Ankiety!

Zablokowany
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Ankiety!

Post autor: BAZYL »

Wreszcie - w #57 TRPG - zamieszczamy wyniki ankiety dla czytelników. Przyznam szczerze, ze ich ilość mnie (pozytywnie) zaskoczyła, ale widząć statystyki naszej strony www, to przyznam, ze i tak było ich mało.

A tok poza tym - zapraszam do komentowania tych wyników ;]

A podam jeszcze linka, bo pewnie zaraz sie o niego bedziecie dopytwać :D

http://www.tawerna.rpg.pl/dane/trpg/taw ... ne/ank.htm
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

O kurcze, jestem drugi... A podkącik M:tG zajął drugie miejsce...
Początek roku, a tu kolejne dobijające informacje. :P Trzeba się w takim razie wziąć za robotę, jednak mam czytelników. :P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

mhhh

wiek czytelnikow - bez zaskoczenia, choc to "10 lat" przy wyborze powinno byc zamieniona w "13". 10 - 15 to chyba nie jest dobra grupa. Lepiej zrobic: "mniej niz 13", "13-15", "16 - 20" itd....

Jak dlugo czytasz Tawerne... "od zawsze" - mysle ze ta odpowiedz byla wybierana bardziej pod wplywem "radosnych emocji" niz po namysle

Ulubiony kacic - zawiadlo mnie 5% cRPG

Ulubiony redaktor - ok. (myslalem ze Jarlaxe bedzie wyzej bo w koncu texty on maszynowo pisze/sal)

Ulubiona gra RPG i cRPG - moje typy wygraly, fajnie :)

Skąd bierzecie Tawerne? CD-Action to jednak potega na naszym rynku nie ma sie co dziwic

Okladki - tez bym chcial tylko musialyby byc ladne (patrz ogloszenia)

reszte narazie zostawie...
Ogolnie mila ankieta oby wiecej takich!
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Equinoxe
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 87
Rejestracja: piątek, 3 września 2004, 16:00
Numer GG: 9393875
Lokalizacja: Toruń - Europejska Stolica Kultury 2016

Post autor: Equinoxe »

Patrzę na te statystki i zastanawiam się, ile osób wzięło osób w głosowaniu. Mam wrażenie, że bardzo niewiele. Nie sądzę więc, by był to jakiś szczególnie dobry obraz naszej kondycji i realnych opinii czytelników.
Ale jeśli mam cos skomentować... Well, ja się zdziwiłem, że tak słabo się przedstawia BS-ka. Ale też porównując ją z podobnymi cornerami konkurencji...
... cóż.
-=Equinoxe=-

"Even the smallest person can change the course of the future"/ "Lord of the Rings", J.R.R. Tolkien
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Sądzę, że masz rację... Wystarczy choćby spojrzeć na ilość miejsc ex aeqvo wśród popularności redaktorów...
Ale teraz, jak jest stronka, może uda się bardziej zachęcić do głosowań...
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Hmm... Przyznam, ze mnie osobiście wyniki a raczej ich liczba zaskoczyła - spodziewałem sie ich o połowę mniej. Jednak w świetle wyników rejestrowanych przez statystyki naszej strony, wypadła rzeczywiście słabo...

A jeśli chodzi o wyniki popularności redaktorów to oczywiście macie rację - miejsca równorzędne sa dlatego że bardzo mało osób odpowiedziała. Ale nie wynika to z ilości otrzymanych wyników, o nie. Po prostu większość czytelników pisała "nie mam ulubionego redaktora" albo "wszyscy są świetni"... A to troche zniiekształciło i wyrównało wyniki końcowe...

Mimo wszystko jestem zadowolony z wyników - a Equi maruda może sobie marudzić

8) 8) 8)
Equinoxe
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 87
Rejestracja: piątek, 3 września 2004, 16:00
Numer GG: 9393875
Lokalizacja: Toruń - Europejska Stolica Kultury 2016

:)

Post autor: Equinoxe »

Wiesz coś o tym narzekaniu, prawda? :P
Ja uważam, że jeśli chodzi o ankiety, to powinniśmy trzymać coś takiego na stronce, na bieżąco. Tak, jak swojego czasu Magia i Miecz co numer zamieszczała ankietę do wypełnienia, tak i my powinniśmy na stronie mieć takową dostępną cały czas. Kiedy się rozruszamy, rozkręci się Tawerna On-Line i Forum, taka ankieta zacznie przynosić efekty. Będzie to pozwalało na nieustanne poznawanie opinii czytelników.
-=Equinoxe=-

"Even the smallest person can change the course of the future"/ "Lord of the Rings", J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Masz rację! Też o tym myślałem, ale na razie mamy inne priorytety. Niemniej taka ankieta sie pojawi - póki co musi nam (i czytelnikom) wystarczyć forum.
Equinoxe
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 87
Rejestracja: piątek, 3 września 2004, 16:00
Numer GG: 9393875
Lokalizacja: Toruń - Europejska Stolica Kultury 2016

...?

Post autor: Equinoxe »

Kiedy można spodziewać się realizacji ankiety On-line? :) I czy to takie trudne? :)
-=Equinoxe=-

"Even the smallest person can change the course of the future"/ "Lord of the Rings", J.R.R. Tolkien
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Post autor: borg »

Technicznie to moge to zrobić prawie od ręki, ale.... dopiero jak mi ktoś pytania dostarczy :lol:
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Spokojnie - nie możemy robić wszystkiego na raz...
A na ankiety mamy jeszcze czas...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Rallat
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 11:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Rallat »

Myślę, że pytania można przygotować od razu... Proponuję redaktorskie forum...
"To była wolność. Utrata całej nadziei była wolnością..."
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

Rallat pisze:Myślę, że pytania można przygotować od razu... Proponuję redaktorskie forum...
:? jestem zniesmaczony ... i tak na tym forum jest malo ludzi [ aktywnych ] wiec dziwne by bylo nie dopuszczac nie-redaktorow do tworzenia Ankiety .....
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Z całym szacunkiem, ale co ty wiesz o robieniu ankiet i zasadach z tym zwiazanych? jeżeli chodzi o propozycje pytań to nie ma sprawy - na te jesteśmy otwarci.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

dobra :? nie to nie ... ja tam nie narzucam mojej pomocy.
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Zablokowany