Czy Tawerna RPG to juz potęga?

Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Czy Tawerna RPG to juz potęga?

Post autor: BAZYL »

Czy Tawerna RPG to juz potęga?Ostatnio pojawilismy się jako pierwsza strona na google.pl po wpisaniu hasła RPG a to juz chyba o czymś swiadczy... Chyba najwyższa pora żeby popaść w samouwielbienie (ale bynajmniej nie po to aby spocząć na laurach - wszak jest jeszcze wiele do zrobienia)...

A wszystkie tzw. "Wielkie Portale RPG" zostały daleko w tyle... cóż w takiej chwili nie ma miejsca na pruderię... :twisted:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Heh, Tawerna pnie się w górę... A pamiętam pierwszy numer. Te płatki wirtualnego sniegu i zegar z którego nic nie można odczytać :lol: . Obysmy kiedyś wsominali w ten sposób numer 68, przy okazji 136 numeru...
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Popadamy w sentymenty :)
Coz, tawerna mogla by byc lepsza, ale mimo to gratuluje
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Nie ma rzeczy idealnych (poza paroma wyjatkami) ale mimo to nie jesteśmy nawet w połowie drogi do celu... Niemniej konkurencji w chwili obecnej nie mamy :D
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Czy Tawerna jest potęgą? Odpowiedź brzmi: nie. Wyszukiwarka google ma dość dziwne poczucie humoru. Pierwsze dwa wyniki hasła kretyn - pan poseł Lepper, oraz pan poseł Giertych - o tym dobitnie świadczą. Dla przykładu - w polskich zasobach google pod hasłem Dungeons and Dragons wyskakuje strona, o której nigdy nie słyszałem, potem jest największe polskie forum poświęcone tematyce Dungeon and Dragons (ze złym adresem notabene) a oficjalna polska strona poświęcona dedekom jest gdzieś pod koniec pierwszej dziesiątki. Ot tyle - nie ma się co cieszyć.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Haer w sumie ma rację... Ale w całym internecie, nie tylko na polskich stronach Tawerna jest pierwsza... Naprawdę jesteśmy najlepsi na świecie :lol: ??
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Taaa... Tylko, że ta pozycja w google o czymś jednak świadczy. Może nie tyle o tym, ze jesteśmy najlepszą strona o RPG a najpopularniejszą...

Panowie L. i G. są na górze google ponieważ internauci zrobili sobie żart, ale to świadczy tylko o tym że wielu ludzi wchodziło na strony w/w panów poprzez linki z nazwą "kretyn" - czyli ze te linki były najpopularniejsze...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Carchmage pisze:Haer w sumie ma rację... Ale w całym internecie, nie tylko na polskich stronach Tawerna jest pierwsza... Naprawdę jesteśmy najlepsi na świecie :lol: ??
Nie, nie jestesmy.

Wpisalam u siebie RPG w google i TRPG nie bylo... No ale ja mam ustawiony jezyk angielski jako domyslny. Zeby znalezc Tawerne musialam wpisac "rpg pl" - i wtedy owszem, znalazla sie i to na szycie listy.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

tez pamietam pierwszy numer tawerny... pojecia niemialem co to baldurs gate, ale przeczytalem solucje (tzn. jej pierwsza czesc :)) wylaczylem trpg i gralem w commandos :)
ale teraz miesiac bez trpg (albo 3 dni bez forum) to jak granie w rpg bez graczy (albo mg)
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Sprawdziłem anglojęzyczne Google i nie jest źle, mamy 158 miejsce! Przed nami jest 157 witryn, w tym trochę chinskich i japonskich. Jak dojdziemy do pierwszego w anglojęzycznym Google miejsca, bedziemy mieć kilka języków dostepnych na stronie... wtedy będziemy potęga ]:->
Ale zeby nie było, że dołuję - ja tam jestem bardzo zadowolony, ze w polskiej kategorii jesteśmy na szczycie... i Knockin' to heaven's door ;p
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

A przecież ja właśnie przez Google trafiłam do tawerny więc to naprawdę dużo daję skoro dzięki temu powiększamy nasze szeregi! :) Tawerna rulez :twisted: :)
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

Potega nie jest, ale ma wszelkie predyspozycje by nia niedlugo zostac :twisted:
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
kajtek
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: środa, 6 lipca 2005, 12:30
Kontakt:

Post autor: kajtek »

Nastopila przykra zmiana. :( W polskojezycznej wersi google.pl tawerna byla pierwszym wynikiem po wpisaniu RPG teraz jest drugim :( ustopila miejsca stronie rpg.gery.pl
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Nie ważne jest czy Tawerna jest na pierszym czy trzecim mjejscu... ale ważne jest że jest w czołówce... bo teraz gdy była na pierwszym mjejscu liczą się już pojedyncze wejścia na strone a nie jak wcześniej tysiące by dostać się na "szczyt" (piszę w niawiasie bo to nie jest szczyt śiatowy tylko krajowy)...
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Hrolf
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2005, 18:20
Lokalizacja: Daleka Północ
Kontakt:

Post autor: Hrolf »

Nieaktualne dane Kajtek. Tawerna znowu na szczycie :)
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

No nie jaja se robice(: woda do glowy uderza i wogole dla mnie nie ma znaczenia ktore miejsce ma w googlach jakas tam strona.. dla mnie liczy sie to co jest za linkiem bo napewo sa jeszcze strony ktore nie przyciagaja takich tlumow a sa o wiele,wiele lepsze niz inne w tej samej kategori poprostu slabiej rozreklamowane d:
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

Ahleage ma rację, pozycję na liście w google to można o kant rozbić... stołu ... liczy się zawartość strony ... poza tym bazyl się tak nie podniecaj bo będziesz miał problemy z sercem, jak dadzą link do tawerny w jakimś potężnym zagranicznym zinie to pogadamy czy tawerna jest szczególnie wybitna.


pozdrawiam ...


CHCĘ EDYCJI POSTÓW !!
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Zablokowany