Parada Koksów

Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Z mrocznych otchłani... albo nie. Z moich plików MP3 przywołuje KOKSA ROZWALAJĄCEGO DYNIE I GUBIĄCEGO KLUCZE!!! (naprawdę jest piosenka o kimś takim...) Zdolności? Hmmm... niech pomyślę... AHA! No więc zdolności:
-rozwala dynie
-gubi klucze (nieodwracalnie)
KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE ukrywa się w pancernej dyni. Można ją otworzyc tylko od środka... chyba, że ma się klucze! Ale mój KOKS zgubił je dawno temu, więc jest bezpieczny...

Koksy moje:
- KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
-TALOS Z KOTLETU

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

§1.
Ze względu na to, że użytkownik kardon2 nie zwraca uwagi na przemyślną kryjówkę mojego KOKSA, lecz po chamsku ją ignoruje, zgłaszam wniosek formalny o poddanie pod głosowanie zignorowania tej akcji.
§2.
Ze względu na to, że nie jest to pierwszy przykład łamania regulaminu zarówno Parady, jak i całego forum Tawerny RPG przez użtkownika kardon2, zgłaszam wniosek formalny o poddanie pod głosowanie ignorowania postów tego użytkownika.

§3.
Za pomocą najgorszej lektury znanego Wszechświata powołuję do walki o wolność MIRONA "ZDZIRONA" BIAŁOSZEWSKIEGO, GWAŁCICIELA DOBREGO SMAKU. Potrafi on Zmuszać Bogu Ducha Winnych Ludzi Do Czytania "Pamiętnika Z Powstania Warszawskiego" Swojego Autorstwa oraz Doprowadzać Ludzi Do Płaczu I Depresji Swoim Stylem Pisania. Ukrywa się on w piwnicy bloku Chłodna 40, którego otoczenie jest bez przerwy bombardowane przez Luftwaffe. Podejście do bloku to niemal pewna śmierć, tych bomb jest po prostu za dużo...

KOKSY W GRZE (3): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE; MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU

KOKSY NA GROBOWISKU (12): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU


KOKSY ZDEZINTEGROWANE (19):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
19)ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Z mroźnej Syberii przyturlał się do nas CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM! Jest taki słodki i bezbronny że nie sposób go skrzywdzić! Większość ludzi i koksów może się zachlastać od tej jego słodkości
drrrżyyjjcieee...


MOJE RUSZAJĄCE SIĘ KOKSY:
CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM

MOJE NIERUSZAJĄCE SIĘ KOKSY:

KOKSY KTÓRE SIĘ NIE RUSZAJĄ I JESTEM Z TEGO DUMNY:
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Powołuj do życia MAŁEGO ACZ POTĘŻNEGO I CHOLERNIE NAPAKOWANEGO PAKERA. Paker potrafi podnosic ciężary cięższe maksymalnie pieciokrotnie od jego masy. Ponadto paker jest w stanie tak mocno przywalić w pysk, że nikt tego nie przeżyje. Chowa się w domu twojej starej.

KOKSY ŻYWE (2):
-MROCZNA POLONISTKA
-MAŁY ACZ CHOLERNIE NAPAKOWANY PAKER


KOKSY ULEGŁE ANIHILACJI(20):
-RZEŹNICKA KULA MROKU
-SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM
-PANEK, LASKI LECĄ NA JEGO MASĘ, BIJE PO TWARZY KUTASEM
-ŚFINSTER, WIELKI NAGI ŻELAZNY KOLOS
-POTĘŻNA SIŁA NIERZECZYWISTA ZWANA LENIEM
-SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI.
-ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI
-WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA
-CYGAN, TEN Z WYWIADU
-CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK
-NEKROMANTA XOR'ZĘD
-WŁADCA BURZY THOR
-OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI
-WIELKI POTĘŻNY ZATWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE
-SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY
-ZĄBI PRACUJĄCE W POLU
-MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
-KURZOWY GOLEM ZAGŁADY
-TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ
-PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY


KOKSY ZANIHILOWANE(18 ):
-TEN, KTÓRY WCIĄGA SMOKI NOSEM JAK JA KOKS
-CZŁOWIEK W RUNICZNYM SWETRZE ZNISZCZENIA WSZYSTKIEGO A NAWET JESZCZE WIECEJ
-WIELKA ZŁA RÓŻOWA ZŁA PLUSZOWA ZŁA JASZCZURKA
-OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC
-ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI
-STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KLRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20
-SŁODZIUŚ
-MASKOTKA Z TARTAKU - PIĘKNY RASIAK
-BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE
-WIELKI NARODOWY LUSTRATOR ZDZICHU
-SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI
-PLEBAN KARZĄCA RĘKA PANA NASZEGO W ŻYDÓW I MASONÓW SKIEROWANA
-ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA
-ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU
-NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK
-RZYMSKIEGO CESARZA NERONA v8.9.10 Z 11.09.01
-DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP
-GNIJĄCY WOJAK


Jestem za tym, aby posty kardona2 nie były brane pod uwagę, nie chcemy tu nikogo kto nie zna zasad, tak gry i forum, jak i ortografii.
...
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Post autor: Drzewiec »

Imperium Zła... buahahaha... Dołącz do tych, co nie wiedzą co to strach, wiedzą zaś, co to potęga!

Do mej armii zniszczeniu ku chwale Imperium Zła, za pośrednictwem gry S.T.A.L.K.E.R. przywołuję POPROMIENĄ MUTANKĘ ZENOBIĘ F. FRYZJERKĘ Z CZARNOBYLA.
Zakończyła ona swą fryzjerską karierę w 1986 r. Na skutek pewnego "wielkiego bum" w okolicy wstąpiła na nową drogę życia. POPROMIENNA MUTANTKA ZENOBIA F. FRYZJERKA Z CZARNOBYLA Posiada Cztery Wielkie Ręce Do Których Przyrosły Nożyce Fryzjerskie, Którymi Potrafi Ciachać.
Jej włosy uległy zmutowaniu i również ożyły, przez co potrafią oderwać się od Zenobi i zrobić mnóśtwo straszliwych rzeczy, o których nie chcecie przeczytać.
POPROMIENNA MUTANTKA ZENOBIA F. FRYZJERKA Z CZARNOBYLA chowa się w swoim zdezelowanym zakładzie fryzjerskim w Zonie,.

KOKSY AKTYWNE: SAM-NIE-WIESZ-KTO-CZYLI-LORD-VIELOKONT , PAN JAŚ ŚRUBKA CZYLI HYDRAULIK AMATOR TANIEGO WINA, POPROMIENNA MUTANTKA ZENOBIA F. FRYZJERKA Z CZARNOBYLA

KOKSY CMENTARNE: Człowiek W Runicznym Swetrze Zniszczenia Wszystkiego I Jeszcze Więcej, Kaczka Władzoszka, Słodziuś, Rou-Man z krainu Li-Pear,SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON, POTĘŻNY HEŁMOVONICZNY WŁADCA CIEMNEJ STRONY SZMOCY LORD VŁADER, UTAJNIONY CHAMOWATY REDAKTOR CDA SMUGGLER KTÓREGO ISTNIENIE JEST NIEPOTWIERDZONE, DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP
KOKSY ZEZŁOMOWANE: SUPER SIERŻANT DUPOTRÓJEC, PANEK..., ZUO, CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK, POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD(WERSJA DEMONSTRACYJNA), PEWUEN ISTOTA WYŻSZA, WIELKI ZATRWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE, SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY, ZĄBI PRACUJĄCY W POLU, ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER, KURZOWY GOLEM ZAGŁADY, HIPER ULTRA MĄDRY I JAK TRZECH SILNY SZARIK, OGNISTA JASZCZURKA MIESZKANIEC PUBLICZNYCH TOALET ŚWIATA, TALOS Z KOTLETA
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Prosto z ziemi (tj. gleby) i otchłani świadomości Ravandila przyzywam... DŁUGĄ I KRĘTĄ DŻODŻOWNICĘ!!! Mój KOKS potrafi:
-posuwac się
-odróżnic wiewiórkę od fortepianu
DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA zakopuje się w ziemi i czeka tam na ofiary...

Koksy moje:
- KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE
- DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
-TALOS Z KOTLETU

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!


A co do sami-wiecie-kogo... to popieram wniosek o ignorowanie jego postów.
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Behemoth
Majtek
Majtek
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 18:39
Lokalizacja: from the land of Mordor where the shadows lie

Post autor: Behemoth »

przywołuje WAAAGHA! z Wielkiej Brytfanni. WAAAGH to dwumetrowy goblin-łowca gnoi z potężnym kozikiem zagłady +13 znalezionym w kuchni w pewnej karczmie
umiejętności:
-WAAAGH! potrafi swym kozikiem zabić każdego gnoja poprzez zdeptanie go BUAHAHAH
-WAAAGH! wydaje z siebie ryk brzmiący mniej więcej UH LALALA I LOF JU BEJBE!!! niszczący każdy środek transportu małomiejskiego w promieniu 2,48594(666) km

KOKSY AKTYWNE: Gentos z Prostatville, WAAAGH! z Wielkiej Brytfanii
"Wandering the globe around
I saw no miracles nor wonders
Humanity so poisoned by their myths
Why none can see my wings?!
God is Dead!!! Dead !!! Helleluyah!!!"
Vader: Halleluyah (God is Dead)
GG:1362756
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU wybiera się po jedzenie i wodę, korzystając z chwilowej przerwy w ostrzale. Przeszukując wszystkie zakamarki zniszczonej Warszawy zagląda za jeszcze jedną szafę. Tam spotyka MROCZNĄ POLONISTKĘ. Po tym, jak przyznała mu się ona do pełnionej funkcji, uszczęśliwiony pokazał jej swoje dzieło, Pamiętnik z Powstania Warszawskiego. Była ona równie zachwycona tą książką jak i autor, więc natychmiast stwierdziła, że zrobi z niej lekturę szkolną. Ponadto podzieliła się z Mironem jedzeniem i wskazała mu drogę do studni, gdzie znalazł zdatną do picia wodę. Po wyjściu poety natychmiast udała się do Ministerstwa Edukacji rządu lubelskiego, gdzie książka została przyjęta równie entuzjastycznie. Od tego czasu uczniowie przerabiają ją w szkołach. A MROCZNA POLONISTKA? Na kolejnej lekcji została ukrzyżowana przez swoich uczniów na cyrklu i ekierce do tablicy...
Sorry Winnetou, Heimdall, ale takie jest prawo wojny...

KOKSY W GRZE (3): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE; MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU

KOKSY NA GROBOWISKU (12): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

KOKSY ZDEZINTEGROWANE (20):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
19)ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
20)MROCZNA POLONISTKA

IMPERIUM ZŁA ODNOSI KOLEJNE BŁYSKAWICZNE, MIAŻDŻĄCE ZWYCIĘSTWO!!!
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Przyzywam wprost z głębin morskich DAVIDA HESSELHOFA. Potrafi on
- pływać tam i spowrotem aż do usranej śmierci.
- miażdżyć innych wyćwiczonymi mięśniami jędrnych pośladków!
Lecz teraz skrył się w mule na dnie oceanu czekając na błąd przeciwnika

MOJE RUSZAJĄCE SIĘ KOKSY:
CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM
DAVID HESSELHOF

MOJE NIERUSZAJĄCE SIĘ KOKSY:

KOKSY KTÓRE SIĘ NIE RUSZAJĄ I JESTEM Z TEGO DUMNY:
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)' przybył w okolice góry ProńćEverest z zamiarem zorganizowania kolejnej bombastycznej imprezy techno. Wykorzystał swój okrzyk "godowy" Jazdaaaaaa!!!!! by zwołać maniaków techno z całej okolicy, co przyniosło wymierne skutki. Impreza pod nazwą " Drum n' bass squad hardcore hard-dance ataq " zaczęła się rozkręcać jednak melodyjne porykiwanie pięciu dziesięciomegatonowych wzmacniaczy i trochę mniej melodyjne porykiwanie dwustu zalanych w trupa fanów techno sprawiło,że mieszkaniec pobliskiej góry nie mógł spać w nocy. GENTOS Z PROSTATVILLE po zadzwonieniu na policję( która go wyśmiała i odmówiła interwencji na takim zadupiu jak góra ProńćEverest ) postanowił sam pofatygować się do sąsiadów. Jego żałosne jęki jednak tylko zdenerwowały SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)A. który postanawiając rozprawić się ze starym prykiem wsiadł do swojego Fiata 126p i wykonał cios "zimnego łokcia" prosto w krocze GENTOSA kończąc raz na zawsze nie tylko jego zdolności reprodukcyjne, ale i życie. Niestety Behemoth twój KOKS nie był dość męski aby przetrwać.

Imperium Zła! Jaazdaaaaaaa!!!!!!!!!!

Zasilają nasze szeregi: 3 (SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER,LEKKO ZMUTOWANY AGRESOR KMIECIU,SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)')

Zwłoki na drodze do zwycięstwa: 24 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY,MEGA WIELKI I ŚWIECĄCY AURA JEZUS V.3,BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW,TRENER JARZĄBEK,CZARNO-BIAŁY PROSIAK RAMBO,POTĘŻNA SIŁA NIECZYSTA ZWANA LENIEM,DRZEWO Z GLOBUSEM,ZDALNIE STEROWANY BISKUP BOJOWY W SUTANNIE MORO,PRAWICOWY OKRUTNY KĄPIĄCY SIĘ WE KRWI OPOZYCJI DEMON KOALICJI,NIE WIADOMO CO,BARBARA PIERDZIMĄKA,WŁADCA BURZY THOR,MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM. QBECK SUPERADMIN,MROCZNY, DLUGOWLOSY BERCIK, POŻERACZ KOTOW,KLINT ISTŁÓD,TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ,OBROSNIETY BRUDEM MICHAL COLOPIJACZ Z BUTELKA COLI W LAPIE,SROGI WOJOWNIK ZłOTE GACIE Z BALDURSA NOSZąCY, THE BEST OF DZIECKO NEOSTRADY-CZUŁY WOJTEK VEL JAŚ ŚMIETANA,GENTOS Z PROSTATVILLE)

Pośmiertnie odznaczeni :10 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z FROMBORKA FRANEK,SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC,CZESKI POCIĄG PANCERNY HAVRANEK,STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355,MANIAK CS-a n00b I ADMIN W JEDNYM,ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK,EDEK Z FABRYKI KREDEK)
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Post autor: Drzewiec »

MAŁY ACZ CHOLERNIE NAPAKOWANY PAKER zdał sobie sprawę, że od dawna nie był u fryzjera i jego łysina zaczęła stawać się mniej łysa niż łysa. Wdały się na nią małe, brązowe włoski zwane powszechnie: WłOSAMI.
W celu pogłębienia łysiny MAŁY ACZ CHOLERNIE NAPAKOWANY PAKER udał sie do fryzjerki, a pech chciał, że była nią POPROMIENNA MUTANTKA ZENOBIA F. FRYZJERKA Z CZARNOBYLA.
Wchodzi do zakładu (na zewnątrz jakaś dziwna... pustka, chyba przedawkował), siada na fotelu I tu scena, jak z horroru klasy Y: cztery wielkie ręko-nożyce wyłaniające się zza fotela. Jedna zajęła się uszami, druga włosami, trzecie pedicurem, a czwarta... wycinaniem narządów, któe potem sprzeda na Stadionie.
Rzekłbyś, obsługa full servis.
Heimdall, po twoim KOKSIE.


KOKSY AKTYWNE: SAM-NIE-WIESZ-KTO-CZYLI-LORD-VIELOKONT , PAN JAŚ ŚRUBKA CZYLI HYDRAULIK AMATOR TANIEGO WINA, POPROMIENNA MUTANTKA ZENOBIA F. FRYZJERKA Z CZARNOBYLA

KOKSY CMENTARNE: Człowiek W Runicznym Swetrze Zniszczenia Wszystkiego I Jeszcze Więcej, Kaczka Władzoszka, Słodziuś, Rou-Man z krainu Li-Pear,SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON, POTĘŻNY HEŁMOVONICZNY WŁADCA CIEMNEJ STRONY SZMOCY LORD VŁADER, UTAJNIONY CHAMOWATY REDAKTOR CDA SMUGGLER KTÓREGO ISTNIENIE JEST NIEPOTWIERDZONE, DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP

KOKSY ZEZŁOMOWANE: SUPER SIERŻANT DUPOTRÓJEC, PANEK..., ZUO, CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK, POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD(WERSJA DEMONSTRACYJNA), PEWUEN ISTOTA WYŻSZA, WIELKI ZATRWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE, SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY, ZĄBI PRACUJĄCY W POLU, ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER, KURZOWY GOLEM ZAGŁADY, HIPER ULTRA MĄDRY I JAK TRZECH SILNY SZARIK, OGNISTA JASZCZURKA MIESZKANIEC PUBLICZNYCH TOALET ŚWIATA, TALOS Z KOTLETA, MAŁY ACZ CHOLERNIE NAPAKOWANY PAKER

Kolejny frag Imperium Zła: dołącz do nas, rekrucie, a nie pożałujesz...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU wyrusza po raz kolejny uzupełnić uszczuplone zapasy. Po drodze spotyka
CHOMIKA WYSOKOGÓRSKIEGO SYBERYJSKIEGO Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM. Normalny człowiek by się pochlastał od tej jego słodkości... MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU nie jest jednak zwykłym człowiekiem. Jest odporny na wszelkie przejawy dobrego smaku, a skoro na miejscu byłoby się pochlastać... MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU postanawia jedynie, zauroczony uroczością chomika postanawia położyć go spać, czytając mu bajeczkę na dobranoc. Z braku jednak innych książek czyta mu Pamiętnik z Powstania Warszawskiego... kiedy więc chomik przestał się ruszać, MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU doszedł do wniosku, ze pewnie śpi. Prawda była jednak cosik inna. Chomikowi poraziła się i usmażyła reszta mózgu... biedaczek. Wkrótce znalazło go głodne dziecko, jakich wiele w ruinach miast, i zjadło truchełkio... Nawet podsmażone było. Natomiast MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU znalazł gdzieś (niestety) jakieś żarcie, które zaniósł z powrotem do piwnicy.

KOKSY W GRZE (3): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE; MIRON "ZDZIRON" BIAŁOSZEWSKI, GWAŁCICIEL DOBREGO SMAKU

KOKSY NA GROBOWISKU (12): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

KOKSY ZDEZINTEGROWANE (21):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
19)ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
20)MROCZNA POLONISTKA
21)CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM


IMPEERIUUM! IMPEERIUUM! IMPEERIUUM ZŁAA! WYMIAATAA!!!
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)' chwilowo nie był na żadnej imprezie, więc postanowił wybrac się na przejażdżkę swoim Fiatem 126p. Ruszył do samochodu i chciał odpalic silnik, kiedy zauważył, że coś jest nie tak... Gdzie są moje klucze od samochodu? pomyślał. Dobre pytanie. Były teraz tam gdzie nigdy ich nikt nie znajdzie. A znalazły się tam za sprawą KOKSA ROZWALAJĄCEGO DYNIE I GUBIĄCEGO KLUCZE, który nagle zjawił się tuż obok. Rozbrojony SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)' ( jak miał użyc "zimnego łokcia" nie jadąc samochodem...) nie był wyzwaniem dla mojego KOKSA. KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE "rozwalił jego dynię." Nikt nie wie co może znaczyc zwrot "rozwalenie dyni" ale ważne, że SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)' już się po tym nie podniósł...
Zajcew twój KOKS już nie wróci do świata żywych...

Koksy moje:
- KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE
- DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA
-TALOS Z KOTLETU

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU
-SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)'

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Leryn
Majtek
Majtek
Posty: 100
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 08:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Leryn »

Z wielkiego kurnika wyłoniła się ŚLEPA KURA KTÓREJ TRAFIŁO SIĘ ZIARNO. Ta poczwara potrafi: zadziobowywać przeciwników na śmierć, wytwarzać Tajemnicze Jaja Bombowe. ŚLEPA KURA KTÓREJ TRAFIŁO SIĘ ZIARNO, okopała się w swoim słomianym gniazdku, i jest bezpieczna. KONIEC :P
Dychające KOKSy:
ŚLEPA KURA KTÓREJ TRAFIŁO SIĘ ZIARNO (ŚKKTZ)
KOKSy zmartwiałe:
BRAK
KOKSy wysłane do nieba:
BRAK
Pozdrawiam, Leryn
Behemoth
Majtek
Majtek
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 18:39
Lokalizacja: from the land of Mordor where the shadows lie

Post autor: Behemoth »

Z mrocznych, śnieżnych, wysokich gór Tadr przybywa Adrian Małamysz. To legendarny traper, który wymyślił sport polegający na skakaniu na łebka ze szczytów gór. Adrian dodatkowo włada żywiołem zimna, mrożąc cukier w kostkach i wode w kolanie.
Umiejętności: Skok z góry w celu zgniecenia oponenta, zamrożenie cukru w kostkach/ wody w kolanie/ obu/ włosów na łysej głowie (umiejętność nie testowana i wręcz mityczna). Adrian chowa się na szczcie góry Śmieszki, najwyższej góry Tadr, skąd może skoczyć na wroga uprzednio go wypatrując i oglądać mecze legii warszawa za darmo.

KOKSY ŻYWE (CHYBA): WAAGH! z Wielkiej Brytfanii, Adrian Małamysz


KOKSY ZDECHŁE: Gentos z Prostatville
"Wandering the globe around
I saw no miracles nor wonders
Humanity so poisoned by their myths
Why none can see my wings?!
God is Dead!!! Dead !!! Helleluyah!!!"
Vader: Halleluyah (God is Dead)
GG:1362756
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER rozmyślając nad kolejnym planem ataku trafił do stacjonującej niedaleko jednostki pancernej Cesarskiej Armii Japońskiej(która nie wiedziała, że wojna skończyła się 60 lat temu). Naprodukował z miejscowych tropikalnych buraków cukrowych i rozprowadził swój słynny wysokoprocentowy napój wśród skośnookich czołgistów, po czym zaczął ich namawiać na wykonanie ataku kamikaze za Cesarza-samobójczej szarży pancernej na bagnety na pancerną dynię KOKSA ROZWALAJĄCEGO DYNIE I GUBIĄCEGO KLUCZE, rzekomego jankeskiego agenta. Całosć doprawił kilkoma hurrapatriotycznymi hasłami mistrza Kon-buc-jusza co jeszcze bardziej zmobilizowało i tak już zawianych wojaków. Jak tylko zaczęli wykonywać swoją pancerną szarżę na pancerną dynię z okrzykiem Banzaii!!!, KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE sam rozwalił swoją dynię sfrustrowany tym, że nie mógł wyjść do wychodka na zewnątrz(bo jak wiadomo zgubił klucze od mieszkania). KOKS ten został zmiażdżony, zgnieciony i rozwałkowany przez kompanię czegoś co uchodzi za japońskie czołgi. Natomiast japońscy pancerniacy odjechali zawiedzeni niemożnością oddania życia za Cesarza w stronę wschodzącego słońca...Wilczy Głodzie jedyne co mogę teraz powiedzieć to Gomenasai. (przepraszam znaczy się)

Kolejny punkt na koncie Imperium Słońca....eee znaczy Zła!!!

Zasilają nasze szeregi: 2 (SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER,LEKKO ZMUTOWANY AGRESOR KMIECIU)

Zwłoki na drodze do zwycięstwa: 25 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY,MEGA WIELKI I ŚWIECĄCY AURA JEZUS V.3,BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW,TRENER JARZĄBEK,CZARNO-BIAŁY PROSIAK RAMBO,POTĘŻNA SIŁA NIECZYSTA ZWANA LENIEM,DRZEWO Z GLOBUSEM,ZDALNIE STEROWANY BISKUP BOJOWY W SUTANNIE MORO,PRAWICOWY OKRUTNY KĄPIĄCY SIĘ WE KRWI OPOZYCJI DEMON KOALICJI,NIE WIADOMO CO,BARBARA PIERDZIMĄKA,WŁADCA BURZY THOR,MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM. QBECK SUPERADMIN,MROCZNY, DLUGOWLOSY BERCIK, POŻERACZ KOTOW,KLINT ISTŁÓD,TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ,OBROSNIETY BRUDEM MICHAL COLOPIJACZ Z BUTELKA COLI W LAPIE,SROGI WOJOWNIK ZłOTE GACIE Z BALDURSA NOSZąCY, THE BEST OF DZIECKO NEOSTRADY-CZUŁY WOJTEK VEL JAŚ ŚMIETANA,GENTOS Z PROSTATVILLE,KOKS ROZWALAJĄCY DYNIE I GUBIĄCY KLUCZE)

Pośmiertnie odznaczeni :11 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z FROMBORKA FRANEK,SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC,CZESKI POCIĄG PANCERNY HAVRANEK,STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355,MANIAK CS-a n00b I ADMIN W JEDNYM,ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK,EDEK Z FABRYKI KREDEK,,SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)')


Chcesz doznać więcej takich spektakularnych porażek? Dołącz do jedynych i niepowtarzalnych Ludzi Nieraz Robiących Ataki Idiotyczne, Które Kurde Nie Są Nawet Kapkę Inteligentne i Często A Nawet Każdorazowo Kończą Na Samozniszczeniu I Kalectwie!!!
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 marca 2007, 21:26 przez Zajcew, łącznie zmieniany 2 razy.
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

DAVID HESSELHOF po dwóch miesiącach intensywnego czekania na jakąś myśl, wreszcie doznał olśnienia! Wyszedł z wody i usiadł na piasku. Ale jako kulturysta pełną gębą nawet tą krótką chwilę postanowił poświęcić na trenowanie pośladków. Ściśnięcie... Rozluźnienie. Ściśnięcie... Rozluźnienie. Ściśnięcie... Rozluźnienie. Pech chciał że akurat wtedy do jego odbytu przypadkowo wpełzła DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA. Chwilę potem, niezrażony plaśnięciem i miazgą między pośladkami, DAVID HESSELHOF poszedł popływać.
DŁUGIEJ I KRĘTEJ DŻODŻOWNICY już dziękujemy, odezwiemy się później


MOJE RUSZAJĄCE SIĘ KOKSY:
DAVID HESSELHOF

MOJE NIERUSZAJĄCE SIĘ KOKSY:
CHOMIK WYSOKOGÓRSKI SYBERYJSKI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM

KOKSY KTÓRE SIĘ NIE RUSZAJĄ I JESTEM Z TEGO DUMNY:
DŁUGA I KRĘTA DŻODŻOWNICA
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Zablokowany