Problem z sesjami

Zablokowany
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Problem z sesjami

Post autor: Runiq »

W związku z tym, iż w działach Rekrutacja i Sesje panuje "mały" bałagan, zwracam się z prośbą do admina i moderatorów, żeby usunęli tematy na których nikt nie pisze. Zostałyby tylko sesje, w które ktoś gra (i ich tematy rekrutacyjne).
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


To raczej niezbyt dobry pomysł.... W końcu każda z tych sesji może być teoretycznie reaktywowana i stanowi jakiś kawałek historii forum... - mało aktywnych tematów też przecież nie usuwamy. No, chyba, że MG poprosi mnie o usunięcie jego sesji - wtedy mogę to zrobić.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Prosze nie usuwać tematów - jeżeli założyciel wąrtku sesji - czyli MG - poprosi, to można zamknać jego temat. Usuwanie to nienajlepszy pomysł. Przemyślę jeszcze po jakim czasie dana sesję będzie można zamknąć z powodu bezruchu i - może - pomyślimy nad stworzeniem czegoś w rodzaju archiwum sesji gdzie bedą lądowały tematy zamknięte...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

Witam po dłuższej nieobecności. I od razu mówię, że pomysł BAZYLa ma szanse powodzenia. Za dużo jest w rekrutacji i sesjach tematów w których nikt nie pisze i czasem poprostu trudno sie w tym wszystkim połapać. Wiadomo, można by to samo powiedzieć o reszcie forum, ale sesje są chyba jednym z częściej odwiedzanych miejsc tego forum. Taki dział, z sesjami zakonczonymi i nie skonczonymi byłby naprawdę przydatny.
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

A propo's..
..mam pewien pomysł, utworzyć sesję dla Runicznej Gwardii, co wy na to?
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Bardzo dobry pomysł, moim zdaniem. Szkoda że BAZYL się nie zgodzi, choć może taki prezent świąteczny dla RG? :)
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Eee? A co to niby za problem? Sesja jak każda inna - MG zakłada temat i gracie... po co tu jakieś pozwolenia?
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Bo to zabrzmiało jakby Dorre chciał utworzyć dział tylko dla RG (wiem mój błąd) :oops:
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Jak już mowa o Runicznej Gwardii...
Dorre, wywal link do stronki ze stopki. Toć wstyd do tego linkować. I to nie dlatego, że tam nic nie ma, a dlatego, że nikt normalny nie robi strony, która każe wybierać rozdzielczość ekranu. LOL i tyle.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Dorre pisze:A propo's..
..mam pewien pomysł, utworzyć sesję dla Runicznej Gwardii, co wy na to?



Aaaa! Dajcie spokój Runicznej Gwardii! ;p Dorre, jak chcesz, to zakładaj sesję, ale dla wszystkich. Bo i tak większość Gwardzistów nie pojawia się na forum, więc sesja by nie ruszyła. Poza tym taki pomysł mi się także nie podoba ze względu na forumowiczów, którzy nie należą do RG, a chcieliby zagrać w tą sesję.
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

A ja tak się zastanawiam, czy nasza "kochana" RG nie mogłaby, po uzgodnieniu z naszą kochaną władzą (czyt. Adminami) stworzyść i poprowadzić Miasta RPG na tym forum, w osobnej kategorii i dziale oczywiście. Było by ciekawie. No i RG mieliby w końcu jakieś obowiązki (pilnowanie i moderacja miasta), oczywiście ci Gwardziści, którzy nadają się na MG a to byłaby już wewnętrzna sprawa Gwardii.
(Czy mój pomysł wymaga jakichś wyjaśnień?)
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

wiesz ile roboty jest z takim miastem? przeczytac wszystkie posty, dbac o porzadek, wysylac upomnienia/ostrzezenia, itp. itd. kumpel przez miesiac cos takiego prowadziel (ok. 500 userow), potem to olal, bo niemial nawet czasu zeby pojsc z kumplami do miasta. a modow/adminow bylo z 5-6. spoko, tu niebedzie 500 userow, ale to troche duzo roboty...

ja jestem na nie
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Może jakiś prosty programik, dałoby sie wklepać? Żeby nie trzeba była (a' propos MG, na sesji) tak się męczyć? Albo wziąść np. 3 MG, którzy mają ze sobą dobre kontakty. Załóżmy 10 strażników, i powinno wystarczyć. Ale nie ukrywam, że roboty tak czy siak byłoby dużo :D
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

laRy pisze:wiesz ile roboty jest z takim miastem? przeczytac wszystkie posty, dbac o porzadek, wysylac upomnienia/ostrzezenia, itp. itd. kumpel przez miesiac cos takiego prowadziel (ok. 500 userow), potem to olal, bo niemial nawet czasu zeby pojsc z kumplami do miasta. a modow/adminow bylo z 5-6. spoko, tu niebedzie 500 userow, ale to troche duzo roboty...

ja jestem na nie
Krótko: Bullshit. Ja mam na głowie dwa miasta RPG (jako MG) i trzecie w drodze (jako OM*) gram w 4 Miastach RPG i mam spro czasu na wszystko. Dodatkowo jedno z miast ma w przybliżeniu 100 - 150 postów dziennie. I co? I nic, czasu mam od groma (ciągle narzekam na brak nowych graczy bo 10 na jednego MG to stanowczo zbyt mało). Co do wysyłania ostrzeżeń od tego jest OM nawet w dużych Miastach. Swoją drogą jeśli ktoś ma ciekawy pomysł na miasto i czuje się na siłach być OMem to ja mu pomogę, bez żadnego problemu, sam OMem nie zostanę z prostego względu, nie było mnie na forum dłuższy czas, nie wiem kto się nadaje na drougiego/trzeciego itd. MG, nie mam pomysłu na żaden nowy świat (bo Miasta w Sprawdzonych uniwersach mają to do siebie że nieraz wizja Autora miasta nie pokrywa sięz wizją innych fanów i są zbyt duże tarcia) oraz nie czuję się (w chwili obecnej) zbyt dobrze (czytać: brak weny twórczej).

*OM - Opiekun Miasta
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Zablokowany