Blowanie tematów - kto? dlaczego? po co?

Zablokowany
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Blowanie tematów - kto? dlaczego? po co?

Post autor: krucaFuks »

witam

Po dłuższej nieobecności (i kilkakrotnie napominany przez co po niektórych) zawitałem na forum. Z zaintresowaniem przeczytałem dyskusje (dość jednostronnie tłamszoną przez niektórych, przez innych ze sporym fanatyzmem prowadzoną o propozycjach zmian w silniku i ogólnie funkcjonowaniu forum. Tyle, że została ona zablokowana, z niewiadomych mi powodów. Podejrzewam, że została ona przeniesiona na inny, bliźniaczy wątek, ale nie jestem w stanie wykombinować, gdzie. Może więc warto wprowadzić pożyteczny zwyczaj, aby wszelkie tego rodzaju decyzje oznaczane były postem podającym powody takiego, anie innego postępowania i ewentulanym linkiem do wątku, w którym można kontynuować dyskusję.- dzięki temu można byłoby także od razu zobaczyć, kto za taką decyzją stoi, co poddawałoby ją automatycznie osądowi społeczności.
Obrazek Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Blowanie tematów - kto? dlaczego? po co?

Post autor: Deep »

Stanowczo popieram!
Wiadomo, że w niektórych tematach mozna się od razu domyślić ale niektórych rzeczy nie pojmuję.
.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Blowanie tematów - kto? dlaczego? po co?

Post autor: BAZYL »

Nie wiem kto to przeniósł, jest to chyba częśc jakiegoś innego tematu po dziwnym dzieleniu. Niemniej temat dyskusji jest nieaktualny, bo silnik się zmienił i nie bedziemy na razie szukać kolejnego. Niniejszy temat zamykam, bo też do niczego nie prowadzi - rzucone populistyczne hasło, a userzy bedą nabijac sobie posty komentując go: Stanowczo popieram!.

Takie rzeczy zgłasza się administracji, wniosek skądinąd dobry i wart poparcia.

Dyskusję o obecnym kształcie forum można prowadzić w tym wątku:
viewtopic.php?f=11&t=3339
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany