*** No LUV 4 Google (14.02.2006) ***

Google zgadzając się cenzurować wyniki wyszukiwania w chińskiej wersji swojej wyszukiwarki...

Czas głosowania minął wtorek, 14 marca 2006, 00:00

...zdradziło swoje ideały.
13
62%
...zrobiło to, co ja bym zrobił na ich miejscu, aby zwiększyć swoje zyski.
3
14%
...wybrało tzw. "mniejsze zło", ale dzięki temu Chińczycy skorzystają.
2
10%
nic mnie to nie obchodzi.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

A ja sie polityka nie interesuje i nie bede. I google uzywam, ale 14lutego nie uzywalem.
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

polityką również się nie zabardzo iterere, ale w tym jakże ważnym dniu, również nie używałem owej przeglądarki.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Gdyby wszystkie matołki (bez obrazy) sie interesowaly polityka, to bylaby ona lepsza. No przeciez przez ten ignorancki stosunek mamy teraz taki a nie inny rzad! Ludzie, zastanowcie sie, co mowicie. Ciekawe ilu z Was bylo na wyborach? Z Google moze w ogole nie korzystac, nie jest mi to do szczescia potrzebne. Mam w domu eMule i encyklopiedie ;) Widac, stary piernik ze mnie :?
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Przykro mi, jednak ja nie jestem ignorantem. Po pierwsze nie mam jeszcze 18. Po drugie, każdy rząd jest zły, bo jak ludzie czują się ponad innymi, odbija im.
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Ja również nie mam 18-astki, a pozatym jeżeli młodzież zaczyna interesować sie polityką, to oznacza, że w kraju jest naprawdę źle. Nie żebym sie wcale nie interesował, jednak oglądanie co kadencję tych samych twarzy i słuchanie tych samych słów/reform/ustaw w nowej fokmie i okolicznościach nie jest moim ulubionym zajęciem.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Przez to ze sie nie interesujecie, nie wiecie, ze jest naprawde zle ;) Ale Wasz wybor :) Moj jest taki, ze to sledze i jak tylko bede miec okazje, to mogruje do Szkocji :D
A bez GOOGLE da sie zyc!
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ouzaru pisze:Gdyby wszystkie matołki (bez obrazy) sie interesowaly polityka, to bylaby ona lepsza. No przeciez przez ten ignorancki stosunek mamy teraz taki a nie inny rzad! Ludzie, zastanowcie sie, co mowicie. Ciekawe ilu z Was bylo na wyborach?
Mam 15 lat (rocznikowo 16) więc do wyborów mi daleko, a w aktualnej polityce się wybiera zaledwie "mniejsze zło", bo jak się nie odwrócisz - d*pa zawsze z tyłu.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Pięknie to ująłeś<głębokie wzruszenie>
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
ĆVIRO
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 20 lutego 2006, 20:07
Lokalizacja: OCHODNE

Post autor: ĆVIRO »

Mi to wszystko lotto, bo i tak na polityce się nie znam, ale dopóki Leper tam jest to mi się podoobo niezły brecht z tego jest.
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: krucaFuks »

Moim zdaniem temat jest juz do zamknięcia, bo troszke juz przedatowany...
Możnaby ewentualnie założyć jakiś inny temat, bardziej ogólny, żeby wymieniać się linkami do ciut poważniejszych tematów, ale wcale nie jestem przekonany, czy to sensowne. Jeśli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć więcej np o wolnym oprogramowaniu, licencjach Creative Commons, prawach człowieka i obywatela, czy innych problemach o szerszej perspektywie niż koboldy i miecze dwuręczne, to służę pomocą.

[Ok, zamykam temat. Możesz założyć wątek z poważniejszymi dyskusjami, chętnie podyskutuję ^^ - dop. FLK]
Obrazek Obrazek
Zablokowany