Najlepsze akcje w grze

Zablokowany
sebek72325
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 5 stycznia 2008, 16:31
Numer GG: 9192107

Najlepsze akcje w grze

Post autor: sebek72325 »

Nie widziałem jeszcze tego tematu więc postanowiłem go stworzyć. Chciałbym żebyście pisali fajne sytuacje które odgrywają wasze postacie w grze Warhammer. Sam gram i będę podawał parę śmiesznych sytuacji. Więc do dzieła......
sebek72325
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 5 stycznia 2008, 16:31
Numer GG: 9192107

Re: Najlepsze akcje w grze

Post autor: sebek72325 »

Dzisiejsza sesja skończyła sie fatalnie oto ostatni fragmet z gry.
Urlich Magnus i Saner wpadają do psyhiatryka by odbic profesora który wie cos na temat skavenow. Zabijaja dwóch gosci i obezwładniaja 50 letnią babcie. Urlich i Saner idą do magazynu poszukać jakieś broni. Magnus który został pilnować staruszki zuca koścmi. Mg patrzy sie na niego dziwnie. Okayuje sie ze Urlich i Saner sysza cos podczas patrzenia sie w pust sciane za ktora jest ukryty pokoj z bronia. Wychodza i widza jak Magnus (bohater majacy 16 lat) Rznie 50 letnia babcie a potem robi jej minete jak jest nieprzytomna. Saner nie wytrzymuje i wymiotuje przed siebie. Tal oto MG postanowil zakonczyc nasza dzisiejsza sesje .

Role:
Urlich : Sebek72325 (Kolt)
Magnus: Zielu
Saner: Jaco

Mysle ze sie podobal fragment sesji. W krotce napisze wiecej bo juz mielismy lepsze akcje ale ta mna dzisiaj wzstrzasnela :D :shock: :mrgreen:
TofT
Majtek
Majtek
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 04:37

Re: Najlepsze akcje w grze

Post autor: TofT »

Taaak... To musiała być niesamowita sesja... Pełna napięcia i egzotyki... Gratuluję. Uśmiałem się serdecznie. Ha, ha...
(Przepraszam za offtopa, ale sorry :? )
Deadmoon
Mat
Mat
Posty: 517
Rejestracja: czwartek, 2 listopada 2006, 00:43
Numer GG: 8174525
Lokalizacja: Świat, w którym baśń ta dzieje się

Re: Najlepsze akcje w grze

Post autor: Deadmoon »

Temat o kfiatkach z sesji jest tutaj.
Zapraszam do publikowania. Niniejszy wątek zamykam.
Bóg mi wybaczy. To jego zawód. - Heinrich Heine

Autystyczne Przymierze Mandarynek i Klementynek
Zablokowany