Parada Koksów

Zablokowany
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

PRESTIDIGITATOR podchodzi do krasnoludzkiego kapłana i puka w zbroję. Czego chcesz? - rozlega się krzyk krasnoluda. Chcę leczenia - odpowiada prestidigitator. Kapłan wyskoczył, gdyż takie jest jego powołanie, ale wtem prestidigitator przystawił mu gnata do głowy i powiedział: Mów natychmiast: ząb zupa zębowa, dąb zupa dębowa. Niestety krasnolud się pomylił, a prestidigitator strzelił mu za karę w łeb. Drzewiec - przykro mi, ale takie jest prawo dżungli.

KOKSY ŻYWE (1):
-PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY


KOKSY ULEGŁE ANIHILACJI(19):
-RZEŹNICKA KULA MROKU
-SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM
-PANEK, LASKI LECĄ NA JEGO MASĘ, BIJE PO TWARZY KUTASEM
-ŚFINSTER, WIELKI NAGI ŻELAZNY KOLOS
-POTĘŻNA SIŁA NIERZECZYWISTA ZWANA LENIEM
-SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI.
-ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI
-WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA
-CYGAN, TEN Z WYWIADU
-CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK
-NEKROMANTA XOR'ZĘD
-WŁADCA BURZY THOR
-OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI
-WIELKI POTĘŻNY ZATWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE
-SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY
-ZĄBI PRACUJĄCE W POLU
-MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
-KURZOWY GOLEM ZAGŁADY
-TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ


KOKSY ZANIHILOWANE(17):
-TEN, KTÓRY WCIĄGA SMOKI NOSEM JAK JA KOKS
-CZŁOWIEK W RUNICZNYM SWETRZE ZNISZCZENIA WSZYSTKIEGO A NAWET JESZCZE WIECEJ
-WIELKA ZŁA RÓŻOWA ZŁA PLUSZOWA ZŁA JASZCZURKA
-OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC
-ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI
-STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KLRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20
-SŁODZIUŚ
-MASKOTKA Z TARTAKU - PIĘKNY RASIAK
-BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE
-WIELKI NARODOWY LUSTRATOR ZDZICHU
-SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI
-PLEBAN KARZĄCA RĘKA PANA NASZEGO W ŻYDÓW I MASONÓW SKIEROWANA
-ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA
-ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU
-NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK
-RZYMSKIEGO CESARZA NERONA v8.9.10 Z 11.09.01
-DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP


Hey(a)! - nie możesz mnie zabić w poście, w którym powołałeś koksa.

LNRAIKKNSNKICANKKNSIK górą.
...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK postanawia wybrać się po kolędzie do swoich parafian w sąsiedniej wsi. Zabiera więc swą lojalną gwardię, wsiada do Maybacha i rusza w drogę. Po drodze spotyka PRZYBOCZNEGO PRESTIDIGITATORA KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCEGO ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY. Ten zatrzymuje jego Maybacha i wrzeszczy jakieś językowe łamańce. Na jego nieszczęście, GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK nie ma czasu na zajmowanie się takimi pierdołami. Proponuje mu zatem trochę sawojego wina. Gdy PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY w reakcji na to zaczyna wrzeszczeć jakieś łamańce językowe wliczające nazwę tegoż wina (Por Chateau De Naturat), GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK wie już, co ma robić. Jego lojalna gwardia natychmiast anihiluje PRZYBOCZNEGO PRESTIDIGITATORA KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCEGO ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY za pomocą nielegalnego uzbrojenia w ilości wyastarczającej na wyekwipowanie dywizji pancernej. Zbulwersowany GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK zapomina, poco wyruszył w wędrówkę i wraca do siebie, do Pustkąwiejów.
Heimdall, twój KOKS po prostu przestał istnieć.

KOKSY W GRZE (2): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

KOKSY NA GROBOWISKU (11): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01


KOKSY ZDEZINTEGROWANE (18 ):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY


Chciałbym zgłosić zapytanie do kierownictwa Imperium Zła: kiedy przyjęliśmy takiego ciecia jak Hey(a)!? Przecież nie możemy się zniżać do poziomu LNRAIKKNSNKICANKKNSIK...
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Z najjaśniejszych otchłani światła przybywa ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA!!! Jego zdolności:

-w swojej świetlistej zbroi, wygląda tak słodko i niewinnie, że wszyscy myślą, że jest dobry i ufają mu bezgranicznie
-modli się do Khorna, który w trudnych chwilach kopie w d**ę swojego najgorliwszego wyznawcę

ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA chowa się w świątyni jakiegoś dobrego boga i udaje, że jest dobrym paladynem...

Koksy moje:
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA


Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

Z czystej mocy muzyki techno i drum 'n bass zostaje zrodzony nowy ,potężny KOKS: SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)'. Ten psychodeliczny osobnik używa w walce następujących umiejętności:

1. Potrafi wykrzyczec " Jazdaaaaaaa!!!!!!!" w ponad pięćdziesięciu językach i z głośnością przekraczającą wybuch kilkunastu bomb atomowych.
2." Zimny Łokieć "-taktyka polegająca na otwarciu w Fiacie 126p bocznej szyby, puszczeniu na cały regulator muzyki typu "umc, umc, umc" i wystawieniu przez wspomniane okno swojego łokcia. Stosowana zarówno ofensywie jak i w defensywie.

SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)' chowa się w jednym z wielu klubów techno gdzie muzyka gra tak głośno, że zbliżenie się do niego na mniej niż 50m powoduje pęknięcie bębenków usznych i wykrwawienie się przez małżowiny.

Imperium Zła wyzwoli wszystkie KOKSY - totalnie i na amen.


Zasilają nasze szeregi: 3 (SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER,LEKKO ZMUTOWANY AGRESOR KMIECIU,SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)')

Zwłoki na drodze do zwycięstwa: 22 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY,MEGA WIELKI I ŚWIECĄCY AURA JEZUS V.3,BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW,TRENER JARZĄBEK,CZARNO-BIAŁY PROSIAK RAMBO,POTĘŻNA SIŁA NIECZYSTA ZWANA LENIEM,DRZEWO Z GLOBUSEM,ZDALNIE STEROWANY BISKUP BOJOWY W SUTANNIE MORO,PRAWICOWY OKRUTNY KĄPIĄCY SIĘ WE KRWI OPOZYCJI DEMON KOALICJI,NIE WIADOMO CO,BARBARA PIERDZIMĄKA,WŁADCA BURZY THOR,MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM. QBECK SUPERADMIN,MROCZNY, DLUGOWLOSY BERCIK, POŻERACZ KOTOW,KLINT ISTŁÓD,TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ,OBROSNIETY BRUDEM MICHAL COLOPIJACZ Z BUTELKA COLI W LAPIE,SROGI WOJOWNIK ZłOTE GACIE Z BALDURSA NOSZąCY)

Pośmiertnie odznaczeni :10 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z FROMBORKA FRANEK,SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC,CZESKI POCIĄG PANCERNY HAVRANEK,STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355,MANIAK CS-a n00b I ADMIN W JEDNYM,ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK,EDEK Z FABRYKI KREDEK)


Tevery ma rację, nie przyjmowliśmy do nas Hey(a)! (na szczęście). Hey(a)! może jesteśmy Imperium ZŁA, ale wciąż obowiązują u nas podstawowe zasady kultury jak np. słowo "proszę". Płaszczenie się i błagalne jęki też są dozwolone. Pilnuj się bo podpadłeś Imperium. I przeczytaj regulamin gry zanim znowu zrobisz coś głupiego. Tevery,a kto jest naszym kierownictwem? Chyba Strateks jeśli się nie mylę. A może wszyscy jesteśmy zarządem organizacji?
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Post autor: Drzewiec »

PAN JAŚ ŚRUBKA CZYLI HYDRAULIK AMATOR TANIEGOWINA dostał kolejne wezwanie. Otóż w pewnym Toi-Toi sedes stał się niedrożny, a pan Jaś ma za zadanie zidentyfikować i wyeliminować źródło problemu. Na miejsu nieco pijany hydraulik wymyśla metodę odetkania sedesu- wyrwanie go z podłogi i wpuszczenie kilku litrów wina. Pech chciał, że w sedesie siedzi OGNISTA JASZCZURKA MIESZKANIEC PUBLICZNYCH TOALET ŚWIATA. Pan Jaś postępuje zgodnie ze swoim planem, a jaszczurka nie wie, że przyszła godzina końca. Nagle zalewa ją 5 litrów śmierdzącego wina. Jaszczurka się trzyma. Kolejne 5 litr... hyp... ów... Troszkie wppaaa... hyp... do moordki jaszczurki... hyp... kolejne... hyp... hyp... trszy... a morze ziedem... albo cós... hyp... to... chyba...hyp... jaszczorka... hyp... siem... hyp... hyp... póściła... hyp...
Sorry, Shadow12, ale twój koks tego nie wytrzymał.



KOKSY AKTYWNE: SAM-NIE-WIESZ-KTO-CZYLI-LORD-VIELOKONT, PAN JAŚ ŚRUBKA CZYLI HYDRAULIK AMATOR TANIEGO WINA

KOKSY CMENTARNE: Człowiek W Runicznym Swetrze Zniszczenia Wszystkiego I Jeszcze Więcej, Kaczka Władzoszka, Słodziuś, Rou-Man z krainu Li-Pear,SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON, POTĘŻNY HEŁMOVONICZNY WŁADCA CIEMNEJ STRONY SZMOCY LORD VŁADER, UTAJNIONY CHAMOWATY REDAKTOR CDA SMUGGLER KTÓREGO ISTNIENIE JEST NIEPOTWIERDZONE, DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP

KOKSY ZEZŁOMOWANE: SUPER SIERŻANT DUPOTRÓJEC, PANEK..., ZUO, CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK, POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD(WERSJA DEMONSTRACYJNA), PEWUEN ISTOTA WYŻSZA, WIELKI ZATRWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE, SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY, ZĄBI PRACUJĄCY W POLU, ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER, KURZOWY GOLEM ZAGŁADY, HIPER ULTRA MĄDRY I JAK TRZECH SILNY SZARIK, OGNISTA JASZCZURKA MIESZKANIEC PUBLICZNYCH TOALET ŚWIATA
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

W wideotece osiedla Dresy odprawiam prawie jak bluźnierczy rytuał przywołania potężnego KOKSA, ale wtrąca się do niego przypadkiem podręcznik do Nieboraków RPG 1 Ed.! W efekcie powstaje KOKS znany jako JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE! Potrafi on Przyprawiać Ludzi O Przegrzanie Mózgu Ze Strachu Przedstawiając Się oraz Wykonywać Wszelkie Głupie Akcje Z Jeszcze Głupszych Filmów Akcji! Ukrywa się na pakerni ww. osiedla, gdzie łyka sterydy w oczekiwaniu na angaż. Wszystko co żyje boi się przebywać w promieniu 123 m 45 cm i 67 mm od tej pakerni ze względu na stałych bywalców. Wyjątkiem są ci właśnie bywalcy...

KOKSY W GRZE (3): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE

KOKSY NA GROBOWISKU (11): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01

KOKSY ZDEZINTEGROWANE (18 ):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA wyszedł na swój codzienny obchód świata w poszukiwaniu zła. To znaczy tego co ON uważał za złe... Tu pomógł jakiemuś młodemu człowiekowi zabrac jego torebkę od jakiejś starej pani-na pewno złodziejki, tam oddał jakimś miłym panom w maskach worek z pieniędzmi, który zgubili uciekając przez złymi panami z niebieskich mundurach... Normalka. Przechadzając się, ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA spotkał jakichś fanatyków mówiących coś o "fajerbolach" czy jakoś tak. Jego pięknie świecąca zbroja sprawiła, że zdobył ich zaufanie i zabrali go do Świątyni Kultu Fajerbola. Tam zaczął się modlic razem z innymi wyznawcami kultu, ale modlił się do swego boga-KHORNA. Wszyscy czekali aż ujrzą SINDRIEGO MYRA ALIAS SARAFANA SWALLOWFASTA, ZAKLINACZA 6 POZIOMU. Nareszcze oczom ich ukazał się ZAKLINACZ i rzucił kilka fajerboli dla uciechy swych wyznawców. W tym momencie modlitwy ŚWIETLISTEGO PALADYNA-WOJOWNIKA WYZNAWCY KHORNA zostały wysłuchane. Tuż za moim KOKSEM pojawił się Greater Demon of Khorne i z całej siły kopnął go w d**ę, po czym zniknął. Ale jedno kopnięcie wystarczyło. ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA kopnięty za sprawą swego boga wyglądał teraz jak żywa kula armatnia, która uderzyła z ogromną siłą w SINDRIEGO MYRA ALIAS SARAFANA SWALLOWFASTA, ZAKLINACZA 6 POZIOMU. Ponieważ każdy paladyn-wojownik jest zawsze zakuty w pełną zbroję płytową, po ZAKLINACZU nie było co zbierac...

Trevery Best, twój KOKS poleciał do nieba z prędkością fajerbola...

Koksy moje:
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Rand
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 28 listopada 2006, 18:05

Post autor: Rand »

Do walki powołuję POMYSŁOWEGO DOBROMIRA! POMYSŁOWY DOBROMIR potrafi jednym ruchem ręki skonstruować dowolny wynalazek. Warto dodać, że nie zna on praw fizyki i nie jest w wymyślaniu nimi ograniczony :) Ponadto, umie on WZROKIEM naprawiać (bądź psuć) każde urządzenie. Ot, taka małą umiejętność.
Pierwszym pomysłem POMYSŁOWEGO DOBROMIRA, jest złożenie podania o przyjęcie do LNRAIKKNSNKICANKKNSIK. Przyjmiecie mnie ;) ?
Następnie mój KOKS chowa się w pokeballu ukrytym w mrocznym zamku w najwyższej komnacie w najwyższej wieży. :lol:
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)' wszedł na forum internetowe o grach fabularnych (jego druga po techno miłość) gdzie krzyknął "Jazdaaaaaaaa!!!" w języku upośledzonych dzieci internetu-języku l33t 5p34k . Zaliczający się do tej kategorii THE BEST OF DZIECKO NEOSTRADY-CZUŁY WOJTEK VEL JAŚ ŚMIETANA nabrał się na ten podstęp i wziął MASTAHA za swojego zioma. Mój KOKS namówił DZIECKO NEOSTRADY na zabawę w piaskownicy przez co łatwo wywabił wroga z internetu do świata realnego. Czekający w umówionym miejscu spotkania CZUŁY WOJTEK nawet nie poczuł jak jego głowa odpada zmiażdżona "zimnym łokciem" wystającym z przejeżdzającego obok małego fiata z TECHNO MASTAHEM w środku... Powinieneś mi dziękować Tori, że uwolniłem świat od kolejnego dziecka neostrady.

Imperium Zła znów w natarciu! Dam Daaam Daaaaaaaaammm...

Zasilają nasze szeregi: 3 (SAMURAJ KAMIKAZE BERSERKER,LEKKO ZMUTOWANY AGRESOR KMIECIU,SUPA' GANGSTA' TECHNO MASTA(H)')

Zwłoki na drodze do zwycięstwa: 23 (CYGAŃSKI GOLEM FAN THE VILLAGE PEOPLE, MAŁA ZŁOTOWŁOSA DZIEWECZKA,MEGA MROCZNIE TRÓ GRANDŻOWY JANEK,PONURY SKRZAT ZAGŁADY,MEGA WIELKI I ŚWIECĄCY AURA JEZUS V.3,BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW,TRENER JARZĄBEK,CZARNO-BIAŁY PROSIAK RAMBO,POTĘŻNA SIŁA NIECZYSTA ZWANA LENIEM,DRZEWO Z GLOBUSEM,ZDALNIE STEROWANY BISKUP BOJOWY W SUTANNIE MORO,PRAWICOWY OKRUTNY KĄPIĄCY SIĘ WE KRWI OPOZYCJI DEMON KOALICJI,NIE WIADOMO CO,BARBARA PIERDZIMĄKA,WŁADCA BURZY THOR,MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM. QBECK SUPERADMIN,MROCZNY, DLUGOWLOSY BERCIK, POŻERACZ KOTOW,KLINT ISTŁÓD,TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ,OBROSNIETY BRUDEM MICHAL COLOPIJACZ Z BUTELKA COLI W LAPIE,SROGI WOJOWNIK ZłOTE GACIE Z BALDURSA NOSZąCY,kategorii THE BEST OF DZIECKO NEOSTRADY-CZUŁY WOJTEK VEL JAŚ ŚMIETANA)

Pośmiertnie odznaczeni :10 (TOTALNIE KOMUNISTYCZNY OFICER POLITYCZNY GRIGORIJ, ŚREDNIO ŚMIERTELNY WIRUS JEBOLA, FAN FALLOUTA Z FROMBORKA FRANEK,SUPER SIERŻANT DUPOTRUJEC,CZESKI POCIĄG PANCERNY HAVRANEK,STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355,MANIAK CS-a n00b I ADMIN W JEDNYM,ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU,NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK,EDEK Z FABRYKI KREDEK)


Kardon2 nie możesz napisać kolejnego posta jeśli przynajmniej 3 gracze nie napiszą postów po tobie. Twoje trzy ostatnie posty są więc nieważne. Przeczytaj chociaż raz regulamin gry albo spadaj i nigdy nie wracaj, bo tylko denerwujesz ludzi.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK postanowił wybrać się na zakupy do stolycy. Tam, w kościele św. Zakuposława trafia na ŚWIETLISTEGO PALADYNA-WOJOWNIKA WYZNAWCĘ KHORNA. Zapytuje go zatem:
- Dobry paladynie, czy nie użyczysz mi pieniędzy na...eee...ratowanie stoczni?
ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA odpowiada zatem:
- Nie, wasza ekscelencjo, bo nie mam pieniędzy.
Słysząc tak butną, wulgarną i pełną nienawiści odpowiedź GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK postanawia działać:
-O ty ch...! Nie masz hajsu?!! już ja ci...
Po chwili zatem ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA (a raczej to, co z niego zostało... a po strzale z bazuki, serii z kałasza i połowie magazynka dwóch Uzaków nie było tego dużo) staje się kolejnymi zwłokami u stóp znanej nam już drogiej i skutecznej obstawy GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĘDZA HEŃKA.
Wilczy Głód, pożegnaj swojego KOKSA. Na przykład tak: pa, pa...

KOKSY W GRZE (2): GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK; JANUSZ "TERMINATOR" RAMBO ALIAS SKONANY ZE STRZELAJĄCEGO ŚMIECHU ROCKY McCLANE

KOKSY NA GROBOWISKU (12): BOJÓWKA NACHLANYCH SAMOOBROŃCÓW - ZABÓJCÓW; STARY, ZGRZYBIAŁY, DENNY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO KRZYSZTOF S.; ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI; STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20; BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE; OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ, SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI; ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA; ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER; DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY; RZYMSKI CESARZ NERON v8.9.10 Z 11.09.01; SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

KOKSY ZDEZINTEGROWANE (19):
1)GRUBY NIEMIECKI ŻOŁDAK W PIKIELHAUBIE,
2)STARA SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM,
3)Martwy Kot Szczęściarz Pochowany W Pudełku W Lesie,
4)KHRISHNA - CZTERORĘKI PERKUSISTA ROCKOWY,
5)SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI,
6)ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI,
7)WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA,
8)JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND,
9) ANTYEWOLUCYJNY WAWELSKI SMOK GIERTYCHA;
10)OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI;
11)MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
12)MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
13)CZASOWSTRZYMYWACZ
14) MORDERCZA WALENTYNKA
15) MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
16) MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
17)GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
18)PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY
19)ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA


IMPERIUM ZŁA WYMIATA! PATRZCIE, JAK TRIUMFUJEMY!

Kardon2 - ty chyba rzeczywiście swój wiek podałeś w nicku... A zasad to nie łaska przeczytać? Stosowanie się do nich to wyższa szkoła jazdy, ale chyba zapoznanie się z nimi cię nie przerasta? Pokasuj te posty i zachowuj się... I poczytaj może starsze strony, nabądź trochę ogłady...
PS. Wiem kto cię nasłał. I ten ktoś już dostał za swoje.
kardon2

Post autor: kardon2 »

przyzywam z gnijącej otchłani koksa o imieniu Gnijący Wojak

posiada lamentujący miecz który zabija innych swoim wyciem

potrafi wytrzymać nawet największy a nawet najbardziej trujący smród

pierwsze co robi to chowa sie w jaskini w której nie da sie wytrzymac z powodu gniącyh ciał które powodują straszny smród






sorka za to nie. tak w ogóle to je kulesza
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Przywołuję MROCZNĄ POLONISTKĘ, która potrafi niszczyć koksy wszystkich, którzy robią błędy w co drugim wyrazie. Poza tym posiadła trudną umiejętność miotania kredą. Chowa się za szafą.


KOKSY ŻYWE (1):
-MROCZNA POLONISTKA


KOKSY ULEGŁE ANIHILACJI(20):
-RZEŹNICKA KULA MROKU
-SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM
-PANEK, LASKI LECĄ NA JEGO MASĘ, BIJE PO TWARZY KUTASEM
-ŚFINSTER, WIELKI NAGI ŻELAZNY KOLOS
-POTĘŻNA SIŁA NIERZECZYWISTA ZWANA LENIEM
-SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI.
-ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI
-WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA
-CYGAN, TEN Z WYWIADU
-CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK
-NEKROMANTA XOR'ZĘD
-WŁADCA BURZY THOR
-OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI
-WIELKI POTĘŻNY ZATWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE
-SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY
-ZĄBI PRACUJĄCE W POLU
-MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
-KURZOWY GOLEM ZAGŁADY
-TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ
-PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY


KOKSY ZANIHILOWANE(17):
-TEN, KTÓRY WCIĄGA SMOKI NOSEM JAK JA KOKS
-CZŁOWIEK W RUNICZNYM SWETRZE ZNISZCZENIA WSZYSTKIEGO A NAWET JESZCZE WIECEJ
-WIELKA ZŁA RÓŻOWA ZŁA PLUSZOWA ZŁA JASZCZURKA
-OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC
-ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI
-STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KLRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20
-SŁODZIUŚ
-MASKOTKA Z TARTAKU - PIĘKNY RASIAK
-BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE
-WIELKI NARODOWY LUSTRATOR ZDZICHU
-SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI
-PLEBAN KARZĄCA RĘKA PANA NASZEGO W ŻYDÓW I MASONÓW SKIEROWANA
-ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA
-ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU
-NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK
-RZYMSKIEGO CESARZA NERONA v8.9.10 Z 11.09.01
-DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP



Hm, może ktoś mi powie co to jest othłań, howa i ktury, bo ja choćbym nie wiem jak mózg wytężył, to nie jestem w stanie dotrzeć do tajnych akt, w których opisano te tajemne, nieznane nikomu słowa.
...
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Z wielce zamierzchłych czasów przybywa TALOS Z KOTLETU niegdyś wielki grecki fizjolog. Jego zdolności:
-wygłasza długie przemowy na temat bytu, niebytu i odbytu, w których to zawsze ma ostatnie słowo
-potrafi zaprzeczyc wszystkim i wszystkiemu... po postu mówi: "Nieprawda!"

TALOS Z KOTLETU, ponieważ jest bardzo stary, chowa się w swojej długiej na 10 metrów, siwej brodzie. Jednak plotki mówią, że żyje on w beczce, ale kto wie jaka jest prawda...

Koksy moje:
-TALOS Z KOTLETU

Koksy moje poległe:
-BIAŁO-CZERWONO-NIEBIESKA (JAK CHOLERA) FLAGA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
-JAN "ZE ZŁOTYM PISTOLETEM, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY" BŁOND
-POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD (WERSJA DEMONSTRACYJNA)
-MROCZNY TAKSÓWKARZ MURZYN Z CYGAREM
-MARIAN "DENOMINATOR" PUDŹIŃSKI (NIE MYLIC Z PUDZIANOWSKIM)
-NAJBARDZIEJ NEUTRALNY GOŚC WE WSZECHŚWIECIE
-MENEL W TRZY PASKI MALOWANY ZWANY DRESEM
-ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER
-MROCZNY, WYSOKI NA 3 METRY METAL
-GŁĘBOKA JAK JA CIĘ NORMALNIE NIE MOGĘ FOSA OBRONNO-OFENSYWNA
-ŚWIETLISTY PALADYN-WOJOWNIK WYZNAWCA KHORNA

Koksy wroga poległe:
-OSTOJA TECHNIK POLSKIEGO REŻIMU KOMUNISTYCZNEGO, TJ. GOSPODARZ DOMU STANISŁAW ANIOŁ
-STANDARDOWY KOKS BOJOWY SERYJNEJ PRODUKCJI #16355
-SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON
-Rou-Man z krainy Li-Pear
-ZIUTEK, NIEPOWSTRZYMANY ARCYFAN DUKE NUKEM FOREVER
-DARMOWY I POZBAWIONY OGROMNEJ ILOŚCI BŁĘDÓW PINGWINEK LINUKS, DRAŃ STARY
-EDEK Z FABRYKI KREDEK
-SINDRI MYR ALIAS SARAFAN SWALLOWFAST, ZAKLINACZ 6 POZIOMU

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Behemoth
Majtek
Majtek
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 18:39
Lokalizacja: from the land of Mordor where the shadows lie

Post autor: Behemoth »

Przyzywam potężnego koksa: Gentosa z Prostatville
ma umiejętność przyzywania mrocznego fallusa zagłady, i magicznz talent do pozbawiania płci męskiej dumy prawdziwego chłopa
W razie niebezpieczeństwa chowa się do wnętrza góry zwanej przez krasnoludki ProńćEverest
Gentos używając organu, który zastępuje mu mózg(z przyczyn obyczajowych nie powiem co to jest) zapytuje się czy przyjmiecie go do LNRAIKKNSNKICANKKNSIK, bo inaczej pozbawi was dumy!!!:D
"Wandering the globe around
I saw no miracles nor wonders
Humanity so poisoned by their myths
Why none can see my wings?!
God is Dead!!! Dead !!! Helleluyah!!!"
Vader: Halleluyah (God is Dead)
GG:1362756
kardon2

Post autor: kardon2 »

,,Gnijący Wojak''
Pokazuje GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK swój lamentujący miecz
Efekt:miecz zabija swoimi lamentami GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK.
Guru wrócił tam skąd przyszedł koniec z twoim koksem
powiedz mu nara

moje koksy(1):Gnijący Wojak

Zabite koksy(1) : GURU PRZEMYSŁU ZARABIAJĄCEGO NA FERMENTACJI WINOGRON, KSIĄDZ HENIEK

Ku chwale i mocy LNRAIKKNSNKICANKKNSIK!!!



Sorka za błędy jestem dyslektykiem.

[Raczej dysmózgiem. Proszę wklejac posty np. do Worda, a dopiero potem na forum. Firefox też podonob babole poprawia. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane. Wszelkie dyscosie są objawem lenistwa - na forum jest wielu dyslektyków i nigdy byś się tego nie domyślił, czytając ich posty - dop. FLK]






LNRAIKKNSNKICANKKNSIK
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Polonistka poszła do jaskini w "kturej nieda sie wytrzymac z powodu gniącyh (czymkolwiek by to nie było) ciał" i rzuciła w GNIJĄCEGO WOJAKA kredą, tak że ten padł na ziemię. Kardon2, twój koks nie żyje, nic mnie nie obchodzi dysleksja, każdy ma obowiązek przestrzegania zasad ortograficznych.

KOKSY ŻYWE (1):
-MROCZNA POLONISTKA


KOKSY ULEGŁE ANIHILACJI(20):
-RZEŹNICKA KULA MROKU
-SPLEŚNIAŁA BUŁKA Z MASŁEM
-PANEK, LASKI LECĄ NA JEGO MASĘ, BIJE PO TWARZY KUTASEM
-ŚFINSTER, WIELKI NAGI ŻELAZNY KOLOS
-POTĘŻNA SIŁA NIERZECZYWISTA ZWANA LENIEM
-SZARY KAMIEŃ Z CZERWONYMI OCZAMI.
-ŚMIERDZĄCA SKARPETA DESTRUKCJI
-WIELKA I DŁUGA JAK CHOLERA WIĄZKA ŚWIATŁA
-CYGAN, TEN Z WYWIADU
-CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK
-NEKROMANTA XOR'ZĘD
-WŁADCA BURZY THOR
-OGROMNY DZIURKUJUĄCY DZIURKACZ TWORZĄCY DZIURKOWANE DZIURKI
-WIELKI POTĘŻNY ZATWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE
-SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY
-ZĄBI PRACUJĄCE W POLU
-MALUTKI STARY NAKRĘCANY ZEKAREK NA RĘKĘ
-KURZOWY GOLEM ZAGŁADY
-TAKIE COŚ Z TAKIM CZYMŚ BEZ TAKIEGO CZEGOŚ
-PRZYBOCZNY PRESTIDIGITATOR KRÓLA NABUCHODONOZORA STRZELAJĄCY ROZREWOLWEROWANYM REWOLWEREM NA SZOSIE SASZY


KOKSY ZANIHILOWANE(18 ):
-TEN, KTÓRY WCIĄGA SMOKI NOSEM JAK JA KOKS
-CZŁOWIEK W RUNICZNYM SWETRZE ZNISZCZENIA WSZYSTKIEGO A NAWET JESZCZE WIECEJ
-WIELKA ZŁA RÓŻOWA ZŁA PLUSZOWA ZŁA JASZCZURKA
-OSTATNI SZABLOZĘBY KOT KANAPOWIEC
-ZMUTOWANA PRZEZ CHAOS KRYSTYNA Z GAZOWNI
-STAROŻYTNY, ZARDZEWIAŁY, KLRASNOLUDZKI ROZPIERDZIELATOR +20
-SŁODZIUŚ
-MASKOTKA Z TARTAKU - PIĘKNY RASIAK
-BEZZĘBNY, BEZPAZURZASTY, ŁYSY, ŚLEPY TARRASQUE
-WIELKI NARODOWY LUSTRATOR ZDZICHU
-SIERŻANT CHORAGWI PANCERNEJ JAN TUSKI
-PLEBAN KARZĄCA RĘKA PANA NASZEGO W ŻYDÓW I MASONÓW SKIEROWANA
-ADWOKAT, PRAWIE PRAWIE PRAWIĄCY PRAWIDŁA PRAWA
-ŁOWCA PIP, NAJNIEKOMPETENTNIEJSZY AGENT MOSSADU
-NAJWIĘKSZY MIŁOŚNIK BETONU BOBEK
-RZYMSKIEGO CESARZA NERONA v8.9.10 Z 11.09.01
-DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP
-GNIJĄCY WOJAK
...
Drzewiec
Marynarz
Marynarz
Posty: 247
Rejestracja: środa, 24 stycznia 2007, 19:44
Numer GG: 9008864

Post autor: Drzewiec »

Gratuluję Heimdall, sam miałem zamiar z nim skończyć... a swoją drogą, może umówimy się, że będziemy ignorować posty kardona2, co?

Talos z Kotleta, wielki, starożytny grecki uczony w przerwie między jedną drzemką a drugą ruszył na rynek, by móc udowodnić innym swoją wyższość.
Po drodze napotkał SAM-NIE-WIESZ-KOGO-CZYLI-LORDA-VIELOKONTA, któy dyskutował żywo z niejaką Herminią Grindżer na temat Horrego Portiera.
Talos z Kotleta usłyszał ostatnie zdanie tej dyskusji, a wypowiedział je VIELOKONT:
- PORTIER JEST GŁUPI!

Talos wykorzystał tą sytuację, by krzyknąć:
- NIEPRAWDA!

To było za dużo. Wściekły Vielokont wyjął różdzkę i wrzasnął:
- OVADA KEBABA!
Biedny uczony dostał starym kebabem w czoło, a na dobitkę wpadło w niego kilka rozwścieczonych, ganiających za kebabem much tse-tse.
To koniec, Wilczy Głód.

KOKSY AKTYWNE: SAM-NIE-WIESZ-KTO-CZYLI-LORD-VIELOKONT , PAN JAŚ ŚRUBKA CZYLI HYDRAULIK AMATOR TANIEGO WINA

KOKSY CMENTARNE: Człowiek W Runicznym Swetrze Zniszczenia Wszystkiego I Jeszcze Więcej, Kaczka Władzoszka, Słodziuś, Rou-Man z krainu Li-Pear,SKORUMPOWANY SĘDZIA PIŁKARSKI ZYGFRYD U. PSEUDONIM DALTON, POTĘŻNY HEŁMOVONICZNY WŁADCA CIEMNEJ STRONY SZMOCY LORD VŁADER, UTAJNIONY CHAMOWATY REDAKTOR CDA SMUGGLER KTÓREGO ISTNIENIE JEST NIEPOTWIERDZONE, DALIN KRASNOLUDZKI OPANCERZONY AMBULANS Z OBSESJĄ NA PUNKCIE KP

KOKSY ZEZŁOMOWANE: SUPER SIERŻANT DUPOTRÓJEC, PANEK..., ZUO, CZYSTY I CIEMNY JAK CHOLERA MROK, POSEJDON PAN I WŁADCA WÓD(WERSJA DEMONSTRACYJNA), PEWUEN ISTOTA WYŻSZA, WIELKI ZATRWAŻAJĄCO ENIGMATYCZNY CZŁOWIEK W CZARNEJ MASCE, SZARY PAPIER ZWANY PRZEZ NIEKTÓRYCH PAPIEREM DO PODCIERANIA DOOPY, ZĄBI PRACUJĄCY W POLU, ZDOLNY JAK CHOLERA PIĘCIOLATEK-HAKER, KURZOWY GOLEM ZAGŁADY, HIPER ULTRA MĄDRY I JAK TRZECH SILNY SZARIK, OGNISTA JASZCZURKA MIESZKANIEC PUBLICZNYCH TOALET ŚWIATA, TALOS Z KOTLETA
Zablokowany