1.

Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

kajtek Raulin pisze:Szukałem na poprzednich stronach...dajcie link do chomików tak sie fajnie grało... :)
Google nie instalują wirusów... http://www.gry.jeja.pl/latajace,chomiki.html
Poza tym to było w "Ciekawych linkach" albo w "Chomikach" a nie tutaj.
.
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: 1.

Post autor: scorez »

Byście się zajęli czymś pożytecznym tak jak ja... polecam przechodzenie po raz 6 Baldurs Gate + dodatek Wybrzeże Mieczy lub 7 Baldurs Gate 2 + Tron Baala
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: 1.

Post autor: Tevery Best »

A ja polecam modlenie się do pudełka ze złotą edycją tychże, heh. Nie zaszkodzi... Chyba. A zresztą, co mnie to boli, zbyt zajęty graniem jestem, żeby mieć czas na roztrząsanie takich pierdół.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: 1.

Post autor: Elfin »

Jak juz gadamy o polecaniu sobie intratnych zajec to ja polecam... Uwaga, uwaga.... Przejscie po raz 4 SpellForce'a Zakon Switu ( no i dodatkow) tak jak ja.... Zabawa na ladne godziny....
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

to ja polecam warzywa z biedronki ktore polecają się na obiad.

a poważnie to przejscie cyvilizacji CTPII lub innej na 1000 sposobów :d
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: 1.

Post autor: Force »

A ja polecam Corel Paint Shop Pro X Używanie windowsowego Painta skraca życie i prowadzi do bezpłodności.

Co wam jeszcze mogę polecieć... hmm progresywny death metal z zacięciem klasycznym czyli zespół Esqarial. Dobre bo polskie. Co jeszcze...

Ach, zapomniałbym, polecam wam Eberron najlepszy setting pod d20. I tak go kupicie więc powiem wam że wychodzi jakoś na początku 2009.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: 1.

Post autor: Szasza »

Tutaj będę prowadził sprawozdanie/dziennik z wyprawy prosto w serce zła...
Pierwszy wpis jutro.
Obrazek
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: 1.

Post autor: Elfin »

Force pisze:A ja polecam Corel Paint Shop Pro X...


Zgadzam sie w stu procenatch Corel rzadzi.... Ale czy uzywanie painta prowadzi do pezplodnosci tego osobiscie nie sprawdzilem... Z windowsowego painta korzystalem bardzo krotko, bo przy najblizszej okazji przerzucilem sie na Corela... Ale moja kolezanka uwielbia zwyklego i wciaz rysuje... Biedactwo... A jak uslyszala o Corelu to mnie omal nie sieknela :D
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: 1.

Post autor: Phoven »

Corel ssie ;)
Grzeszą ci którzy nie potrafią dostrzec gimpa i fotoszopki albowiem to jest królestwo grafiki rastowej :>
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Droga Inkwizycjo. Trzeba ustalić jakiś konkretny plan działania. Widzę, że nic na razie nie skutkuje. Rusza wam z pomocą Inkwizytor Deep pod pseudonimem eloelo320. Proponuję, aby inkwizycja miała jeden i ten sam podpis, który tu i teraz wymyślmy wspólnymi siłami. Coś w rozaju "Koniec ze sWeeTasnYm pluSHEm! Fantastyka przeciwko dziecinadzie" czy coś w tym stylu.

Swoją drogą mam pewne podejrzenia, że to forum należy do Bazyla... Takie różowe i sweet..
.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1.

Post autor: fds »

A ja usilnie podejrzewam, że to forum to żart, ktoś robi sobie jaja i czeka na takich gamoni jak wy co się na to nabierają :)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: 1.

Post autor: Tevery Best »

Do pokoju o numerku "1." wchodzi młodzieniec z wielkim worem, z którego jedzie cebulą. Na plecach ma płaszcz z kapturem, a na twarzy okulary. Podchodzi do stolika, przy którym siedzi Deep i rozgląda się, czy nikt na niego nie patrzy. Zdejmuje okulary i szepcze do Deepa:
-It is I, Tevery Best! Mam dla was przekaz od ruchu oporu! Daję wam, Inkwizytorom, to oto narzędzie translatorskie! Nie jest może najlepszej jakości, ale to wszystko, co można stworzyć w konspiracji... Dobra, uciekam, zanim mnie przyuważy herr Pikachu z Pokepo...
I wyszedł, mając nadzieję, że nie jest obserwowany...

PS. Fds, ja też mam taką nadzieję... Tyle tylko, że ona niekiedy przygasa...
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: 1.

Post autor: Szasza »

Noc pierwsza.
Nasz tajny współpracownik o pseudonimie Deep ujawnił nam położenie kolonii organizmów jednokomórkowych, które zdaje się rozwinęły język i inteligencję http://www.sweetbrokacik.fora.pl.
Z inicjatywy agenta Kajetana R. uformowaliśmy oddział inkwizycji mający na celu krzewienie poprawności języka polskiego i mający ich nauczyć jak korzysta sie z mózgu.
Gdy wkroczyłem w atmosferę ich domeny okazało się że w powietrzu znajduje się zbyt wiele różowego paskudztwa, aby móc oddychać, całe szczęście że mam ze sobą maskę tlenową.
Zbyt szybko zdradziliśmy swe pozycje i ich starszyzna zaczęła szyfrować nasz przekaz. Na szczęście jak młody geniusz wpadłem na pomysł jak obejść zabezpieczenia.
Okazało się że niektórzy tubylcy wykazują zbytnie zainteresowanie płcią przeciwną. Jedna z ich samic wyraźnie prosiła mnie abym zrzucił mundur tajemnicy i razem z nimi zanurzył się w różowym hedonizmie i wyniszczającej pustocie.
Jedak nie na darmo przeszedłem trening siły woli jakim poddaje się psy stróżujące, a oprócz tego mogłem liczyć na wsparcie kamratów z oddziału.
Postanowiłem przedtawidc im mój plan działania po czym udałem sie na spoczynek.
Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

Obrazek
Obrazek

Ta....
No to ja jako Przywódca Świętej Inkwizyjci musze z wielką przykrością przeproscić wszystkich ale wyrzucili mnie z tego forum... :)
Koledzy działajcie sami...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Odczekaj pare dni i zarejestrój się znowu :P

Ja bym apelował aby nie zdradzać skad jesteśmy bo jeszcze Tawernę wygooglują i będziemy mięli prawdziwą inwazję.
.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: 1.

Post autor: Phoven »

Tevery Best pisze:Do pokoju o numerku "1." wchodzi młodzieniec z wielkim worem, z którego jedzie cebulą. Na plecach ma płaszcz z kapturem, a na twarzy okulary. Podchodzi do stolika, przy którym siedzi Deep i rozgląda się, czy nikt na niego nie patrzy. Zdejmuje okulary i szepcze do Deepa:
-It is I, Tevery Best! Mam dla was przekaz od ruchu oporu! Daję wam, Inkwizytorom, to oto narzędzie translatorskie! Nie jest może najlepszej jakości, ale to wszystko, co można stworzyć w konspiracji... Dobra, uciekam, zanim mnie przyuważy herr Pikachu z Pokepo...
I wyszedł, mając nadzieję, że nie jest obserwowany...

PS. Fds, ja też mam taką nadzieję... Tyle tylko, że ona niekiedy przygasa...
Wiesz, kiedy takie sŁiT@$y bredzą o np. Behemocie trudno uwierzyć, że to wszystko na serio :P A co do Inkwizycji - sorry ale to jest z lekka żenujace co wyprawiacie na tym forum dla różowych - jak się chcą tak bawić w pokemony, a wy chcecie sobie z nich podrwić - to moze bardziej subtelnie, co? :>

EDIT: @Deep: blokada IP załatwia (prawie) wszystkie problemy :]
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Phoven pisze: EDIT: @Deep: blokada IP załatwia (prawie) wszystkie problemy :]
Nie przy zmiennym IP :P
Przy niektórych zadziała a przy niekórych nie.
.
Zablokowany