEPKIE TO CIAŁO). Potrafi on smrodem usuwać z drogi wrogów oraz przyklejać do siebie różne przedmioty. Stwierdziwszy, że nic ciekawego się nie dzieje dołączył do gildii Imperium Zła po czym powrócił do ściaków.

Imperium Zła was zje!

Koksy żyjące:
1) TALIB ALIBABA NA USŁUGACH AL-KAIDY, BLISKI PRZYJACIEL OSAMA BIN LADENA
2) BRUDNY, ŚMIERDZĄCY, OBLEPIONY POTEM PIJAK LANDRYN (LEPKIE TO CIAŁO)
Moje Koksy zabite przez wrógów:
1) GROŹNY ŚNIEŻNY BAŁWAN ARKTOS
2) MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA
3) NIEWIELKI, ZIELONY ACZKOLWIEK GROŹNY UFOLUDEK ZIEMOWIT
Czyjeś Koksy, które zginęły w tajemniczych okolicznościach:
1) ZMUTOWANA SAMOŚWIADOMA I SPLEŚNIAŁA KANAPKA Z UBIEGŁEGO MILENIUM
.
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Post autor: Drzewiec »

Imperium Zła to wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia.

Był wspaniały dzień, tłumy zgromadzone wokół skoczni w Zapporo. Został tylko jeden, jedyny zawodnik- Adrian Małamysz. Dostał znak. Ruszył...
Doskonała prędkość... a cóż za wybicie!! LEĆ, ADRIAN, LEĆ!
Ależ on leci... aż przeleciał nad skocznią. Zaczepia pierwsze chmury.. obłoki drapią go w wąsy...
Pech chce, że na czołowe z nim leci na miotle SAM-NIE-WIESZ-KTO-CZYLI-LORD-VIELOKONT, nieco wyzerpany po kolejnym jego pokonaniu przez Horryego Portiera. Jego uwaga została zabita...
Po chwili Adrian nadział się na miotłę Vielokonta, który zniesmaczony zrzucil go do dołu, mrucząc coś o niedzielnych skoczkach.
Behemot, to było lądowanie bez telemarku.

KOKSY AKTYWNE: SAM-NIE-WIESZ-KTO-CZYLI-LORD-VIELOKONT , PAN JAŚ ŚRUBKA CZYLI HYDRAULIK AMATOR TANIEGO WINA, POPREMIENNA MUTANTKA ZENOBIA F. FRYZJERKA Z CZARNOBYLA

KOKSY CMENTARNE: Człowiek W Runicznym Swetrze Zniszczenia Wszystkiego I Jeszcze Więcej, Kaczka Władzoszka, Słodziuś, Rou-Man z krainu Li-Pear,SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON, POTĘŻNY HEŁMOVONICZNY WŁADCA CIEMNEJ STRONY SZMOCY LORD VŁADER, UTAJNIONY CHAMOWATY REDAKTOR CDA SMUGGLER KTÓREGO ISTNIENIE JEST NIEPOTWIERDZONE, DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP

KOKSY ZEZŁOMOWANE: SUPER SIERŻANT DUPOTRÓJEC, PANEK..., ZUO, CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK, POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD(WERSJA DEMONSTRACYJNA), PEWUEN ISTOTA WYŻSZA, WIELKI ZATRWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE, SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY, ZĄBI PRACUJĄCY W POLU, ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER, KURZOWY GOLEM ZAGŁADY, HIPER ULTRA MĄDRY I JAK TRZECH SILNY SZARIK, OGNISTA JASZCZURKA MIESZKANIEC PUBLICZNYCH TOALET ŚWIATA, TALOS Z KOTLETA, MAŁY ACZ CHOLERNIE NAPAKOWANY PAKER, Adrian Mamałysz
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Z najgłębszego i najstarszego grobowca na pobliskim cmentarzy przybywa NIEUMARŁY KOKS "ZJADACZ MÓZGÓW" ZOMBI!!! Posiada on zadziwiające zdolności:
-jest stworzony z rozkładających się części innych, zmarłych KOKSÓW i sam jego wygląd budzi straszne obrzydzenie
-na jego zawołanie (tj. "Móóóóóóóózgi....") dosłownie znikąd pojawiają się wspomniane w zawołaniu organy
NIEUMARŁY KOKS "ZJADACZ MÓZGÓW" ZOMBI gra akurat w filmie "Nasyp żywych trupów" i schował się w swojej garderobie chroniony przez bodyguardów (jak każda gwiazda)...

Koksy moje:
- NIEUMARŁY KOKS "ZJADACZ MÓZGÓW" ZOMBI

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
-TALOS Z KOTLETU
- KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE
- DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA
- MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU
-SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)'
-JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

Na swoje nieszczęście istnieją na tym świecie takie zapominalskie KOKSY, które zapominają się ukryć. Do takiego gatunku należał WAAAGH! Z WIELKIEJ BRYTFANNI. Stał tak sobie po prostu na środku pola, aż został wyczajony przez LEKKO ZMUTOWANEGO AGRESORA KMIECIA, który natychmiast rozpoczął heroiczną ułańską szarżę z sondą analną w dłoni. Niestety przy tak dużej prędkości jaką osiągnął trudno było dokładnie celować tak więc zamiast wsadzić ją tam gdzie powinien, sonda poszła trajektorią mniej więcej między dwoma pierwszymi żebrami, prosto przez otrzewną, slalomem między nerkami, a wątrobą i na wylotową przez pępek. Inaczej mówiąc WAAAGH! został przebity na wylot. Nawet cuda medycyny XXII w nie mogłyby go uratować. KMIECIU zniesmaczony swoją pomyłką wraca się ukrywać. Behemoth twój KOKS zginął przez twoją nieuwagę. Wstyd i hańba!

I/\/\p3r!u/\/\ Zł4 R2ąd21 !

Zasilają nasze szeregi: 2 (SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER,LEKKO ZMUTOWANY AGRESOR KMIECIU)

Zwłoki na drodze do zwycięstwa: 27 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY,MEGA WIELKI I ŚWIECĄCY AURA JEZUS V.3,BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW,TRENER JARZĄBEK,CZARNO-BIAŁY PROSIAK RAMBO,POTĘŻNA SIŁA NIECZYSTA ZWANA LENIEM,DRZEWO Z GLOBUSEM,ZDALNIE STEROWANY BISKUP BOJOWY W SUTANNIE MORO,PRAWICOWY OKRUTNY KĄPIĄCY SIĘ WE KRWI OPOZYCJI DEMON KOALICJI,NIE WIADOMO CO,BARBARA PIERDZIMĄKA,WŁADCA BURZY THOR,MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM. QBECK SUPERADMIN,MROCZNY, DLUGOWLOSY BERCIK, POŻERACZ KOTOW,KLINT ISTŁÓD,TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ,OBROSNIETY BRUDEM MICHAL COLOPIJACZ Z BUTELKA COLI W LAPIE,SROGI WOJOWNIK ZłOTE GACIE Z BALDURSA NOSZąCY, THE BEST OF DZIECKO NEOSTRADY-CZUŁY WOJTEK VEL JAŚ ŚMIETANA,GENTOS Z PROSTATVILLE,KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE,ŚLEPA KURA KTÓREJ TRAFIŁO SIĘ ZIARNO,WAAAGH! Z WIELKIEJ BRYTFANNI)

Pośmiertnie odznaczeni :11 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z FROMBORKA FRANEK,SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC,CZESKI POCIĄG PANCERNY HAVRANEK,STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355,MANIAK CS-a n00b I ADMIN W JEDNYM,ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK,EDEK Z FABRYKI KREDEK,,SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)')
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 marca 2007, 12:58 przez Zajcew, łącznie zmieniany 1 raz.
Behemoth
Majtek
Majtek
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 18:39
Lokalizacja: from the land of Mordor where the shadows lie

Post autor: Behemoth »

Coś widze zmasowana ofensywa na mnie :D

Używając mocy z czarnej otchłani i telewizji trwam, przyzywam potężnego Riddzika, kosmicznego banitę i bandytę. Bandyta ów napakowany ukraińskimi sterydami, które niewiadomo jak dostał w psestrzeni między-planetarnej, ma uderzenie tak potężne, że aż nie umie go wyprowadzić, więc musi używać w walce swego mózgu. Riddzik, jest też mutantem, co pozwala mu otworzyć mózgoczaszką(swoją) i atakować organem, który u normalnego człowieka odpowiada za myślenie, a u Riddzika jest bezużyteczny. Drugą potężną mocą R. są oczy, którymi widzi w śwetle dnia!!!Taaaak jako jeden z nielicznych na świecie(tak przynajmniej uważa Riddzik) u mie patrzeć na świat w pełnym świetle słońca, co pozwala mu na atakowanie skondensoanym-ultra-hiper-(nie)skutecznym laserem śmie(r)ci. Riddzik ukrywa się w barakach swoich kumpli z woja oddziału komandosów zwanych zielonymi beretami, w pewnych okolicach znanych jako moerowi mordercy.

Koksy Żywe(chyba): Riddzik
Koksy nieŻywe(chyba): Adam Małamysz, WAAAGH! Z WIELKIEJ BRYTFANII, Gentos z Prostatville

Zemszcze się [demoniczny śmiech] BUAHAHAAHAHAHH[/demoniczny śmiech]
"Wandering the globe around
I saw no miracles nor wonders
Humanity so poisoned by their myths
Why none can see my wings?!
God is Dead!!! Dead !!! Helleluyah!!!"
Vader: Halleluyah (God is Dead)
GG:1362756
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Przy użyciu 20 litrów ruskiego spirytusu ulepiam FANA BAJTFAJTU I OGAME'U SUWALA! Suwal potrafi:
-Grać w Bajtfajta i Ogame'a!
-Wymuszać konta Premium od innych!
Chowa się w w siedzibie klanu KOZAKI LOL. Tam chroni go reszta klanu.

KOKSY W GRZE (3): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU; FANA BAJTFAJTU I OGAME'U SUWALA

KOKSY NA GROBOWISKU (13): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE

KOKSY ZDEZINTEGROWANE (23):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
19)ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
20)MROCZNA POLONISTKA
21)CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM
22)DAVID HESSELHOF
23)MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Dawno, dawno temu, w odległej planecie żył sobie OBI-COSAM-SE-ZROBI. Wsiadł on w swój statek hiperprzestrzenny i rozbił się w miejscu gdzie trwał pojedynek KOKSÓW. Nieiwele myśląc OBI-CO-SAM-SE-ZROBI ruszył do boju.
Moce OBIEGO to:
1. Możność rzucania przedmiotami
2. Panicznym wołaniem "RATUNKU!" potrafi zamrozić w żyłach krew najtwardszego twardziela.
OBI-CO-SAM-SE-ZROBI chowa się w swoim shiperstatku gdzi nikt go nie zauważa.

Ku chwale Imperium Zła! Bić nam pokłony kmioty!

Koksy żyjące:
1) TALIB ALIBABA NA USŁUGACH AL-KAIDY, BLISKI PRZYJACIEL OSAMA BIN LADENA
2) BRUDNY, ŚMIERDZĄCY, OBLEPIONY POTEM PIJAK LANDRYN (LEPKIE TO CIAŁO)
3) OBI-CO-SAM-SE-ZROBI
Moje Koksy zabite przez wrógów:
1) GROŹNY ŚNIEŻNY BAŁWAN ARKTOS
2) MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA
3) NIEWIELKI, ZIELONY ACZKOLWIEK GROŹNY UFOLUDEK ZIEMOWIT
Czyjeś Koksy, które zginęły w tajemniczych okolicznościach:
1) ZMUTOWANA SAMOŚWIADOMA I SPLEŚNIAŁA KANAPKA Z UBIEGŁEGO MILENIUM
.
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER będąc zatwardziałym bojownikiem walk w dżungli wybrał się do lasu, w którym ukrywał się RESOCJALIZOWANY IMPERIALNY DEZERTER-KOMANDOS. Zastawił tam na niego całą masę wabików w postaci flaszek jego specjalnego buraczano-cukrowego, supermocnego(i supertaniego) trunku. Niestety będąc zdemoralizowanym dezerterem KOMANDOS(hmm, ciekawe kto zgadnie jakie jest jego ulubione tanie wino?) dał się skusić perspektywie darmowego alkoholu i ujawnił się. Wystawił się przy tym na oratorskie talenty SAMURAJA KAMIKAZE BERSERKERA, który zbombardował wroga całą masą sentencji swojego mistrza dotyczących wierności lojalności i braterstwa, a na koniec doprawił paroma hasłami propagandowymi Imperium. IMPERIALNY DEZERTER uświadomiwszy sobie okropność swojej zdrady postanowił popełnić samobójstwo zapijając się na śmierć co nie było trudne biorąc pod uwagę aktualną dostępność alkoholu w tym lesie. Kaczor zbierz się za tworzenie KOKSÓW, bo zaczyna mi brakować celów do ataku!

Imperium Zła jest niezłe!

Zasilają nasze szeregi: 2 (SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER,LEKKO ZMUTOWANY AGRESOR KMIECIU)

Zwłoki na drodze do zwycięstwa: 28 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY,MEGA WIELKI I ŚWIECĄCY AURA JEZUS V.3,BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW,TRENER JARZĄBEK,CZARNO-BIAŁY PROSIAK RAMBO,POTĘŻNA SIŁA NIECZYSTA ZWANA LENIEM,DRZEWO Z GLOBUSEM,ZDALNIE STEROWANY BISKUP BOJOWY W SUTANNIE MORO,PRAWICOWY OKRUTNY KĄPIĄCY SIĘ WE KRWI OPOZYCJI DEMON KOALICJI,NIE WIADOMO CO,BARBARA PIERDZIMĄKA,WŁADCA BURZY THOR,MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM. QBECK SUPERADMIN,MROCZNY, DLUGOWLOSY BERCIK, POŻERACZ KOTOW,KLINT ISTŁÓD,TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ,OBROSNIETY BRUDEM MICHAL COLOPIJACZ Z BUTELKA COLI W LAPIE,SROGI WOJOWNIK ZłOTE GACIE Z BALDURSA NOSZąCY, THE BEST OF DZIECKO NEOSTRADY-CZUŁY WOJTEK VEL JAŚ ŚMIETANA,GENTOS Z PROSTATVILLE,KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE,ŚLEPA KURA KTÓREJ TRAFIŁO SIĘ ZIARNO,WAAAGH! Z WIELKIEJ BRYTFANNI,RESOCJALIZOWANY IMPERIALNY DEZERTER-KOMANDOS)

Pośmiertnie odznaczeni :11 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z FROMBORKA FRANEK,SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC,CZESKI POCIĄG PANCERNY HAVRANEK,STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355,MANIAK CS-a n00b I ADMIN W JEDNYM,ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK,EDEK Z FABRYKI KREDEK,,SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)')

Obrazek
(Nie chwaląc się, sam to zrobiłem he he...)
Ostatnio zmieniony środa, 7 marca 2007, 21:20 przez Zajcew, łącznie zmieniany 1 raz.
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Pewnego dnia, pewien koleś (a dokładniej George Lucas) miał depresję. Nie miał kasy, a chciał miec kasę. Wpadł więc na genialny pomysł: Nakręci nową częsc Gwiezdnych Wojen. Ale jego zapał osłabł, kiedy uśwadomił sobie ile kasy pójdzie na kasę dla aktorów... Wyszedł się przejśc ze swoimi smutnymi myślami. Przypadkiem trafił w okolice lądowania czegoś... jakiegoś statku hiperprzestrzennego! Kiedy Lucas dowiedział się kto tam mieszka (a mieszkał tam OBI-CO-SAM-SE-ZROBI), od razu zaproponował mu (ze względu na nazwisko, oczywiście) rolę w "Gwiezdnych Wojnach: Atak KOKSÓW." OBI-CO-SAM-SE-ZROBI, ponieważ nie był bogaczem, przystał na propozycję Lucasa...
Jakiś czas później w pewnej sali kinowej... "Poddaj się zły Sicie!" powiedział OBI-CO-SAM-SE-ZROBI. I to była jego pierwsza i ostatnia kwestia w tym filmie, bowiem te Gwiezdne Wojny były o ZOMBI. A konkretnie o NIEUMARŁYM KOKSIE "ZJADACZU MÓZGÓW" ZOMBI!!!
On też powiedział tylko jedno słowo w tym filmie. A mianowicie: "Móóóóóózgi...." W tym momencie z gwiazdy śmierci, Tatoina i z brzuch Chewbaki zaczęły wysypywac się mózgi, w których po chwili utonął OBI-CO-SAM-SE-ZROBI.... THE END (a teraz brawa, i Oskary)
Deep, twój KOKS popełnił ostatni błąd w swoim życiu...

Koksy moje:
- NIEUMARŁY KOKS "ZJADACZ MÓZGÓW" ZOMBI

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
-TALOS Z KOTLETU
- KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE
- DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA
- MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU
-SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)'
-JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE
-OBI-CO-SAM-SE-ZROBI

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK postanawia obejrzeć w kinie film. Kiedy jednak zobaczył, jakie bezbożnictwa teraz się pokazuje w kinach, omal nie zemdlał ze strachu. Postanowił to ukrócić. Zauważył, że na prawie każdym plakacie jako główna rola występuje NIEUMARŁY KOKS "ZJADACZ MÓZGÓW" ZOMBI. Postanowił ukrócić żywot tego satanistycznego tworu. Zarabiał tyle hajsu na swoim winie "Monsekorek", że mógł sobie pozwolić na zbombardowanie planu filmowego, na którym właśnie był zatrudniony NIEUMARŁY KOKS "ZJADACZ MÓZGÓW" ZOMBI, po czym wysłał swoją kompanię wojska i pokroił tego KOKSA wraz z obstawą na kawałeczki, następnie go jeszcze wyegzorcyzmował, spalił i spuścił prochy w sedesie. Od tamtej pory zaczął zarabiać jeszcze więcej kasy, bo producenci filmowi bali się powtórki i sami płacili za możliwość umieszczenia w swoich tworach reklam win GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĘDZA HEŃKA. A on za tę kasę mógł sobie pozwolić na zatrudnienie dodatkowej kompanii wojska. Koniec.
Wilczy Głodzie, twój KOKS dostał ostatniego Oskara. Już nawet Romero mu nie pomoże.

KOKSY W GRZE (3): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU; FAN BAJTFAJTU I OGAME'U SUWAL

KOKSY NA GROBOWISKU (13): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE


KOKSY ZDEZINTEGROWANE (24):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
19)ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
20)MROCZNA POLONISTKA
21)CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM
22)DAVID HESSELHOF
23)MROCZNY WOŹNY "KEYMAKER" ZAGŁADY
24)NIEUMARŁY KOKS "ZJADACZ MÓZGÓW" ZOMBI


الاستسلام للقوة امبراطوريه الشر ، او يموت! نحن لم يحدث لك! الا الاوفياء خدمة الامبراطوريه لن تفنى!
Zablokowany