Maciej Giertych a małpy...

Zablokowany

Co trzeba zrobić z panem M.Giertychem?

Przytulić
4
17%
1000 lat pracy w kopalni uranu na Plutonie
10
43%
Śmierć przez Bongo...
3
13%
Tłumaczyć aż zrozumie
1
4%
Ostra reedukacja z małpami
4
17%
Ignorować
1
4%
Zapisać go do FSM
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 23
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Maciej Giertych a małpy...

Post autor: Force »

Kto to jest Macej Giertych? Mianowicie jest to ojciec naszego słodkiego Romka Giertycha. Jest zwolennikiem "teori inteligentnego kreacjonizmu". Zakłada ona iż da się wyróżnić organizmy, które powstały na skutek bezmyślnego procesu ewolucji i organizmy które powstały na skutek ingerencji wyższej inteligencji (Boga, Khrishny, Jahwe, Adonai, Allacha), patrz człowiek. No niby każdy ma jakieś odchyły. Tylko teraz się okazuje że Romek Giertych bierze sprawe na poważnie i zastanawia się nad zakazem nauczania ewolucji w szkołach... Poruszam ten temat bo zbulwersowało mnie ostatnie wystapienie Macieja Giertycha na którym przedstawił swoje tezy (wyczytałem o tym w Angorze, polecam)

O to one: (nawiasem mówiąc M.Giertych profesor genetyki roślin podobno niedawno dowiedział się że jego dziedzina ma dużo wspólnego z ewolucją)

-Ludzie żyli razem z dinozaurami. Dowody? A no Marco Polo widział w smoka chińskiego (dinozaur), Polacy Smoka Wawelskiego, A Szkoci Nessie.
-Na Alasce niedawno jadano steki z Mamutów(podczas gorączki złota)
-Całe to datowanie metodą C-14 to lipa.
-Nie ma czegoś takiego jak ewolucja, ale jest kracjonizm, ponieważ ewolucja opiera się na mutacjach pozytywnych, a takowych pan Giertych nie zauwazył (dla niego są tylko mutacje negatywne)
-Australopitek nie był ogniwem w ewolucj, ponieważ i dzisiaj można spotkać ludzi o podobnej czaszce (przykład Bostońskiego Boksera)
-ewolucja kończyny górnej nie mogła zajść, ponieważ: "Myszka, machając łapka nie spwodowała że jej skrzydło urośnie. Jak wygładała by forma pośrednia? Absurd"(żałosne)

I to w sumie wszystko co pamietam. Płakać się chce. Ja osobiście jestem wyznawcą teori teistycznej ewolucji aprobowanej przez kościół. Wypowiedzcie się na temat rewelacji pana Giertycha, bo ośmiesza Polskę jako europoseł. Aha i jeszcze zakładam Tawernowe Towarzystwo Płaskiej Ziemi...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Link do wypowiedzi Giertycha starszego był w Ciekawych Linkach. Poza tyn nie ma sesnu o tym dyskutować - no bo niby co można napisać? Ręce i nogi opadają. I tyle.
Poza tym sprawa jest dość stara, prawie dwa tygodnie już minęły od tego incydentu...

Co do samej ewolucji, nie rozumiem, jak można mieszać relgię z nauką? C'mon! Aż mi się przypomina książeczka dla dzieci pt. "Odpowiedzi na trudne pytania" (widziałam parę dni temu w księgarni), cytat:
- Dlaczego dinozaury wyginęły?
- Bo Noemu się nudziło na Arce, więc je wyrzucił za burtę.

;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Maciej Giertych a małpy...

Post autor: Tori »

Force ray pisze: -Na Alasce niedawno jadano steki z Mamutów(podczas gorączki złota)
Ty się śmiej, ja słyszałem, że na jakimś tam zjeździe arecheologów wykopali Mamuta, przeszedł pozytywnie badania, i można było spróbować jak smakował mamut. Ot, zamiast suszonego mięsa zamarznięte :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

zgadzam się z Falką, nic ciekawego do tej sprawy się nie wniesie, nie mamy takiej władzy ;)
Ale w ankiecie brakuje opcji "Kopnąć w tyłek i iść dalej przez życie" ;)
.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Mój błąd. Jeżeli nikt więcej nie właczy się do dyskusji, wnioskuje o zamkniecie tematu. Tylko mnie interesuje kto był za przytuleniem :D
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

ja chciałem na początku zaznaczyć ale w koncu nie zagłosowałem :P
.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ja myślę, że na tym forum są zbyt inteligentni ludzie, żeby komentować takie głupoty :wink: .
Wnioskuję o zamknięcie tematu.
Max Smirnov
Marynarz
Marynarz
Posty: 201
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 11:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Domek bez Klamek
Kontakt:

Post autor: Max Smirnov »

'Ostra reedukacja z malpami' - rzadzi! :)
W koncu nauka notuje rozliczne przypadki bliskiego wspolzycia czlowieka z innymi naczelnymi :)
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

eh sądzę, że jednak najpierw trzeba go ostro reedukować z małpami, potem przytulić i zaraz potem wysłać na 100 lat do kamieniołomu no i potem wysłać na pluton :D

Zaznaczam 'Przytulić' :P
.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Wiad z ost chwili: malpy nadal utrzymują i zaprzeczja o tym ze M Giertych pochodzi odnich.


M. G to kretyn ktory zostal wybrany przez bande debili bo tylko debil moze glosowac na kretyna.

[Dobra, zamykam wątek. Nie ma o czym dyskutować, wszyscy wiedzą, żę Giertych to głupek - dop. FLK]
Zablokowany