1.

Zablokowany
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: 1.

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Musiałby chyba stanąć na uszach, żeby Cię dogonić...
Mnie już po prostu spamowanie i ściganie się na posty przestało bawić*. Teraz właściwie tylko czytam wasze wypociny :). Chociaż, szczerze mówiąc, nic się tu ciekawego nie dzieje, może Deep zdoła rozruszać forum ;).


*W sumie to nie do końca, bo gdyby nie to, że po napisaniu tego posta tego posta będę 8. na liście, nie chciałoby mi się pisać :D.
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Heimdall pisze: Mnie już po prostu spamowanie i ściganie się na posty przestało bawić*.
Też tak kiedyś myślałem. Heim, spam to nałóg i choroba, którego nie chce się zwalczać :P
.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: 1.

Post autor: Force »

Zapomniałem przywitać Deepa z powrotem ( i nabić one more posta) Patrzyłem na to ustawienie i wow kajtek ma 605 postów :shock:
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
KuKi
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 20:43

Re: 1.

Post autor: KuKi »

Co do Kajtka też się zdziwiłem...
przecież gość ostatnio (jak patrzyłem na jego profil) miał 4-ileś tam postów...
<szok> normalnie szok :)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: 1.

Post autor: Ravandil »

Force pisze:Zapomniałem przywitać Deepa z powrotem ( i nabić one more posta) Patrzyłem na to ustawienie i wow kajtek ma 605 postów :shock:
No, ale zobacz gdzie nabił większość postów. W dziale Sesje, a nie w Offtopicu, jak my, spamerzy ;) To się chwali... mimo wszystko :D
Deep pisze:
Heimdall pisze: Mnie już po prostu spamowanie i ściganie się na posty przestało bawić*.
Też tak kiedyś myślałem. Heim, spam to nałóg i choroba, którego nie chce się zwalczać :P
Może się nie chce zwalczać, ale po jakimś czasie się po prostu nudzi... Oczywiście jeśli zakładamy, że taki spamer chce za wszelką cenę coś napisać. Kiedyś tak miałem, a teraz... Starzeję się chyba :P W każdym razie macie z Force'm pole do popisu ;)

Edit
PS. Tak teraz sprawdziłem... Mam wyższą średnią postów na dzień od Heimdalla... Kto by pomyślał? Do czego to doszło... ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Force pisze:Zapomniałem przywitać Deepa z powrotem ( i nabić one more posta) Patrzyłem na to ustawienie i wow kajtek ma 605 postów :shock:
Ano witam witam :)
Jeśli mam być szczery to myślałem, że kajtek szybciej znajdzie się w pierwszej 10 a tu jak na razie cicho sza... ;)

Ravandil pisze:No, ale zobacz gdzie nabił większość postów. W dziale Sesje, a nie w Offtopicu, jak my, spamerzy
Popatrz jeszce raz :P
Zastój w sesjach się zrobił i ostatnio piszę tylko w ot :P
Ravandil pisze:każdym razie macie z Force'm pole do popisu ;)
Kiedyś jeszcze pisałem posty z nudów. Ostatnio stałem ię takim leniem, że nawet postów mi się nie chce poisać za dużo :P
.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

Heh....
Jak sam patrze ile mam postów to się dziwię :D
no ale ja jestem od marca czyli 5 (prawie 6) miesięcy to tu coś napisze tam napisze,sesje gram...no i jest 600 postów.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: 1.

Post autor: Heimdall »

Deep pisze:Kiedyś jeszcze pisałem posty z nudów. Ostatnio stałem ię takim leniem, że nawet postów mi się nie chce poisać za dużo :P
Mam tak samo, a jak post ma być dłuższy to mi się w ogóle nie chce :P.
...
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: 1.

Post autor: Alucard »

kajtek Raulin pisze:Heh....
Jak sam patrze ile mam postów to się dziwię :D
no ale ja jestem od marca czyli 5 (prawie 6) miesięcy to tu coś napisze tam napisze,sesje gram...no i jest 600 postów.
Nom. A ja od kwietnia i mam ponad 1000 postów. Wynik cięzkiego sapmo... pisania :D

Deepa już witałem. CO Z NASZYM HIROŁSEM PRZEZ NETAAAA!!!
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

Heros III?
Jeśli tak to się mogę przyłączyć.
(jesli I,II,VI,V to też :wink:)
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: 1.

Post autor: Phoven »

Alucard pisze:
kajtek Raulin pisze:Heh....
Jak sam patrze ile mam postów to się dziwię :D
no ale ja jestem od marca czyli 5 (prawie 6) miesięcy to tu coś napisze tam napisze,sesje gram...no i jest 600 postów.
Nom. A ja od kwietnia i mam ponad 1000 postów. Wynik cięzkiego sapmo... pisania :D

Deepa już witałem. CO Z NASZYM HIROŁSEM PRZEZ NETAAAA!!!
Zwisł bo ciebie i Elfina nie było na forum :P Zawsze mozna zwalić konferencje via gg i rozkręcic wszystko na nowo. :]

A co do waszego spamu - zdziwię co poniektórych ale sie cieszę, że spam wygląda tak a nie inaczej. Niestety widząc posty niektórych nowych userów mam ochotę pobawić się w donosiciela Administracji... i to robię. Zero tolerancji dla Szamponów!
Młody szowinista z mej skromnej osoby wyrasta ^^
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: 1.

Post autor: Tevery Best »

kajtek Raulin pisze:Heros III?
Jeśli tak to się mogę przyłączyć.
(jesli I,II,VI,V to też :wink:)
A co, kajtek, robisz u Ruskich w Nivalu że już w szóstkę grałeś? I nic nie powiedziałeś braci forowej? Oj, nieładnie... Kara boska na ciebie spadnie, widzę to oczyma proroka! Albo i nie spadnie, bo ta wóda jakaś słaba jest...
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

Heh.Sory pomyliło mi się miało być "IV" a wyszło "VI"..... :?

Na brodę Sigmara zapomniałbym zapytać!
Czy na forum jest niejaki Baldwin?
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Co jest? Równe 7 (słownie: siedem) dni mnie nie było a przybyły tylko dwa posty? Starzejecie się chyba. Chciałem tylko powiedziecć, że już tak łatwo się mnie nie pozbedziecie bo zaberzam siedzieć w domu co najmniej tydzień :P
.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: 1.

Post autor: Force »

Co jest? Równe 7 (słownie: siedem) dni mnie nie było a przybyły tylko dwa posty?
Co nie? Mnie nie było 6 dni, wchodze... a tu pusto, ale już jestem zrobimy sztuczny tłok i od razu zrobi się weselej.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: 1.

Post autor: Elfin »

Alucard pisze:
.... CO Z NASZYM HIROŁSEM PRZEZ NETAAAA!!!
No wlasnie Alucard :twisted: CO Z NASZYM HIROŁSEM PRZEZ NETA??!! :wink: Ty miales druzyne zbierac... Ale zeby nie offtopowac w temacie bez nazwy ( :D ).... Co do spammowania.... Ja tam nie uwazam gry w dziale 'Sesje' za karygodny spam... Kajtek posty nabija i nabija.... A ja Wam moi mili powiem ze mnie z iloscia postow i tak nikt nie doscignie, bo ja sie nie scigam :P
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Każdy tak mówi...

A powiem wam, że jak w końcu się zbiorę w sobię i pójdę do kumpla to zabiorę mu jego hirołsy i macie kolejnego gracza :D
.
Zablokowany