Czy Tawerna RPG to juz potęga?

Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Tawerna ma już ponad pięć lat a nadal trzyma się świetnie i cały czas się rozwija. To też o czymś świadczy. Czy jest już potęgą? Raczej nie ale niedługo może się nią stać. Oby tak dalej
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Buncur
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2005, 16:51
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Buncur »

ja czytam "was", odkąd zamieścili was w CDAction jakieś 83463 lat temu.... ciągle jest fajnie, ale mi się wydaje, że podupadacie. Przydałoby się coś nowego - ale w sumie nie mam pojęcia co :/
tru dis fild of distrakszyn ju did not dezert mi maj brader in arms
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Przydałyby się nowe rpgi, crpgi... Ostatnie nowości to WFRP 2 ed., zapewne jakis x (wstaw dowolny liczebnik porządkowy ;P) dodatek do DnD, z crpg to...yy...Same sajens fikszyn, i to hakenslesze...
Ach, gdzie rpg z enginem Infinity i z epicką fabułą? ;P Ja wcale nie chcę iść z duchem czasu!
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Ale takie czasy. Boom na cRPG znowu mija. Niestety.

Jesli zas ktos szuka czegos na bazie Infinity, ciagle funkcjonuja rozne grupy moderskie, ktore nie tylko tworza dodatki do istniejacych gier, ale takze czesto tworza nowe gry na bazie starych. Trzeba sie tylko rozejrzec. Zreszta w tym trzeba by upatrywac szansy tawerny. Jedyny problem jaki z tego wynikia, to ich dostepnosc. Zeby zaczac sie wglebiac w jakis tytul, czytelnicy musieli by w niego grac. A mimo wszystko nie kazdy ma dzisiaj internet, a raczej nikt nie zamiesci takiego kilkusetmegowego moda na plytce (chyba ze ktos uprosi Smugglera :P)
baron

Post autor: baron »

Moim zdaniem Tawerna jest najlepsza (chociażby z tych 83492534 powodów które długo bym wymieniał) :)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

no tawerna sie doczekala nawet swojego hasla w wikishimie (ktora polecam, bo zabieram sie za wspoltworzenie :D). jak chcecie poczytac tekst o T-RPG to odsylan na strone http://www.krowy.fc.pl/neuroshima/wiki/ ... awerna_RPG

i jeszcze strona glowna:
http://www.krowy.fc.pl/neuroshima/wiki/index.php/
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Hasło w wikishimie sam stworzyłem (nie miałem czasu, wiec bede poprawiał) ale samą potrzebe opisania jej zgłosili autorzy serwisu.

To ze w Tawernie nie pojawiaja sie teksty o cRPG jest wynikiem małej i;losći redaktorów i tekściarzy chcących o tym pisać. Bo jeśli chodzi o same tematy to zapewniam ze jest ich całkiem sporo...

Sek w tym ze jak ktoś chce i potrafi pisac to zakąłda własny zin (yle se ego ostatnio namnożyło), bo to efektowniejsze niż pomagać tym co już istnieją. Szkoda ze to sie na efektywnosć nie przekłąda...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Trixtian
Pomywacz
Posty: 60
Rejestracja: niedziela, 18 września 2005, 19:46
Lokalizacja: Otchłań
Kontakt:

Post autor: Trixtian »

Ci co są na szczycie mogą z niego szybko spaść :evil: A upadek z wysoka boliiiiii! :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

No no... Tawerna pnie się w górę. Tylko nie popadajcie w samouwielbienie i nie spoczywajcie na laurach. WIĘCEJ ARTYKUŁÓW REDAKTORZY :!: :!: :!: Może jesteście potęgą, ale lepiej tą potęgę jeszcze powiększyć :lol:.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

W tej chwili tawerna rpg to największy zin o RPG i fantastyce :)
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Oczywiście może być jeszcze większy. Tylko trzeba ludzi i konstruktywnej krytyki ^_^
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Takich jeszcze dużo się znajdzie (np. ja :D).
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Jak bede mial czas to moze cos skrobne :P Mam kilka pomyslow na teksty, teraz pytanie czy je zrealizuje :)
Berdysz
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 stycznia 2006, 10:28
Lokalizacja: Sirija

Może być sukces..

Post autor: Berdysz »

W Tawernie drzemie ogromny potencjał, macie dobre teksty, niezłą oprawę i klimat.. Powinniście wyjść na papierze..
Gdybym przechodził obok kiosku, i nagle zobaczył.. "WOW! Tawerna RPG!
6,66!?! Kupuję!!!"
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Za mało tekstów wsumie (żeby było obszerne czasopismo), nie wiadomo co z wydawnictwem i drukarnią... Choć pomysł niegłupi to gorzej z realizacją :wink:
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Pierwszy numer mógłby się składać z najlepszych textów w historii tawerny +nowe. A gdyby była kasa to i texty by się znalazły.
Har Har Har
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

A ja powiem tak: nie kupowal bym. I to z kilku powodow:
a) nie mialbym na to kasy, a nawet jakbym mial to bym przeznaczyl na cos innego ;P
b) nigdy nie kupowalem czasopism rpg, to czemu mialbym kupowac to?
c) juz lepiej zaoszczedzic na jakis podrecznik\dodatek do ulubionej gry (nie mowie o DD, bo tych dodatkow jest za duzo ;))
d) takie cos musialo by mnie zaciekawic, a jak teraz znajduje niewiele interesujacych mnie rzeczy w tawernie, to z pismem moze byc tylko gorzej.

No i poza tym istnienie takiego czegos wg mnie moglo by sie niekorzystnie odbic na poziomie wersji elektronicznej
Zablokowany