Layout

Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

BAZYL pisze:1/ Mamy zin - wydawany 13 razy w roku - i na nim sie skupiamy - on jest najważniejszy - mów mi jeszcze o lenistwie - policze zaniżone wartości - 13*40 tekstów = 520 tekstów rocznie/365 dni = ok. 1,5 teksta dziennie...

2/ Po co zmieniać coś co działa dobrze?
Piszesz 40 tekstów do jednego numeru?!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

W reklamy googla się klika :P
A wyliczałem teksty które ukazuja się w zinie, a nie moje teksty, które ukazują się w zinie...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Z reklamą można sobie w prosty sposób poradzić :D . Wystarczy używać mozilli i zainstalować sobie adblocka :D I już Tawerna wygląda jak w starych dobrych czasach <rozmarzony>
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Mozna tez dalej meczyc BAZYLa co ma zamiar robic ;)
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: krucaFuks »

Faktycznie, reklama jest zdziebko paskudna... przede wszystkim dla tego, że strasznie nachalna i mocno sie wyróżnia. Po prostu denerwuje. A to chyba też nie leży w waszym interesie, żeby ludzie ją na rozmaite sposoby wyłączali, prawda?

Nie rozumiem, czemu zdecydowaliście się na taką opcję googleadsow. Mnie osobiście np tekstowe reklamy kontekstowe zupełnie nie przeszkadzają. Zdarza mi się całkiem często w nie kliknąć, tym bardziej, że bywa, iż są w nich sensowne linki. Ale jak widzę coś wielkiego i migającego, to bezwiednie blokuje to adblockiem.
Obrazek Obrazek
Zablokowany