Najwiekszy SPAMER forum TRPG.

Kto wg. Ciebie jest najwiekszym spamerem tego forum?

Heimdall
13
35%
Deep
5
14%
Ravandill
3
8%
Force ray
2
5%
Szelmon
6
16%
Kloner
8
22%
 
Liczba głosów: 37
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Najwiekszy SPAMER forum TRPG.

Post autor: Szelmon »

Glosowanie na krola spamu. Prosze oddawac glosy. Dla zwyciezcy nagroda: baton. :wink:
Do założenia tego tematu sklonilo mnie to, iz we wszystkich spamerskich tematach tego forum przewijaja sie w kolko cztery ksywy na krzyz. :wink:
Wiem ze wybor jest trudny. W ankiecie zamiescilem tych "spamerow" ktorzy najbardziej rzucili mi sie w oczy. Jesli macie inne propozycje to prosze pisac, dorzuce do ankiety, jesli sie da.
Ja swoj glos oddaje na Heimdalla, choc mialem dylemat pomiedzy nim a Deepem :wink:
Bez urazy. Zakladam to z nudow.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

EJ A JA TO CO ???????????
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Ciebie tez wpisalem, ale zniknelo, nie kliknalem dodaj opcje. Sorry.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Zakładanie tematu z nudów to też pewien rodzaj spamerstwa :wink: Ale jak to "wszystkie spamerskie tematy"??. Jest jeden (wiadomo jaki), ale on z założenia taki jest i w jakiś sposób mało odbiegamy od tematu... A że inni nie chcą pisać to cóż. Przez skromność nie zagłosuję na siebie, najlepsze czasy mam być może jeszcze przed sobą :D

EDIT: Wciąż apeluję o to, by nie przekręcać mojego nicka - ma być przez jedno "l" :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Na pewno Ravandil!!! Nie ma większego spamera niż on!!! :D:D:D:D
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Wilczy Głód pisze:Na pewno Ravandil!!! Nie ma większego spamera niż on!!! :D:D:D:D
Czekałem, po prostu czekałem na jego głos i się nie zawiodłem:) Ale pamiętaj, kto jutro prowadzi sesję :twisted: Na swoją obronę mam, że nie walę postów pod postami i nie piszę po jednym zdaniu. Ale już się w tym temacie nie odzywam, żeby nie było :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

Kloner!
Bo to spammer-oldschoolowiec z wyrobioną renomą, nie żadne żółtodzioby, które dopiero przybyły na forum ;)
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

A ja oddalem na Deepa, choc przez dluga chwile kropa byla na Heimdallu. Jednak po namysle stwierdzilem, ze jego posty jednak czasem nie sa calkiem offtopowe:P

Nyano- och tak.. Ale nie ma go w ankiecie, a ponadto, od dawna nie wiedzialem zeby cokolwiek gdziekolwiek pisał.
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Kurde, na razie wygrywam :wink: .
Nadir pisze:A ja oddalem na Deepa, choc przez dluga chwile kropa byla na Heimdallu. Jednak po namysle stwierdzilem, ze jego posty jednak czasem nie sa calkiem offtopowe:P
Bo ja spamuję tylko w spamerskich tematach, a nie gdzie popadnie. Czasami nawet uda mi się długiego posta napisać :P .

PS. Gonię Deepa, jeszcze tylko kilka postów... A pamiętam jak miał o 300-400 więcej ode mnie :wink: .

PPS. M&A (moderatorzy i admini, a co?) dopiszcie Force'a, on też powinien się tu znaleźć.
...
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Nyano pisze:Kloner!
Bo to spammer-oldschoolowiec z wyrobioną renomą, nie żadne żółtodzioby, które dopiero przybyły na forum ;)
Taaa, to jest ich guru, a przynajmniej powinien byc :wink: Najwiecej postow na forum. No ale najwidoczniej sie dezaktywowal... :wink:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

BAZYL czy to twoja robota? A moze Falka?? No nic, dobrze znalezc sie w jakiejs ankiecie koncem koncow.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Falka jest w Polsce, w chwili obecnej w Łodzi... Tak, to ona to zrobiła :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja oddałem głos na Force Ray'a, ponieważ w ciągu krótkiego czasu nabił ponad 500+ postów. Chociaż czy takim spamerem jest... Uznaję go za jednego z nielicznych ludzi piszących z powagą i na temat. Tylko nie zmieniaj w kółko tych avatarów! :D

Dziwi mnie to, że mnie nie ma na tej liście, ale powód jest uzasadniony - nie biorę udziału w wszystkich dyskusjach. Lecz mam ambicje - chcę pokonać Klonera na posty i stać się niedoścignionym guru wszystkich spamerów :).

Kiedyś miałem średnią 30 postów dziennie. Teraz lekko opadła, ale nadal trzymam poziom :).
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

BLACKs pisze: Kiedyś miałem średnią 30 postów dziennie. Teraz lekko opadła, ale nadal trzymam poziom :).
Ja przez pierwsze 1,5 miecha napisałem 30 postów, a teraz mnie do spamerów wrzucają :twisted: I BLACKs powodzenia, jeszcze tylko 500 postów^_^

PS Zauważyliście, że lada chwila z "ambitnej" (haha :) ) ankiety zrobi się kolejny statsiarski topic krytykujący statsiarzy?? Ciekawe zjawisko :D

EDIT: PS2: Skoro tyle osób typuje Klonera to dodajcie go, niech się głosy nie marnują. Przyjdzie na forum i się zdziwi :P
Ostatnio zmieniony piątek, 9 lutego 2007, 22:01 przez Ravandil, łącznie zmieniany 1 raz.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Moje posty to 3% całego forum i piszę tylko 5.08 posta dziennie. Od dzisiaj biorę się za aktywniejsze pisanie. Dobrze powiedziane - tylko 500 postów, a później urlop :). Przy okazji - pamiętam jak Carchmage gadał mi na gg, że z początku denerwowała go moja obecność na forum, bo w każdym temacie pojawiały się moje posty ^^. To efekty mojej dawnej działalności forumowej, a tutaj macie przykład plugawego spamu, który popełniałem, gdy miałem 14 lat:

Temat: Poszukiwani Graficy w Ogłoszeniach
Treść Posta:

"A jeśli umiem rysować kółko w paincie to jestem dobry (inni mówią, że tak)?

To miałbyć żart nie traktuj tego poważnie. Wolę pozostać przy pisaniu txtów."

Takie żarciki pojawiały się co chwilę i wkrótce dobiłem do 1000, pozbywając się przy okazji posądzeń o spamerstwo ze strony admina. A wszystkim spamerom życzę jeszcze lepszej kondychy i aktywności, forum musi żyć! :D
Kloner Rozmawiałem z nim i niedługo ma się zreaktywować
Muszę coś zrobić z jego kompem... Inaczej nigdy go nie doścignę :D.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Ja przez pierwsze 1,5 miecha napisałem 30 postów, a teraz mnie do spamerów wrzucają
Hm, no u mnie to było podobnie, choć może nie aż tak. Przez pierwszy miesiąc napisałem z 50, wtedy mnie Force ray wyprzedził, a ja stwierdziłem, że nigdy go nie dogonię, bo miał chyba z 8-9 postów na dzień. No ale potem przyspieszyłem, czasami się zdarzało napisać po 30(!) postów. Tak więc nigdy nie wiadamo z kogo co wyrośnie :wink:
Epyon pisze: Kloner Rozmawiałem z nim i niedługo ma się zreaktywować
A chciałem być pierwszym kimś po bosmanie, a jemu zostało jeszcze tylko kilkadziesiąt(-set) postów :wink: . No cóż - życie.
...
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Ja oddałem głos na Ravandila za to, że zaczął największy spamfest ostatnich czasów jednoczesnie zupełnie zmieniając temat tematu, no i ma najlepszego ava na forum:D.
Ostatnio zmieniony piątek, 9 lutego 2007, 22:39 przez Perzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany