Kara śmierci

Zablokowany

Twój stosunek do kary śmierci:

Za
23
48%
Przeciw
21
44%
Nie mam zdania
4
8%
 
Liczba głosów: 48
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

AC... ja nie bronię Saddama ale postępując oko za oko, ząb za ząb sami stajemy się takimi samymi zwierzętami jak on. Po za tym idea sądu wg. mnie powinna być bezzstronna i bez użycia jakichkolwiek uczuć. Trzeba założyć tylko jak może nas w przyszłości potraktować historia. Ja was nie przegadam. Może nie mam racji a wy macie lepsze dowody. Tylko ja wam mówię jakie ja mam na ten temat zdanie.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

AC pisze: :arrow: Pradawni nie żyli w błędzie, oni wszystko wymyślili - anormalnością jest zakaz kary śmierci
Anormalnością? No tak... mordujmy się i radujmy z tego wszyscy ;P
AC pisze: :arrow: Baas i Mudżahedini byli wspierani przez CIA w walce z zarazą komunistyczną, tak samo jak wcześniej wspierano NKWD w walce z Niemcami
Teraz to już nie wiem o czym Ty bredzisz...
AC pisze::arrow: Nie ma dowodów, że Bóg "dobry" istnieje
Nie ma dowodów ze ktoś taki jak Bóg w ogóle istnieje... A ludzie (m.in. ja) wierzą, dlaczego? To już ich sprawa... Zresztą nei myślisz chyba że jak zabijesz tuzin "złych" to będziesz "dobry:P[/quote]
AC pisze::arrow: Odbierając społeczeństwo możliwość wymierzenia kary śmierci sprawiamy, że zbrodniarze mają więcej praw niż ich ofiary
Uargumentuj to... bo ja nie widze po raz kolejny w twej wypowiedzi jakiegokolwiek sensu.
AC pisze: :arrow: A co do zostawienia ścierwa na dożywocie >> http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... 3504#73504
Czytając twe posty myśle że powinno sie ludziom wydawać specjalne zezwolenia na czytanie amerykańskich komiksów... czy przypadkiem takowy człowiek nie ubzdura sobie czegoś.


PS. Do pozostałych użytkowników forum: przepraszam za język użyty w mej wypowiedzi lecz jak czytam wypowiedzi AC to jak juz mowilem krew mnie zalewa. Mnieć inne zdanie ci nie zabraniam ale człowieku... uzywaj jakiś KONKRETNYCH argumentów na to że zabijanie ludzi jest czymś zupełnie normalnym...
[/quote]
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Server Revres pisze:S. Do pozostałych użytkowników forum: przepraszam za język użyty w mej wypowiedzi lecz jak czytam wypowiedzi AC to jak juz mowilem krew mnie zalewa. Mnieć inne zdanie ci nie zabraniam ale człowieku... uzywaj jakiś KONKRETNYCH argumentów na to że zabijanie ludzi jest czymś zupełnie normalnym...
Server. Za co ty przepraszasz w ogóle? To co piszesz jest normalną reakcją człowieka na takie za przeproszeniem brednie które wypisune AC. Kim on jest w ogóle aby decydować kogo ma zabić? Czy on może podejść do człowieka do którego śmierci się przyczynił po czym uznać to że się pomylił? Może ja jestem sam młody i głupi ale to nie oznacza że muszę akceptować to co inni wypisują.


Coś mi się pokićkało w PieCu więc napiszę tu odpowiedź dla AC.
Emm... czyli całą tą sytuację znasz tylko z gazet i telewizji? Hehe... Po dziecku neostrady bym się spodziewał takiej odpowiedzi ale nie po tobie AC. To że prowadzisz sesje żywych trópów to nieznaczy że takie istnieją. Miej gracice między tym światem a światem gier.
AC. Tak to odbieram i pewnie nie tylko ja. Masz prawo do własnego zdania które szanuję ale niektórych rzeczy się nie mówi na głos.
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 stycznia 2007, 13:35 przez scorez, łącznie zmieniany 1 raz.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Nie, po co argumenty skoro nie rozumiesz tego z Baas, Mudżahedinami i NKWD? Dopóki nie poczytasz o tym i nie zrozumiesz to ci nie podam dalszych argumentów.
Obrazek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

AC pisze:Nie, po co argumenty skoro nie rozumiesz tego z Baas, Mudżahedinami i NKWD? Dopóki nie poczytasz o tym i nie zrozumiesz to ci nie podam dalszych argumentów.
Jakich argumentów _-_" Ja na prawde proszę o jakieś konkretne argumenty a nie coś w stylu
AC pisze:Powinien się cieszyć, że mu języka nie urwali i jeszcze mógł mówić.
No po prostu prosze, bo ochotę na dyskusje póki co mam...
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

a słyszeliście że z saddama robią męczennika? Takie są skutki. Podobna sytuacja była z Jezusem.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Tinnie
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 2 stycznia 2007, 19:32

Post autor: Tinnie »

Nie wiem,jak ktokolwiek może się cieszyć ze śmierci człowieka. Husajn był zły,przyznaje-ale to nie powód by cieszyć się z jego śmierci. To po prostu obrzydliwe.

A poza tym skazanie Husajna na śmierć było wielkim błędem. To Irakijczykom da tylko pretekst do atakowania.:"Zabiliście naszego przywódcę!". I bez tego dzieje się źle w Iraku. Śmierć Husajna to tylko pogorszyła.

I nastepna sprawa:w sieci pojawił się filmik przedstawiający powieszenie Husajna. Nie wiem,jak można to oglądać. Jak dla mnie to nie ludzkie,by oglądać czyjąś śmierć. A co dopiero ją nagrywać.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Nie Server - najpierw poczytaj o Baas, Mudżahedinach i ZSRR, póżniej o NKWD, SS i Doktoru Mengele. Ci którzy nie interesują się historią zawsze są dziećmi.

A z historii najnowszej: kara śmierci dla Slobodana Milosievicia przez tych samych którzy tak bronili Husajna.

Scorez, a słyszałeś, że Platforma Obywatelska nic nie ma do SLD? Różne rzeczy się słyszy, a nie wszystkie są prawdą. Męczennika z każdego terrorysty robią terroryści. Nikogo to naprawdę nie interesuje.

I wybacz człowieku, ale Mad powinien cię wpisać na czarną listę za porównywania masowego mordercy i psychopaty do Jezusa.


ps. Ja oglądałem ten filmik kilka razy, bardzo interesujące. I nie wszystko jest w nim takie jak wygląda, chyba że ma się dobre oko.

ps2. Większości Irakijczyków się cieszy ze śmierci Rzeźnika z Bagdadu, nie wiem skąd masz ten kit "zabiliście naszego przywódcę", był przywódcą irackich sunnitów - mniejszości.
Obrazek
Tinnie
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 2 stycznia 2007, 19:32

Post autor: Tinnie »

AC,to Sunnici(i chyba tylko oni) cieszyli się z jego śmierci. Wybacz,ale jak można oglądać,jak kogos wieszają?? Jak dla mnie to chore.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Tinnie pisze:Nie wiem,jak ktokolwiek może się cieszyć ze śmierci człowieka. Husajn był zły,przyznaje-ale to nie powód by cieszyć się z jego śmierci. To po prostu obrzydliwe.
Tu masz moje całkowite poparcie :)
Tinnie pisze: A poza tym skazanie Husajna na śmierć było wielkim błędem. To Irakijczykom da tylko pretekst do atakowania.:"Zabiliście naszego przywódcę!". I bez tego dzieje się źle w Iraku. Śmierć Husajna to tylko pogorszyła.
Tutaj się nie zgodzę bo wg tego co podawały media, Irakijczycy odechnęli z ulgą po śmierci Saddama a nawet się z tego cieszą
Tinnie pisze: I nastepna sprawa:w sieci pojawił się filmik przedstawiający powieszenie Husajna. Nie wiem,jak można to oglądać. Jak dla mnie to nie ludzkie,by oglądać czyjąś śmierć. A co dopiero ją nagrywać.
Ten filmik był pokazywany nawet w telewizji. I zgadzam się stu procentowo, że to nieludzkie.

AC, skoro nie chcesz podawać argumentów to widocznie ich nie masz. Poza tym zastanów się najpierw kto tu jest dzieckiem i potem pisz takie rzeczy na łamach forum...
.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Deep, to stare przysłowie. Jakbyś znał kontekst historyczny to byś wiedział o co chodzi ;) A ja proszę tylko o to żebyście zamiast gadać głupoty skądś-przeczytane-i-powtarzane zaczęli mówić z sensem i ze znajomością historii.

No niewiele w życiu egzekucji widziałem, trzeba nadrobić, nigdzie nie widziałem rozstrzelania Nicolae Ceauşescu. Może ktoś ma? (poprzedni apel na forum sprawił że dostałem na gg filmik, ale można też przez PW - anonimowość gwarantowana ;) ).

ps. Tinnie Szyici jednak różnią się od Sunnitów - poczytaj o tym, to dość ciekawe. Sunnitom był Saddam. I był ich przywódcą


ps2. Jakto po co oglądać? Żeby zobaczyć triumf dobra nad złem.
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Rozumiem, ze mozna być zwolennikiem kary śmierci, ale żeby oglądać sceny egzekucji? To już przechodzi całkowite ludzkie pojęcie... Chore. Nie powiem nic więcej. :?
Jakto po co oglądać? Żeby zobaczyć triumf dobra nad złem.
AC, widzę, ze dyskusja z tobą tylko pogarsza moje zdanie o ludzkiej inteligencji. Mam nadzieję, że niedługo znowu wrócicie do pierwotnego tematu i przestaniecie mnie dołować...
.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Gdy rozstrzeliwani czy mordowani są dobrzy ludzie to jest mi niedobrze i czuję gniew na mordercach, ale gdy to mordercy są zabijani to, moim zdaniem, wszystko jest w porządku.



Ludzkość tym się różni od zwierząt że wie co to dobro a co zło. Było to jakiś czas zamglone, ale teraz znów dobro zwycięża. Może jeszcze zatriumfuje.
Obrazek
Tinnie
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 2 stycznia 2007, 19:32

Post autor: Tinnie »

Boże... AC,nie rozumiem cię czlowieku...

A co do mówienia glupot skądś przeczytanych i powtarzanych:moze ty tak robisz,bo ja nie mam w zwyczju powtarzać opinni innych,jeśli nie uważam jej za słuszną. To,co tutaj pisze,to moje własne zdanie.


p.s a może obejrzałbyś jakąś bajkę,by obejrzeć triumf dobra nad złem? będzi e taki sam efekt.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Właściwie to już mam odpowiedź, ale jako że jest długaśna a jak będzie ostatnia na stronie to wszyscy ją obsrają to nie wyświetle jej jeszcze. No może tylko z bajkami - skrzywienie dobra i zła. Spider-Man, Batman czy Punisher to postaci dobre, działające różnymi metodami, ale w istocie dobre, ale dzieci dziś dostają papkę w postaci różnych mang (już nie mówiąc o tym że w Japonii jest moda na pedofilię, a może raczej na młode dziewczyneczki) lub Toma i Jerriego, zwłaszcza tego nie lubię, strasznie skrzywiona bajka. Czytałem stare słowiańskie i syberyjskie bajki - tam jest dobro i zło. Dziś rodzice nawet nie siedzą z dziećmi i nie oglądają, a potem dziecko nie rozumie wielu spraw. Granicy między dobrem i złem. A potem taki ludzik głosuje na SLD i wszystko szlag trafia w tym kraju, ale to już zupełnie inna bajka.
Obrazek
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

scorez pisze:Podobna sytuacja była z Jezusem.
Sorry, ale teraz to się zbłaźniłeś :shock:
Porównywać dyktatora, mordercę wielu niewinnych cywilów do Jezusa? :shock: :evil:

A tak w ogóle jeśli mówimy o Sunnitach i Szyitach:
Wikipedia pisze: Struktura religijna (Irak): islam, przy czym szyitów jest 56-61%, a sunnitów - 35-41%. Oprócz muzułmanów spotyka się także chrześcijan (443 tys) (...).
I Saddam był przywódcą tych pierwszych, których jest zdecydowanie mniej.
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 stycznia 2007, 23:06 przez Pavciooo, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak nikt tego nie czyta...
Bogus
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: niedziela, 24 grudnia 2006, 22:54
Numer GG: 0
Lokalizacja: Glasgow

Post autor: Bogus »

Według mnie kara śmierci to zbyt wielka kara. Mimo to że ktoś zostanie skazany na tą karę to sąd nie wykona wyroku tylko jakiś inny morderca (kat) również z zimną krwią. Jak dla mnie to taki sk****el powinie pracować w kamieniołomach albo w jakiś inny sposób. Powinien być również katowany psychicznie.
Zablokowany