Konkurs na najlepszy avik na forum

Jak powinno odbywać się głosowanie na najlepszy avatar?

Czas głosowania minął czwartek, 9 grudnia 2004, 17:27

Głosowanie jawne w tym temacie.
3
43%
Głosowanie tajne - w pełni ufam organizatorom
2
29%
Mam inną propozycję.
2
29%
 
Liczba głosów: 7
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Ci co chcą się zgłaszać, zgłoszą się sami (lub wyrażą zgodę na zgłoszenie przez innego użytkownika). Po co głosować, na kogoś, kto nie chce brać udziału?
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Jedyny (chyba) sposób na umieszczenie obrazka w postcie to go zalinkować (musi być na publicznym serwerze) - a do tego nie są potrzebni modowie :wink: - ale może ekipa TRPG udostępniła by pół MB (albo i mniej - 100 KB wystarczy pewnie) ze swojej strony na ten tydzień? :D
Hmm... nie wiem czy admin Nieborakowej strony by się zgodził, zapewne tak, ale na chwile obecną jest odcienty od netu a zastępuje go moderator, który nawet jakby chciał to nie ma odpowiednich uprawnień do modyfikowania strony (skąd to wiem? No bo to ja jestem tym modkiem :D )

Radkoff:
1) nie chcemy nikogo wciągać do zabawy na siłę (jeszcze by biedak wygrał i co by wtedy z ewentualną nagrodą zrobił? :wink: )
2) Jest to (chyba) pierwszy kokurs na tym forum, więc chcemy żeby się odbył bez choćby cienia nieporądku i grama chosu
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Mad -> Czytam regulamin, ale stwierdziłem, że jesli narzekacie na ilość ludzi, to przesuniecie termin. ;P
Co tam, najwyżej nie zdążę.
A co do linkowania...
Obrazek

Komenda IMG działa doskonale. Wystarczy wrzucić avkina darmowy serwer (jak skorzystałem z Imageshack'a).
(A jeśli kogoś interesuje co to jest za obrazek -> kawałek skanu mojego zeszłorocznego zeszytu.)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Też myślałem nad przesunięciem terminu, ale... zobaczy się :D
Właśnie tą komendę miałem na myśli pod pojęciem "zalinkować" (wszak w treści komendy podajesz linka) - tylko, że niczym Gandalf zwracam się wciąż do najmędreszego w ekipie - czyli gadam sam ze sobą, przez co inni mogą nie zrozumieć :D
OK, dzięki za info - ale daj nam może adres na jakiś dobry darmowy serwer (nie chce mi się szukać :P )
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

MAd - korzystając z serwera podanego przez Asthnera będę w stanie tutaj załączyć avki uczestników, więc w tej kwestii nie będzie problemów.

P.S. Panie Gandalf nie wymądrzaj się - też wiedzaiłem, że komendę IMG trzeba będzie użyć :P
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

chyba kazdy, kto ma do czynienia z forami dluzej niz dwa dni o tym wie... :?
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Tak, jednak miałem wrażenie, jakby Asthner miał wrażenie, że mówię o czymś innym niż mówię :D

No a więc, jeszcze tylko jedna sprawa, w której prosiłbym Haera o wypowiedzenie się - czy jeśli nie zgłosi się, powiedzmy z 10 (czy ileś tam) osób, to czy startujemy z tym co mamy czy czekamy jeszcze z tydzień?
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

W sumie pośpiechu nie ma (tzn jest o tyle, że w święta mogę nie mieć netu), więc w razie czego można przedłużyć ten termin o tydzień. W najgorszym wypadku będziemy mieli tylko 7 użytkowników - może późniejsze edycje (jeśli ta wypali) będą popularniejsze (wszystko zależy m.in. od tego ile osób trafi na forum i będzie w miarę aktywnie nań działało).
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Kod: Zaznacz cały

ale może ekipa TRPG udostępniła by pół MB (albo i mniej - 100 KB wystarczy pewnie) ze swojej strony na ten tydzień?
To że mam rozczłonkowanie jaźni, nie znaczy, że dzieli mi się IQ... ;P
Wyraziłeś propozycję, którą skontrowałem wykazując, że IMG + ImageShack = 0 (problems:P)
I tyle.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Asthner - taka rola jamodyla - siać zamęt i spustoszenie (powoli zbieram się do kupy po przeczytaniu przygód Williama). Sprawa serwera jest już rozwiązana.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Asthner - no to żeśmy się zrozumieli - nie ma co :D jak piwnica ze strychem normalnie (no co? porównanie może głupie, ale przynajmniej oryginalne) - zdaje się, że wzajemnie źle zrozumieliśmy swoje wypowiedzi - choć to pewnie moja (bardzo wielka) wina (chce ktoś ? bo ja nie piję :wink: ) bo się dzisiaj nie wyspałem i mi procesy myślowe przebiegają w spowolnionym tępie i po skosie :D ale mniejsza o to kto z nas jest bardziej rozjaźniony członkowo (lub na odwrót? ). :wink:

Haer - proponuję następujące rozwiązanie - jeśli do 8 nie zbierze się co najmniej 10 osób (a może się zebrać - np. Runiq został zaproszony, ale z powodu szlabanu na komp odpowie zapewne w weekend) to czekamy jeszcze tydzień. Jeżleli dodatkowe czekanie nic nie da to zaczynamy z tym co będzie. Co ty na to?
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

a ja troszku po-offtopicuję, bo chcę pokazać w tym temaciku mojego cudownego AVIKA :D Jest on po profeszynelnym tjóninkó - jeszcze na nim farba schnie :D A co dokonalo tego cuda? Nic innego, ajk cudowny... wspaniały... wszechmocny... PAINT :lol:
żyję
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

MAd - jestem jak najbardziej ZA.

Waltos - nie przedobrzyles przypadkiem??
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

dla mnie Waltosowy avat wypas :P
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Radkoff - dzięki:D Twój avik też jest wypaśny! Pownieneś kandydować! :D Serio!
Haer - o to chodzi! Chcialem, by avik był totalnie swiąteczny, a główna postać na nim wygladała na totalnie ogłupiona tym, co się wokół niej dzieje... dlatego tyle dodatków. I na każde większe święto bedę avik specjalnie przerabiąc (na Wszystkich Świętych też :twisted: )
żyję
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

hehe ja tez uzywam painta :P

Darthozilla zalozyla czape sw. mikolaja i jest spox
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Konkurs Reaktywacja

Post autor: Haer'dalis »

W zwiazku z wyeliminowaniem robala, oglaszam wszem i wobec, ze konkurs rusza na nowo. Prosze o zlozenie avikow na (plugawe :D) lapy jamodyla (mnie nie bedzie na necie przez weekend, w zwiazku z czym prosilbym MAd'a o zamieszczenie wsrod kandydatow niezmienionej wersji mojego avika). Glosowanie zaczniemy w poniedzialek, a zakonczymy w niedziele.
Wszystkim uczestnikom zycze powodzenia i dobrej zabawy.
Haer'dalis
Zablokowany