Wstępniaki podkącików

Czy powinniśmy zrezygnować ze wstępniaków do podkącików?

Tak, one są zbędne
4
13%
Nie, powinny zostać jak są
23
72%
Nie mam zdania...
5
16%
 
Liczba głosów: 32
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Czytaj. Ze. Zrozumieniem.
Także. Swoje. Posty. Przed. Wysłaniem.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

MAd podobno BAZYL mówił że wstępniaki zostają wywalone. Ale czemu? Ankieta mówi żeby zostały.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Wstępniaki fajne są! Czemu je wywaliliście? Zawsze czytałem wstępniaki! Powinny zostać!
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Nikomu nie chciało się ich pisać, a informacje w nich zawarte jedynie pokrótce opisywały kilka tekstów, nie mówiąc o nich praktycznie nic (Bo i ile można powiedzieć o góra kilku stronicowym tekście?). Miałoby to sens przy kilkunastu tekstach... ale przy kilku? Teraz ich głowne role (wyróżnienie najlepszych tekstów, ogłoszenia parafialne ;p) pełnią wstępniaki nad-kącików ;p

mały EDIT: Zaznaczam, że to MOJE zdanie -> oficjalne stanowisko redakcji może być poparte inną argumentacją
Ostatnio zmieniony sobota, 10 grudnia 2005, 16:57 przez MAd Phantom, łącznie zmieniany 1 raz.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

To po co ta ankieta? Co? Wszystko było ukartowane? A co z wolą ludu?!?!?!?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Z tego co rozumiem, za mało tekstów było w kącikach i Wstępniaki służyły za wypełniacze... Ale były fajne! Jak chcę coś przekazać, to co, mogę się pocałować w d***! :P
Ale to tylko bezsilny krzyk. Róbta co chceta. :(
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Jak za komuny....
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Taaaak. Wstępniaki zawsze były fajne. Pamiętam ten w formie komiksu, który zrobił CoB.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Wstępniaki w kącikach zostaną. Co do tych w podkącikach, to zależy od ich szefa - jak chce napisać, to pisze, jak nie, to nie. A jak napisze, ale nie ma tam nic ciekawego, to szef kącika może to wyciąć. Ostatnie zdanie należy do szefa kącika.

A ankieta była potrzebna, aby sprawdzić, czy wywalić wstępniaki z podkącików całkowicie, czy po prostu dać możliwość wyboru ich prowadzącym.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ankieta była tylko badaniem - i zdaje sie że w pierwszym poscie pisałem że wyniki nie są wiążące. A nie chce mi sie sprawdzać...

A oto cytat z głównego wstępniaka nowje TRPG:
Jednakże nowy rok niesie ze sobą pewne zmiany. Jak przejdziecie do spisu treści to z pewnością zauważycie, że z podkącików zniknęły wstępniaki. Dlaczego, zapytacie. Ano dlatego, że na dobrą sprawę niczego wielkiego one nie wnosiły, a z pewnością stanowiły barierę, z którą nie wszyscy Redaktorzy potrafili sobie poradzić. Mimo różnorakich próśb, gróźb, nagród i kar nie zawsze wyglądały one zadowalająco.

Zrezygnowaliśmy, ale to nie oznacza, że urywa się kontakt z szefami podkącików. W stopce redakcyjnej znajdziecie listę poszczególnych redaktorów, a napisać do nich to żaden problem. W drugą stronę komunikacja będzie wyglądała inaczej. Jeżeli pojawią się jakieś ważne informacje dotyczące podkącika, to szukajcie ich we wstępniaku kącika.
Temat ten pozostanie jaki jest, po to abyście mogli wymusić na nas powrót do wstępniaków, jeżeli w ogóle uznacie że było lepiej z nimi.

I z góry urywam wszelkie plotki - podkaciki zostają jak były - zrezygnowaliśmy tylko ze wstepniaków do nich.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Coż dzięki za informacje, ale żal tych wstępniaków. Oby wróciły z wiosną :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

A ja się tak fajnie bawiłem przy wstępniakach :cry: No cóż, zawsze jest nadzieja :twisted:
Bazyl mówisz, że wstępy podkącików, nie informowały o najważniejszym, czyli o zawartości. Ale po co te informacje, skoro pod linkiem jest opis?! Mnie zawsze wstępniaki, albo rozśmieszały, albo nastrajały do MYŚLENIA. Kiedy ubędzie tych 3-5 wstępniaczków podkącików ubędzie też Tawerny, bo ubędzie słów i przemyśleń tych pomniejszych redaktorów.
Howgh!
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

wstępniaki

Post autor: Gisher »

Z wstępniakami było fajnie. Można było się dowiedzieć, co się aktualnie dzieje i co jest w kąciku :|
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja zawsze mam pecha :/. Gdy się dołączam do Tawerny to wstępniaki uciekają... Wg mnie z wstępniakami fajniej było...

PS. Dzięki za wspomnienie o mnie w wstępniaku :D. Takie słowa dodają otuchy :D.
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Cóż.. Popieram! Wstępniaki były wporządku i zawsze je się miło czytało...Osobiście jestem za przywróceniem wstępniaków... :?
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Zablokowany