Twoje wyobrażenie Elfa

Zablokowany
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Twoje wyobrażenie Elfa

Post autor: Ant »

Skoro był już Krasnolud i Ork to czemu nie Elf?;)

Elf to wg mnie istota niespotykanejn urody. Elfy są wysokie, długie na twarzy i bardzo zwinne i zręczne. Nie są zbyt umięśnieni, ale ich siła jest mniej więcej taka sama jak elfów. Są inteligentniejsze od ludzi. Mają zdolności magiczne i w ogóle są szczebel wyżej na drabinie ewolucynej. Nie cierpią brudu. Dbają o wygląd. Gardzą trochę innymi rasami, ale je akceptują. Dbają o równowagę w przyrodzie. Nie lubią walczyć toporami.
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 października 2006, 22:01 przez Ant, łącznie zmieniany 1 raz.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Elfy są wyższe od ludzi, ale także bardziej wątłe. To czy są od ludzi piękniejsze to już chyba kwestia gustu. Kochają naturę, często zostają druidami lub łowcami. Najczęściej walczą łukami, a także lekkimi mieczami. Często dwoma. Nie lubią krasnoludów i orków, gardzą ludźmi.

PS. Też chciałem założyć temat o elfach, ale w ostatniej chwili zmieniłem na orków :wink:
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Post autor: Ant »

Sądzę, że niedługo wybuchnie mania na offtopie. Co sądzicie o tym, o tym i o tym? :)
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Nie ważnym jest jak wygląda, nie ważnym jest czy ma długie czy krótkie włosy czy uszy mu odstają czy są spiczaste. Czy jest wysoki czy niski, czy twarz jest smukłą czy nie... Ważne jest jedynie co nosi w sercu.
Bo elfa poznać można po oczach...po głębi. To szczególny rodzaj przekleństwa, które wydawać może sie dla wielu wielkim darem. Bo któż mógłby znieść ciągłe pożegnania.
Bo jak ciężko jest trwać w świecie przyjaciół, którzy mieszkają na cmentarzach, jak ciężko jest trwać dzięki wspomnienia które w rezultacie zabijają, powoli i podstępnie. Ileż można znieść takich pożegnań w których zabierane są części naszego serca....
Kim jest elf? - to tylko wrak dawnej chwały, trwający....
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

E, sa zwinne, maja uszy dlugie na kilometr no i chodza po sniegu, starczy?

Ludzie, darujcie se. No wlasnie, ludzie pewnie za raz zaczna tworzyc co chwila takie tematy - a co za duzo to nie zdrowo. Po co nam tmaty o wszelakich rasach? Zreszta, te dyskusje bez problemu mozna by np prowadzic w "ktora rasa jest najlepsza?"
Tyle
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Ant pisze:Sądzę, że niedługo wybuchnie mania na offtopie. Co sądzicie o tym, o tym i o tym? :)
nie szkodzi :PP

mój elf:
wysokie, mniej owłosione niż ludzie, ładne, lekkie, tajemnicze
.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ant pisze:Sądzę, że niedługo wybuchnie mania na offtopie. Co sądzicie o tym, o tym i o tym? :)
Jak zacznie się pojawiać więcej takich tematów, to po prostu będę je zamykać. Albo kasować. Zależy od humoru ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Klapouche, aroganckie stworzania z za dużym mniemaniem o sobie! OT CO!!! :P
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Zablokowany