Listy

Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

A tak jakoś xP Pogadam z BAZYL'em o szczegółach i dam ci znać
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Zgoda
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Kloner pisze:Falka ty to zawsze do czegoś się przyczepisz xP mogłaś przynajmniej powiedzieć że sie zobaczy a potem i tak nas olać.
Falka nie kłamie :P

Poza tym jak ktoś pisze do redakcji, to ma nadzieję, że redakcja mu/jej odpowie. A jak odpowie ktoś zupełnie nieznany i obcy, to się taka osoba może poczuć olana.
Już lepiej zajmijcie się pisaniem tekstów. O listach zacznie się myśleć, jak zaczną przychodzić ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Ale co stoi na przeszkodzie, aby dołączyć mnie i Klonera do redakcji jako odpowiadających na listy?
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Nie mogą reprezentować redakcji osoby, które nie mają z nią nic wspólnego. To, że czasem coś piszecie, albo myślicie o założeniu kącika jeszcze nie robi z Was członków redakcji.
Osoba, która odpowiada na listy powinna być kompetentna i o odpowiednim stażu.

Poza tym gdybm ja wysłała list do jakiegoś pisma i odpowiedziałaby mi osoba, której nie znam, o której nic nie wiem i która robi orty, to bym się poczuła urażona.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

TERAZ nie mamy nic wspólnego, ale czemu kiedyś nie mielibysmy mieć? I na jakiej podstawie uważasz, ze byłbym niekompetetnty?
Falka pisze:Poza tym gdybm ja wysłała list do jakiegoś pisma i odpowiedziałaby mi osoba, której nie znam, o której nic nie wiem i która robi orty, to bym się poczuła urażona.
Takiego Smugglera też nikt nie znał na początku. Kloner się zgodzę, że orty robi nader często, ale np. ja raz na ruski rok. Zresztą można zawsze korektę zrobić.
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Tyle ze taki Smuggler nie tylko na listy odpowiada. Robi tez wiele innych rzeczy, ktorych, jak to kiedys napisal, nie widac w czasopismie ktore trzymasz w rekach. No i kiedys podobno nawet recenzowal gry ^^

Chodzi o to, ze przyjmowac kogos tylko do odpowiadania listow jest bezsensu, bo osoba odpowiadajaca nie bedzie reprezentowac redakcji. Co z tego, ze moze bylibyscie jej czlonkami. Mielibyscie maly staz, wiec ciezko by wam bylo reprezentowac cokolwiek.

To tak jakby na rzecznika jakiegos instytutu wybrac pracownika ktory bylby w nim od przedwczoraj.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

W 73 numerze sa odpowiedzi na 2 listy - listów nie było, bo nam sie skrzynki oficjalne posypały - teraz wreszcie wszystko wróciło do normy wiec miejmy nadzieje ze listy znów sie pojawia.

A jak ktoś chce współredagować dział listy - to niech pisze do nas listy - odpowiada na nie osoba do której został list wysłany lub inna kompetentna - ale na pewno z Redakcji.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Chochlik
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 17 sierpnia 2006, 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chochlik »

Nie wiem jak zachęcić ludzi do pisaniakmaili, ale do pisania newsów i artykułów można zachęcić dawaniem jakiegoś bonusa...
A jeśli chodzi o Smugglera to on odpowiada na listy, jest redaktorem naczelnym i pisze recenzje...
Chochlik
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

lolz, to Smugg stal sie rednaczem i zaczal pisac recenzje? Od kiedy? Chyba na prawde daaaaaaaaaawno nie kupowalem CDA ;)

I sorki za OT
Chochlik
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 17 sierpnia 2006, 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chochlik »

Już od całkiem dawna, niewiedzący...
Chochlik
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Chochlik pisze:Już od całkiem dawna, niewiedzący...
Smugg nie jest rednaczem - uno.
Smugg pisze BARDZO rzadko recenzje (ostatnio chyba Garfielda jakiegoś) - due.
I może zakończmy już ten Offtopic bo jeszcze Smugg się przypałęta i do SwS wywali ;)
Chochlik
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 17 sierpnia 2006, 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chochlik »

Jak chcesz to do niego napisz to ci powie... W którymś z Tipsomaniaków było o redakcji... I tam było to napisane(nie mogę sprawdzić w którym bo ich nie mam)
Chochlik
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Ziefff..... Bredzisz. ;)
Obrazek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Chochlik czy ty rozumiesz słowo redakcja ^_- :?:
Chochlik
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 17 sierpnia 2006, 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chochlik »

Lepiej od ciebie... Chodzi mi nie o redakcje jako budynek tylko redakcje jako ludzi...
Chochlik
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Zapraszam do dyskusji o CDA w temacie o CDA w Offtopicu - tutaj jest zupełnie inny temat. I mylisz się Chochliku... ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany