TRPG #76

Zablokowany
Gość

Post autor: Gość »

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc swoje pytanie zadam tu:
Kto jest autorem tytułowej grafiki najnowszej Tawerny i gdzie można znaleźć wiecej prac tego autora?
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Autorów masz w stopce numeru. W tym przypadku autorką jest Sol Angelica a jej prace możesz znaleźć miedzy innymi na okładkach Tawerny RPG :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Gość

Post autor: Gość »

Też nie wiem gdzie to napisać więc piszę tutaj. W najnowszym numerze TRPG, w 3 pierwszych artykułach pojawiają się masakryczne błędy graficzne utrudniające mi czytanie.
Tekst "Chaos a Mordor" w ogóle nie ma tawernienej grafiki tylko jakby to było w Wordzie pisane.
Tekst zaś o "Direntarach" i "Lazerach" nie ma żadnych polskich znaków tylko jakiś kosmos, a że polskie znaki w tekstach często występują ciężko się czegoklwiek doczytać.
Czytałem to z internetu (nie ściągałem numeru na dysk) i w innych tekstach problemy te niewystępują. Miło by było dość szybko to poprawić. ;)
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

To wyżej to ja byłem ale nie wiem... Jakimś cudem mnie nie zalogowało automatycznie. Medatorów proszę o połączenie tekstu jako moja wypowiedź. Dziękuję.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Anonymous pisze:Też nie wiem gdzie to napisać więc piszę tutaj. W najnowszym numerze TRPG, w 3 pierwszych artykułach pojawiają się masakryczne błędy graficzne utrudniające mi czytanie.
Tekst "Chaos a Mordor" w ogóle nie ma tawernienej grafiki tylko jakby to było w Wordzie pisane.
Tekst zaś o "Direntarach" i "Lazerach" nie ma żadnych polskich znaków tylko jakiś kosmos, a że polskie znaki w tekstach często występują ciężko się czegoklwiek doczytać.
Czytałem to z internetu (nie ściągałem numeru na dysk) i w innych tekstach problemy te niewystępują. Miło by było dość szybko to poprawić. ;)
To wina Twojej przeglądarki :wink:. Też mam takie błędy w Firefoxie, a w Operze już nie mam. Dobrze złożyłem kod, a poza tym Falka sprawdzała, więc nie ma możliwości wysłania bubli :).
Krzys_ek
Majtek
Majtek
Posty: 138
Rejestracja: środa, 14 września 2005, 13:29

Post autor: Krzys_ek »

Anonymous pisze:Też nie wiem gdzie to napisać więc piszę tutaj. W najnowszym numerze TRPG, w 3 pierwszych artykułach pojawiają się masakryczne błędy graficzne utrudniające mi czytanie.
Tekst "Chaos a Mordor" w ogóle nie ma tawernienej grafiki tylko jakby to było w Wordzie pisane.
Tekst zaś o "Direntarach" i "Lazerach" nie ma żadnych polskich znaków tylko jakiś kosmos, a że polskie znaki w tekstach często występują ciężko się czegoklwiek doczytać.
Czytałem to z internetu (nie ściągałem numeru na dysk) i w innych tekstach problemy te niewystępują. Miło by było dość szybko to poprawić. ;)
Jeśli używasz IE pomaga zmiana kodowania na Unicode (UTF-8 )
Przynajmniej mi pomogło we wszystkich opisanych tu przypadkach. Mam IE 6.0 :wink:
Zablokowany