1.

Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: 1.

Post autor: BLACKs »

Czyje sesje najbardziej wam się podobaja?
Evandril'a i Hikariego!

Pierwszego za klimat (tfu, Koloryt!), drugiego za to, ze jego sesja CP byla moja pierwsza forumowa. Pamietam z niej tylko to, ze postac zrobila wrazenie na fds'ie ; ]. Szkoda, ze tak szybko padla ; )

Tylko nadal mnie nurtuje sprawa, jak odnosi sie klasa sesji forumowych do klasy sesji zywych, bo niektorzy juz zdazyli sie przekonac, ze tylko na forum jestem dobrym graczem ; ).

Z reszta zamierzam niedlugo powrocic na lamy sesji forumowych i tym razem poprowadzic beta opierajaca sie o obecny material systemu autorskiego albo... Indie! : D Musze wreszcie zobaczyc, jak dziala Burning Wheel w praktyce, a obiekty pokroju Force'a i Toriego idealnie nadaja sie na mroczne eksperymenty.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: BAZYL »

BLACKs pisze:Tylko nadal mnie nurtuje sprawa, jak odnosi sie klasa sesji forumowych do klasy sesji zywych, bo niektorzy juz zdazyli sie przekonac, ze tylko na forum jestem dobrym graczem ; ).
Dlaczego mnie to nie dziwi? ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: 1.

Post autor: Phoven »

BLACKs pisze:
Czyje sesje najbardziej wam się podobaja?
Evandril'a i Hikariego!

Pierwszego za klimat (tfu, Koloryt!), drugiego za to, ze jego sesja CP byla moja pierwsza forumowa. Pamietam z niej tylko to, ze postac zrobila wrazenie na fds'ie ; ]. Szkoda, ze tak szybko padla ; )

Tylko nadal mnie nurtuje sprawa, jak odnosi sie klasa sesji forumowych do klasy sesji zywych, bo niektorzy juz zdazyli sie przekonac, ze tylko na forum jestem dobrym graczem ; ).

Z reszta zamierzam niedlugo powrocic na lamy sesji forumowych i tym razem poprowadzic beta opierajaca sie o obecny material systemu autorskiego albo... Indie! : D Musze wreszcie zobaczyc, jak dziala Burning Wheel w praktyce, a obiekty pokroju Force'a i Toriego idealnie nadaja sie na mroczne eksperymenty.
Ghostbusters, ghostbusters!

Czyje PBFy są najlepsze? Ev i Vibe nie prowadzą najgorzej, ŚlepyKottek i WW również nieźle dają w kość (i pokazują mnie, emokinderpunkmetalowi, że sesje w których BG miast strażnikami burdelu są białymi rycerzami na zakutych koniach mogą być joł nawet dla takiego Dewianta & Dekandenta jak ja ;)). Zaś pierwsze grabie dzierżą zdecydowanie ex aquo Ouz i Seth. Hell yea!
Wszystkich pozostałych uważam raczej za MG średniawych, low-definicjowych, bądź ogólnie nie elo - 'Kwiat Tawernianej Młodzieży' tego przykładem ;P Ewentualne przebłysyki talentu widać jeszcze u Olimpii i Cyastka (wybacz za taki epitet lecz to znacznie bardziej orginalne niż jakiś 'Martwy Księżyc', zero oldsqula, joł).

Ps. Wybaczcie tawerniana braci za zbytnią szczerość, kolokwializmy i inne odchyły sprezentowane w tym oto poście, przed chwilą doczołgałem się dopiero do domu po trzech dniach i nadal jestem niedzisiejszy. ;P
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1.

Post autor: fds »

Critter Cannon - miłośnicy zwierzątek i młodzież, trzymajcie się z dala ;)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

fds pisze:Critter Cannon - miłośnicy zwierzątek i młodzież, trzymajcie się z dala ;)
Najlepszy wynik:
1005

Robimy zawody? :)

PS Pamięta ktoś jeszce te latające chomiki?
:D
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 sierpnia 2007, 10:08 przez kajtek Raulin, łącznie zmieniany 1 raz.
Sebatos
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2007, 17:30
Numer GG: 3085211
Lokalizacja: Z nie twój interes!

Re: 1.

Post autor: Sebatos »

Swietna gra!! Ale czemu nie ma wombatow :cry:
Don't worry, don't cry, take a grass and fly!
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

<diaboliczny śmiech>Heheeh</diaboliczny śmiech> nowy rekord:
1431

Kto mnie pobije? :lol:

EDIT:
Nowy rekord:1973<niewinny śmieszek>hihihihih</ niewinny śmieszek>
:D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 18:59 przez kajtek Raulin, łącznie zmieniany 1 raz.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: 1.

Post autor: Phoven »

Niewinny, niewinny, niewinny.. a nie nie winny :P

Nigdy nie rajcowały mnie takie gry, lecz skoro tu się maluczcy chwalą to i ja się pochwalę :)
Pierwszy raz - 2039
Drugi - 3227
Trzeciego nie było.. bo szkoda czasu na coś takiego, szczególnie, że niefart do takich skakanek mam ogromny (wg highscorów pierwsze miejsca ma gość z 2,147,483,647 pkt ^^")
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: 1.

Post autor: Ravandil »

Phoven pisze:Niewinny, niewinny, niewinny.. a nie nie winny :P

Nigdy nie rajcowały mnie takie gry, lecz skoro tu się maluczcy chwalą to i ja się pochwalę :)
Pierwszy raz - 2039
Drugi - 3227
Trzeciego nie było.. bo szkoda czasu na coś takiego, szczególnie, że niefart do takich skakanek mam ogromny (wg highscorów pierwsze miejsca ma gość z 2,147,483,647 pkt ^^")
Ale to chyba twórca tej gry :P A tak serio to też mi coś nie idzie, okolice 1500 to max. Ale nie mam do tego cierpliwości. Nie miałem nigdy talentu do rozwalania takich gierek i śrubowania takich highscore, że inni wymiękają. No, chyba że był to któryś Tony Hawk, bo tam znajomych biłem na głowę. Ale te chomiki i inne rozpryskujące się zwierzątka to nie moja działka ^__^
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: 1.

Post autor: Trankvilus »

Temat o wszystkim i o niczym... Ale i tak pardon za wcinanie się w rozmowę:)
Wprawdzie nie bardzo jest się czym chwalić, ale chciałbym zaprosić was na swojego devianta;) na http://www.trankvilus.deviantart.com.
Koyaanisqatsi!
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

Mi sie tam podoba Deviant Szelmona(http://www.shellmon.deviantart.com/)...szczególnie "shellmon with knife"...rysunek po prostu..brak mi słów...

PS Kurde Szelmon nie wiedziałęm że masz 26 lat! :D
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: 1.

Post autor: Force »

kajtek pisze:PS Kurde Szelmon nie wiedziałęm że masz 26 lat! :D
Ej no mogłeś wywnioskować że młody to on nie jest. Dziecko i te sprawy (pomijamy patologię).
Phoven pisze:highscorów pierwsze miejsca ma gość z 2,147,483,647 pkt
Mógłby zostać prezydentem USA ale wybrał rozwój w inna stronę D:
Żałosna gierka, nic nie jest w stanie pokonać Chomików (())__(())
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: Szelmon »

Wlasnie mnie oswiecilo!!! :D
Napisze recke Chomikow i wystawie do glosowania o znaczek jakosci!! ;O
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1.

Post autor: fds »

Szelmon pisze:Wlasnie mnie oswiecilo!!! :D
Napisze recke Chomikow i wystawie do glosowania o znaczek jakosci!! ;O
Jeden głos już masz :D
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: 1.

Post autor: Ravandil »

Szelmon pisze:Wlasnie mnie oswiecilo!!! :D
Napisze recke Chomikow i wystawie do glosowania o znaczek jakosci!! ;O
Masz drugi :P Ale coś w tym jest - prosta flashowa gierka, a bije na głowę niejedną "poważną", komercyjną produkcję :P Grywalności sporo, choć nie na długo. Ale zawsze. Proponuję jeszcze, żebyś swoją recenzję opatrzył jakąś swoją grafiką. Będzie miodzio ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Właśnie! Chomiki! Ale dawno w to nie grałem xD

A co z tymi herosami? Tylko, że mi udało się zdobyć tylko IV a wy zdaje się w III chcieliście?
.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

Szukałem na poprzednich stronach...dajcie link do chomików tak sie fajnie grało... :)
III
Mam III i mogę grać...mam też IV..i V bez dodatku...II chyba też... :wink:
Zablokowany