TRPG a Vka

Zablokowany
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

TRPG a Vka

Post autor: BAZYL »

To jest temat informacyjny.

W związku z reorganizacją Valkirii wszystcy Tawerniacy posiadający wyższe stopnie zostali zdegradowani do poziomu 4. W ten sposób Vka ostatecznie się chyba od nas odcięła... Chyba powinniśmy zrobić to samo...

I co ciekawe, okazało sie że dowódcą Komandorii może być osoba posiadająca 4 stopień w hierarchii MSV. Pozdrowienia dla Torpa ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Dźwiedź »

Nie pierdziel mie tu smutów kołku, nadal mam Kapitana.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

I to jest jeszcze jeden dowód na to że atak był wymierzony w redakcję TRPG - oficjalnie nie jestes w redakcji - jesteś tylko współpracownikiem - wszyscy redaktorzy zostali zdegradowani do stopnia sierżanta...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

O kurcz! A ja już chciałem się zapisać do Valkirii! No, ale skoro są przeciwko Tawernie, to mogą się cmoknąć! :P
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Zapisz się do Poltera. Może nie jest bezpośrednio związany z Tawerną, ale luźna współpraca układała się nam przyzwoicie. ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Rallat
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 11:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Rallat »

Dawno nie miałem w rękach CD-A. Mam pytanie: czy ARTUT nadal prowadzi naszą papierówkę? Eq i Jarl coś tam mieli pozmieniać, coś pisali... :roll: Co z tym?
"To była wolność. Utrata całej nadziei była wolnością..."
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

ARTUT zrezygnował - oczywiście nie dał o tym znać nikomu od nas - nmusieliśmy dowiadywac sie od Smugglera (ponoć).

W tej chwili nie nadążamy z nadstyałeniem Tawerny, a co dopiero mówic o papieowej...

ale staramy sie...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Equinoxe
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 87
Rejestracja: piątek, 3 września 2004, 16:00
Numer GG: 9393875
Lokalizacja: Toruń - Europejska Stolica Kultury 2016

Zaślepienie!

Post autor: Equinoxe »

BAZYL, chyba Cię pogięło, ja pierdolę...
Czy Ty naprawdę tak jesteś zaślepiony nienawiścią do V-ki czy co?
Założę się, że Dźwiedziu po prostu podpięty był pod jakiś pion, to go nie zdegradowali.
Nie sraj mi tu smutów, że na Tawernę się uwzięli, bo to gówno prawda. Poleciały degradacje, bo nikt z nas nie był oficjalnie pod żadną Komandorię podczepiony. Krótko mówiąc - dla V-ki w zasadzie nie istnieliśmy, jeśli chodzi o o formalny zapis. Po prostu się na niej pojawiliśmy.
Tymczasem by sprawę odkręcić wystarczyło tylko zgodnie z instrukcją otrzymaną na V-skrzynkę napisać maila, żeby wszystko wyjaśnić i nie było najmniejszego problemu. Zapisano mnie do konkretnej komandorii i problem zniknął po dwóch dniach, a ja znów mam poziom 6-ty. Bardzo prawdopodobne jest, że niedługo dostanę Komandora.
Więc nie pieprzcie mi, że się V-ka wypina na ludzi z Tawerny. Ale nie ma nic za darmo.

Wkurwia mnie takie zaślepienie.
-=Equinoxe=-

"Even the smallest person can change the course of the future"/ "Lord of the Rings", J.R.R. Tolkien
Equinoxe
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 87
Rejestracja: piątek, 3 września 2004, 16:00
Numer GG: 9393875
Lokalizacja: Toruń - Europejska Stolica Kultury 2016

Papierowa.

Post autor: Equinoxe »

O rezygnacji ARTUTa z prowadzenia papierowej faktycznie nic nikomu nie było wiadomo i to chamstwo z jego strony. No cóż, trudno. Ja i tak jestem zdania, że sami jesteśmy winni takiej sytuacji. I żeby było jasne - nie zamierzam o tym tutaj dyskutować. Swoje stanowisko przedstawiałem już kilkukrotnie.

Co do papierowej to, oczywiście, zajmę się nią najlepiej jak potrafię. Mamy spore tyły i opinię gówniarzy, a to nie będzie łatwo zmienić. Smugg też zbyt poważnie na nas nie patrzy, a Tawerna RPG na papierze nie wydaje się być nikomu potrzebna. Ale też prawda jest taka, że papierowa Tawerna nigdy nie wyglądała choć w części tak dobrze, jak niegdysiejsze Królestwo Chaosu przed laty :)

Jeśli jednak mam reaktywować papierową, to muszę mieć spore wsparcie. Muszę mieć teksty na zapas. Nie będę balansował na granicy ryzyka, że na dany numer nie ma tekstu. Nie zamierzam też tworzyć papierowej Tawerny sam, bo to mija się z celem. Ona ma być NASZYM kącikiem, nie moim. To ma być Tawerna, a nie kącik autoprezentacji jednego człowieka, jak za czasów ARTUT-a.
Bez Was więc nie dam rady. Bez Was po prostu nie zacznę. Nie będzie sensu.

Dlatego proszę - piszcie. Mój adres - equinoxe@poczta.valkiria.net
Jeśli nie wiecie o czym, nie wiecie jak, chcecie, bym Wam coś doradził - jestem do dyspozycji, naprawdę. Odpiszę na każdy mail. Docenię każdą inicjatywę.

Niektórych z Was to może wkurwi (ba, na pewno wkurwi :) ), ale postaram się też o wsparcie Valkirii jednak. Obojętnie, co o tym myślicie - ja wciąż uważam, że możemy z nimi współpracować na sensownych zasadach. I zamierzam to udowodnić.
-=Equinoxe=-

"Even the smallest person can change the course of the future"/ "Lord of the Rings", J.R.R. Tolkien
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

od Equinoxe'a powialo groza ... strach sie bac ...

Moim zdaniem wszystko zalatwia szczera [ nawet bezczelna ] rozmowa. Moze to tylko kwestia pogadania z odpowiednimi osobami :roll: ... a nie od razu plucie siarczana flagma na Valkirie... :?

zawsze myslalem, ze dla Valkirii Tawerna jest powaznym wspolpracownikiem. No najwyrazniej sie mylilem ...

a Runiq to fanatyk Tawerny :wink:
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Equi - powiem tak - sam jesteś zaślepiony - nie wiem co Tobie napisali, ale u siebie znalazłem tekst że mam wyjasnić sprawę z Torpem. Podkręslam - Torpem, który też został zdegradowany. Poza tym z informacji mi dostarczonej wynikało niezbicie, że powodem degradacji był brak aktywności (bzdura) a nie brak przynależności.

Nie wspomnę że komandoria TRPG została zlikwidowana bez powiadomienia nas o tym (chyba, że Jarl wiedział), a jedyne co mnie boli, to to ze trzymaja nasze teksty i nic - absolutnie nic z tego nie mamy...

A zresztą - mi tam jest to obojętne - niech się Vce powodzi - nic do niej nie mam, ale wolałbym wiedzieć jak widzisz współprace papieroej Tawerny z Vką (najlepiej na LD) ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Equinoxe
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 87
Rejestracja: piątek, 3 września 2004, 16:00
Numer GG: 9393875
Lokalizacja: Toruń - Europejska Stolica Kultury 2016

Post autor: Equinoxe »

Hmm...
Może i się trochę zapędziłem. U mnie sytuacja wyglądała nieco inaczej - do Torpedy mnie nie odsyłano. Po prostu napisano, że reorganizacja i tyle. Brak aktywności na serwisie - owszem, też to dostałem. To było po prostu standardowe sformułowanie dołączone chyba do każdego listu. Ale z tym się zgadzałem, bo blisko dwa miesiące nic na V-ce nie zrobiłem.
Ogólnie nie mam absolutnie żadnego żalu o reorganizację.

Fakt, zniknięcie komandorii "Tawerna RPG" zaskakuje. Ale spróbujmy jeszcze sprawę ruszyć. Wciąż daje to więcej potencjalnych korzyści, niż samodzielna praca. Niech umieszczą do nas po prostu link, ale będziemy się rządzili u siebie. Ktoś od nas powinien zostać oddelegowany do spraw transferu tekstów - będzie dobierał te, które możemy zaoferować V-ce i starał się o teksty od nich. Nie sądzę, by to było niewykonalne.

Współpraca z V-ką odnośnie papierowej... widzę ją tylko wtedy, gdy ogólnie będziemy współpracować z serwisem. A miałem na myśli sensowne newsy itd., ale także zgodę na publikacje niektórych rzeczy, do których V-ka ma dostęp od ręki (vide fragmenty np. podręczników, ilustracji do nich), a my niekoniecznie. Muszę to przemyśleć.
-=Equinoxe=-

"Even the smallest person can change the course of the future"/ "Lord of the Rings", J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Powiem tak: fragmenty podręczników dostaniemy jak tylko sie o nie upomnimy - bezposrednio od wydawcy - jako materiały promocyjne (kazdy serwis dostaje je na takiejj samej zasadzie), a co do newsów to nasze też są spoko i myśłe, że można z nich wybrać naprawde te godne uwagi...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

DrkS.*Radkoff pisze:od Equinoxe'a powialo groza ... strach sie bac ...

Moim zdaniem wszystko zalatwia szczera [ nawet bezczelna ] rozmowa. Moze to tylko kwestia pogadania z odpowiednimi osobami :roll: ... a nie od razu plucie siarczana flagma na Valkirie... :?
Zgadzam się z przedmówcą. Nie rozumiem tylko, czemu Valkiria zaczęła tę wojnę poprzez skasowanie komandorii Tawerny RPG...
DrkS.*Radkoff pisze:zawsze myslalem, ze dla Valkirii Tawerna jest powaznym wspolpracownikiem. No najwyrazniej sie mylilem ...
Też tak myślałem, ale skoro Valkirii nie zależy na Tawernie, no to co mamy zrobić? A może V-ce się coś pomyliło i odcięła od siebie Tawernę...
DrkS.*Radkoff pisze:a Runiq to fanatyk Tawerny :wink:
Z tym się zgodzę :mrgreen:.
caras
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2004, 21:43
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bielsko-Biała

bo mi sie nudzi ;)

Post autor: caras »

A wiecie dlaczego ARTUT spadl z drzewa tej jesieni?
Bo grabil liscie... ;P
Zablokowany