Najwiekszy SPAMER forum TRPG.

Kto wg. Ciebie jest najwiekszym spamerem tego forum?

Heimdall
13
35%
Deep
5
14%
Ravandill
3
8%
Force ray
2
5%
Szelmon
6
16%
Kloner
8
22%
 
Liczba głosów: 37
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Nyano pisze:Kloner!
Bo to spammer-oldschoolowiec z wyrobioną renomą, nie żadne żółtodzioby, które dopiero przybyły na forum ;)
To samo! Od razu o nim pomyslalem ;P
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Ha, wszyscy już śpicie, więc mogę spokojnie nabić z 2000 postów :P Ale mam za dobry humor na takie zabawy, więc posłuchacie mojej filozofii... W jednym poście.

Spamerstwo? Cóż to za zabawa i skąd pochodzi? Co to za przyjemność, z posiadania postów liczonych w tysiącach? Skąd w naturze ludzkiej pojawiają się tak zwierzęce i zdegenerowane odruchy?
Za wszystko odpowiada Duma, Arogancja i żądza, jaką posiadamy wraz z nastaniem ery kapitalizmu - teraz każdy chce mieć liczone, licznik od wszystkiego od czego popadnie, od wody, gazu, prędkości, ciśnienia, inteligencji... Jesteśmy uwięzieni w licznikach - wciąż rośnie nam wiek, zmniejsza się poziom cukru we krwi, na stałym, niskim poziomie utrzymują się zasoby finansowe.
Czy to, że licznik się powiększa, ma negatywne konsekwencje? Raczej nie, jednakże im czegoś więcej, tym większe prawdopodobieństwo, że:
a) zacznie nam tego ubywać
b) zwiększy się także ilość nieszczęśliwych wypadków, jakie mogą nas spotkać, od tych, których liczniki są mniejsze

I patrząc na punkt b) dochodzimy do konkluzji tej, jakże wspaniałej, nauki - posty sobie możecie nabijać, ale nigdy nie więcej niż ma BAZYL. Nie zastanawialiście się, dlaczego Kloner nie daje znaku zycia? Dlaczego z BLACKSouLa pozostał BLACKs? Pozostawiam Was, drodzy spamerzy, z tymi pytaniami i życzę powodzenia... w nabijaniu sobie karnych punktów ;)

(Oczywiście, Tawerniane forum największy nacisk winno kłaść na RPG, dlatego mej rozprawy nie ograniczę jedynie do ostrzeżenia przed Adminem, lecz nakieruję Wasze opony mózgowe i na inne tory, okołoerpegowe smiem rzec. Zapewne większość z Was uważa, że dobre statsy nie są złe i najlepiej nabijać sobie doświadczenia, punktów magii i siły. A ja... także tak uważam, wszak ułatwi to pokonywanie hord goblinów. Tak więc co chcę przez TO powiedzieć? Ano, nigdy nie zapominajcie zapytać swego MG o PDki, byście mogli podbijać liczniki wbudowane w waszego bohatera ;) - [zresztą to widok makabryczno-fantastyczno-naukowy... bo kto z Was chciałby chodzić mając wbudowane w siebie wskazówki i tarcze z cyferkami, lub elektroniczne wyświetlacze? A co, może inaczej sobie wyobrażaliście bohatera sesji? To po co Wam ta karta postaci? Żeby liczniki pokazać oczywiście! Liczniki w Waszym bohaterze!)

dziękuję za uwagę
CoB
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Heimdall pisze: PS. Czy ja naprawdę aż tak spamuję, żeby mi tyle głosów oddawać?
No patrząc na liczbę postów możnaby tak rzec :) Ja tu jestem jakieś 14 miechów, Ty około 5 i masz prawie tyle postów co ja ^^
I tak nikt tego nie czyta...
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Ja mam srednia ok. 1go posta dziennie, a jestem w ankiecie na najwiekszego spamera :D Ktos tu sie na mnie uwzial, do jasnej cholery! :wink:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Szelmon, bo ty rzadko tu przychodzisz, a jak już przyjdziesz to jest albo jakaś spamerska libacja albo sypią sie ostrzeżenia na czarnej liście, albo przez całą noc gadasz z kimś nie na temat :wink: . No i założyłeś ten topic, i samo to wystarczy. Tylko spamer może założyć temat, który przez godzinę rozwinał się bardziej niż większosć innych tematów przez cały okres swojej bytności.
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Żeby nie było, zagłosowałem na siebie ale chyba to jednak Heimdall jest największym spamerem :P.
Popatrzcie sobie ilość postów na dzień to zobaczycie kto jest największym spamerem ;)
Kloner ma faktycznie dużo postów ale jednak na niego bym nie liczył :P
.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Dziwna ta ankieta, widać wszyscy bardzo lubią Heimdalla; ona ma jakiś limit czasu? Ja sam oddałem głos na założyciela tego spamerskiego tematu głównie właśnie dlatego, ale widzę że czołówka (właściwie w osobie Heimdall) już właściwie jest skończona.
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

AC pisze:Ja sam oddałem głos na założyciela tego spamerskiego tematu głównie właśnie dlatego
Dzikowa! Jak mawiaja, "ziarnko do ziarnka...". Cos mi sie nalezy za stworzenie najszybciej rosnacego potwora w historii forum (cos z 9 stron w 2h).
A tak na marginesie, juz po wakacjach? Ach jak ten czas szybko leci...
:wink:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Szelmon pisze: Dzikowa! Jak mawiaja, "ziarnko do ziarnka...". Cos mi sie nalezy za stworzenie najszybciej rosnacego potwora w historii forum (cos z 9 stron w 2h).
Prawda! Coś się należy organizatorowi trzech spamerskich libacji :) .
...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Heimdall pisze:Prawda! Coś się należy organizatorowi trzech spamerskich libacji :) .
Popieram! Ban na kilka tygodni [taki żarcik] i zamknięcie tego tematu [to na poważnie], niczemu on nie służy tylko wam w nabijaniu postów. To takie przykre, nie zamierzam w tym uczestniczyć!
Szelmon pisze:A tak na marginesie, juz po wakacjach? Ach jak ten czas szybko leci...
:wink:
A byłem nad morzem, 2 i 4 maja była świetna pogoda, trzeciego uszła w tłoku tylko był ten cholerny wiatr.
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Heimdall pisze:Prawda! Coś się należy organizatorowi trzech spamerskich libacji :) .
To juz trzy byly!? Nie nadazam sam za soba normalnie...
A, Heimdall, bylbym zapomnial, daj adres na pw, to Ci wysle batona.
:wink:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

AC pisze:Popieram! Ban na kilka tygodni [taki żarcik] i zamknięcie tego tematu [to na poważnie], niczemu on nie służy tylko wam w nabijaniu postów. To takie przykre, nie zamierzam w tym uczestniczyć!
Nie zamierzasz w tym uczestniczyć, a nabiłeś już tutaj 2 posty. Drobna hipokryzja, nie sądzisz?
Szelmon pisze: A, Heimdall, bylbym zapomnial, daj adres na pw, to Ci wysle batona.
Już nie musisz, jakoś przeżyje bez niego :wink: .
...
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Heimdall pisze:
AC pisze:Popieram! Ban na kilka tygodni [taki żarcik] i zamknięcie tego tematu [to na poważnie], niczemu on nie służy tylko wam w nabijaniu postów. To takie przykre, nie zamierzam w tym uczestniczyć!
Nie zamierzasz w tym uczestniczyć, a nabiłeś już tutaj 2 posty. Drobna hipokryzja, nie sądzisz?
Ten temat to pikus. Fala spamu zalala niemal cale forum. Szacun AC.
:wink:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no dla mnie krolem spamerem jest Kloner zdecydowanie ;) ten to potrafil wysmarowac te same teksty w kilku miejscach

Black wiesz co dobrzy spamezy ;0 maja duzooo postow a nikt ich nie posadza o spam nawet ;) i to jest mistrzostwo wiec tez jestes pewnego rozju krolem ;)
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Szelmon pisze:Ten temat to pikus. Fala spamu zalala niemal cale forum. Szacun AC.
:wink:
Ależ ja nie piszę spamu, po prostu wypowiadam się w tematach w których jeszcze się nie wypowiadałem, zawsze jest na temat i nikogo nie obrażam. Dawno mnie nie było na forum i chciałem trochę dziś popisać bo brzydka pogoda.
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Top 10 spamerów (dane na dzień 6 maja, godz. 18:17 mojego czasu:P):

10. Deep - 1455 postów
9. AC - 1464 p.
8. Heimdall - 1469 p.
7. Falka - 1555 p.
6. Mr. Z - 1667 p.
5. Epyon - 1832 p.
4. Eglarest - 2062 p.

Wielka trójka:
3. BAZ - 2136 p.
2. BLACKs - 2364 p.

I największy spamer:
1. Kloner - 2679 postów

:D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

i falka podsumowała i potwerdzila moją wczesniejsza wypowiedz tylko skąd tam się wziąłem ja hmmm ;)

Kloner wygra ten konkurs :) niema bata
Zablokowany