Jubileuszowa ankieta

Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Jubileuszowa ankieta

Post autor: Falka »

Jak pewnie wiecie (albo i nie) dawno dawno temu w Tafernie ukazywały się różne niekoniecznie inteligentne ankietki wypełniane przez redaktorów Tawerny RPG. Także z okazji 50-tego numeru przygotowaliśmy specjalny tekst, w którym opisana była redakcja.
A po co to przypominam? Bo wielkimi krokami zbliża się setny numer Tawerny i chcielibyśmy z tej okazji przybliżyć Wam nieco nas zespół (bo pewnie większość z Was nawet nie wie, kto jest redaktorem naczelnym :P). W związku z tym mam wielką prośbę, a właściwie dwie:

1. Jeżeli jest coś, co chcielibyście zobaczyć/przeczytać w tym specjalnym numerze, możecie wrzucać tutaj swoje propozycje. Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie -- w końcu tworzymy Tawernę dla Was i chcielibyśmy, aby spełniała Wasze oczekiwania.

2. Wszelkie pytania, jakie mogłabym wykorzystać w ankiecie redaktorskiej będą mile widziane. Mogą to być pytania ogólne do wszystkich bądź specjalnie skierowane do konkretnego redaktora/redaktorki (te proszę na PW/maila/gg/jabbera/whatever).

A teraz czekam na Wasze posty, macie czas do końca wakacji :)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Qin Shi Huang
Mat
Mat
Posty: 440
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 10:58
Numer GG: 0

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Qin Shi Huang »

tak sobie myślę, że moglibyście przedstawić dział "Pod Ostrzałem"... lub cos w tym rodzaju. Chodzi o to, że bierzecie jednego redaktora i cała reszta zespołu wypowiada sie o nim na podstawie jakiś pytań. Np:

1. Twoje pierwsze wrażenie?

2. Co ci sie w nim/w niej podoba

3. co on/ ona ma co ty chciałbyś mieć a nie masz

4. Co ty byś dał jemu/jej, czego on/ona nie ma a ty masz.

5. Jak określisz ją/jego, w jedym słowie/frazie.

Potem bierzecie innego redaktora i opisujecie go tak samo. A potem innego i jeszcze innego. tak żebyśmy was odrobinkę bardziej poznali. Możnaby także stworzyć coś w stylu złotych kufli za najlepsze osiągnięcia na tawernie.
Rób swoje! rób swoje! A szczęście będzie twoje!
Bo życie to nie bajka! Nie głaszcze cię po jajkach!

Nie tłumacz się. Przyjaciele zrozumieją.
Wrogowie i tak nie uwierzą.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Eglarest »

1. Czy BAZYL jest różową pluszową jaszczurką ?
2.Jakie redakcja ma powiązania z wiewiórkami?
3. Kto tu tak naprawdę rządzi
4. kto rządzi tym co niby tu rządzi ?
5. Ile jest w sumie działów, kątów etc... i kto za co odpowiada -zawsze się w tym gubię
6. Kto kasuje moje posty?
7. jaka jest następna ranga i od ilu postów się zaczyna?
8. kiedy Kloner wróci na tawerne?
9. Co oznacza liczba 8?
10. Czy to prawda ze tawerna jest lewacka ?
11. planujecie zmiany w kadrze?
12. czy żwirek nadal kręci z muchomorkiem ?
13. Co planujecie zmienić
14. dlaczego planujecie właśnie tak?
15. Dlaczego nadal to planujecie mimo ze wiecie ze to sie nie uda?
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Force »

Napewno chcielibyśmy zobaczyć wasze zdjęcia w takim formacie żebyśmy nie musieli ich powiekszać n razy ;)

Qin Shi Huang ma racje ściąganie z dobrych pmysłów jest dobre, takie przedstawienie sprawy napewno dostarczy nam wielu ciekawych informacji.
Co do tych ankiet to pamietam że byłu one nastawione Zieziórowato, chyba w każdym kwestionaruszu było coś Zieziórowatego. Teraz w każdym mogło by być coś o Bazylu, czy o spamerach na forum ;) Tylko pamiętajcie - ma być zabawnie.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Lea
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: niedziela, 18 czerwca 2006, 20:16
Numer GG: 2956891
Lokalizacja: Celestrin
Kontakt:

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Lea »

Mi osobiście ankiety czy wywiady lub jakieś takie informacje dotyczące cech osób ze składu redakcyjnego kojarzą się z narcyzmem tychże, w stylu licznych dziś i radosnych pisemek dla małolatów... Choć nie chciałabym nikogo urazić, jeśli lubi takie rzeczy...
telitha i lú...
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Alucard »

Ech, ja nie mam specjalnych życzeń oprócz jednego. Ciekaw jestem oblicza w dosłownym znaczeniu redakcji. Taki Baz... wreszcie dowod, czy jest pluszowy, czy nie :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Phoven »

Alucard pisze:Ech, ja nie mam specjalnych życzeń oprócz jednego. Ciekaw jestem oblicza w dosłownym znaczeniu redakcji. Taki Baz... wreszcie dowod, czy jest pluszowy, czy nie :D
Proszę bardzo ;]
Obrazek
A fotki redakcji masz w 50 numerze TRPG :)
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: WinterWolf »

Fajnie by było gdyby wszyscy Tawerniacy napisali parę słów o sobie. Tak na wesoło choć bez przesadnego fantazjowania (coś jakby w krzywym zwierciadle, ale z własnej perspektywy... Jak siebie widzą sami Tawerniacy i przy okazji parę słów od ich koleżanek i kolegów z redakcji - na ile są zgodni z takimi samoocenami).
Co do ankiety... Hmm... Może karta postaci zamiast typowej ankiety? Wiek, wzrost, waga, kolor oczu, włosów i skóry, rasa profesja i uzbrojenie... Ale nie na poważnie tylko raczej jakby sami siebie widzeli redaktorzy, gdyby byli postaciami z dowolnego RPG (wedle uznania dla każdego redaktora/-ki)
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Lea
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: niedziela, 18 czerwca 2006, 20:16
Numer GG: 2956891
Lokalizacja: Celestrin
Kontakt:

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Lea »

Tak sobie myślę, że w odróżnieniu od wzrostu, wagi i kolorów, może ciekawe byłyby takie rzeczy jak staż w rpg, może wiek hmm "inicjacji" w rpg, ulubione systemy czy ilość testowanych, polecane konwenty, ciekawe doświadczenia z tym związane - chodzi mi o rzeczy jakoś związane z tematem... Czy mówicie raczej o innych informacjach? Pomysł WinterWolf z czymś w rodzaju karty postaci mi się bardzo podoba i popieram. Jestem także za tym, by na tej karcie był własnoręczny portret. Lub jego usilna, rozpaczliwa próba. :)
telitha i lú...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Deep »

I ja również jestem za pomysłem WW. Ciekawy to pomysł jest a jeszcze klimatyczny taki. W sam raz dla fana RPG :)
.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Elfin »

I ja podpisuje sie pod pomyslem WinterWolfa.... Podoba mi sie taki pomysl...Wreszcie kazdy czepi sie samego siebie i BAZYL bedzie mogl odpoczac.. :D
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Phoven »

Elfin pisze:I ja podpisuje sie pod pomyslem WinterWolfa.... Podoba mi sie taki pomysl...Wreszcie kazdy czepi sie samego siebie i BAZYL bedzie mogl odpoczac.. :D
Chyba WinterWolf :P
A co do pomysłu: popieram takie rozwiazanie. Choć w sumie to troszeczkę nie ma sensu. Przecież i tak każdy wie, że BAZYL miast tak jak teraz być pluszakiem chciałby zostać jeszcze bardziej różowy i pluszowy (przytulaśność +7). ^^
Ouzaru

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Ouzaru »

Podpisuje się pod pomysłem WW, bo samej nic mi nie przychodzi do głowy. Ostatnio mózg mi wypadł w pracy i do tej pory rozpaczliwie się szukamy. Może wypowiem się później ;)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Ravandil »

Pomysł fajny... już widzę oczami wyobraźni ten portret BAZYLa, nabazgrany przez niego samego... To by było nawet zabawne :P I pomysł z kartą postaci niezły. Jest jednak jeden problem... jakkolwiek BAZYL by sam się nie określił, to większość forumowiczów ma już wyrobione własne zdanie na ten temat ;) Jest chyba na straconej pozycji, ale i tak było by to ciekawe ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Plomiennoluski
Mat
Mat
Posty: 494
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 12:49
Lokalizacja: Z Pustki

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: Plomiennoluski »

Pomysł WW też popieram a co, dobry jest to popieram :D a jak oze cała redakcja siedzi i tutaj tępi na forum czasami ( bo ktos musi ) to jeszcze niech dopiszą podpunkt ulubiony wróg :P
K.M.N.

Don't make me dance on your grave...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: laRy »

i jak tu pomyslu WW niepoprzec? karty bardzo chetnie bym zobaczyl (BAZYL jako nosferatu z wampira :D)

co do pytan to bym mial wlasciwie tylko jedno:
jaki jest wasz ulubiony typ opon do rozjezdzania wiewiorek? :D (w tym miejscu pozdrawiam Falke)
początkującyRPGowiec
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 19:39
Numer GG: 0

Re: Jubileuszowa ankieta

Post autor: początkującyRPGowiec »

Qin Shi Huang pisze:tak sobie myślę, że moglibyście przedstawić dział "Pod Ostrzałem"... lub cos w tym rodzaju. Chodzi o to, że bierzecie jednego redaktora i cała reszta zespołu wypowiada sie o nim na podstawie jakiś pytań. Np:

1. Twoje pierwsze wrażenie?

2. Co ci sie w nim/w niej podoba

3. co on/ ona ma co ty chciałbyś mieć a nie masz

4. Co ty byś dał jemu/jej, czego on/ona nie ma a ty masz.

5. Jak określisz ją/jego, w jedym słowie/frazie.
Zupełnie jak w CD-Action 8)
Atra gulia un ilian tauthr ono un atra ono waise skólir fra' rauthr - Niechaj dobry los i szczęście stale ci sprzyjają i bądz ochroną od złego

Eragon - książka Najstarszy i Eragon (ekranizacja deznadzejna)
Zablokowany