Miss World 2004

Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Ripper, czyżbyś wymyślił nowy rodzaj tortur :D.

Wszystkie kandydatki na miss są takie plastikowe :D

Ciało- fantastic
Mózg- tylko plastik
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Ech ale wy naiwni jesteście... miss wszystkie jedna w druga to wychodowane genetycznie podróbki ludzi, ktore uczy się oklpeepanych formulek i podstawia się komisji. A wszystko to spisek lobby agencji modelek, które chcą zalać świat głupimi pseudo ludźmi o IQ niższym nawet od IQ polskich posłów (ale nie Andrzeja L.) ale o extra ciałach(na ogół) by przejąć kontrole na stanowiącymi większośc mężczyzn wzrokowcami a Wybory Miss world to poligon doświadczalny. Dobrze, że tego nie oglądam.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Tja, a świastak siedzi i zawija je w te sreberka :D. Chociaż, jak się tak zastanowić... ON MOŻE MIEĆ RACJĘ! Nadchodzi Pierwsza Fala! Miski to kosmici! Chcą opanować świat plastikiem i silikonem! To horror! OBUDŹCIE MNIE!

<Khazara budzą kubłem zimnej wody>

Uff, dzięki. Tego mi było trzeba.
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Z roku na rok jest coraz gorzej :( . Jedna miss wygrała i mówiła, że chce pomagać dzieciom, a następne to plagiatują. Rzygać się chce po tym plastkiu...

Niech ktoś mnie przytuli...
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ech, ale co na to poradzić? Przecież nie będą chodzić po szkołach/uniwerkach/ulicy, żeby znaleźć jakąś piękność do konkursu. A szkoda, bo wiele z tych naprawdę pięnych są skromne i myślą sobie: "A i tak tam na pewno bęą ładniejsze ode mnie, to po co w ogóle próbować". Dziewczyny! Kobiety! Jak wam mówią żeście piękne i powinnyście iść by miską, to chodźie na castingi! Próbujcie! Od razu nastawiacie się na przegraną. W mojej szkole jest chyba z 50 lasek od tych misek z telewizji. Jedna się przełamała i 2 lata temu doszła do finału Elite Model Look (paimiętacie Marlenę Kozłowską? TO ONA!) ! Zdobyła najmniej głosów telewidzów, ale i tak doszła bardzo daleko. Wybrali tylko 3 spośród tych 15 000, czy ile ich tam było. I ona była jedną z nich. Takiich zdecydowanych ludzi to ja lubię.
Obrazek
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Żeby u mnie takie były :D . Kiedyś organizowano castingi przez jakąś firme w naszej szkole, ale nic chyba z tego nie wyszło, a kolesie- organizatorzy zgarneli kupę kasy ( 60 zł od osoby, a podobno były tłumy).
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Uważam, ze niedoceniacie dziewczyn... One w większości są za mało próźne żeby bawić sie w jakieś takie dziwaczne konkursy/kastingi...

Zresztą, zeby zostać modelem/modelką, to trzeba ponieść duży koszt w postaci upokorzeń, wyrzeczeń, etc. Nie wiem - ja na miejscu takiego dziewczecia - jeśłi miałbym z głową wszystko w porządku - nie zdecydowałbym sie na taki wybór.

Jezeli ktoś jest ładny o nie potrzebuje korony, zeby go ludzie podziwiali...
Jak ktoś jest zły to nie musi mieć rąk ubabranych krwia żeby go za złego uważali...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany