Nowe forum

Zablokowany

Jaką skórkę powinno mieć forum?

Silver - bo jest ładne i przejrzyste
5
8%
Old TRPG - bo jest klasyczne i najlepsze
47
76%
Inne - w poście wpisałem propozycję jakie
10
16%
 
Liczba głosów: 62
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Nowe forum

Post autor: Elfin »

Borg.. Ja takze nie rozumiem... Skorka jest fajna ( w kazdym razie duzo lepsza niz silver, bo ta to jakies homo- [nie mylic z teletubisiami :D] niewiadomo... Razilo po oczach i nijak sie mialo do swiata fantasy... no chyba tego z Gwiezdnych Wojen).. A co do starych bab jak to okresliles :) ... Sa to tylko zrzedliwe proby doskonalenia forum.. :P
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Szelmon »

borg pisze:Ja zirytowany? :lol:
Ja sie nie irytuje. Za dużo siedze w takich sprawach jak TRPG, CoolKon, IK, WGWO, RKF, etc. żeby się taką pierdą irytować. Po prostu stwierdziłem fakt zachowania się tawerniaków, jak Stare Baby i tyle.
Dokladnie to samo stwierdzilem ze dwie-trzy (albo i wiecej) strony temu... :D
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe forum

Post autor: fds »

Borg proszę Cię, nie marudź. Skórka jest teraz średnia bo męczy oczy. Ja przynajmniej to odczuwam i parę jeszcze osób które np, mają jakieś wady wzroku. Dobrze że przynajmniej tło się zmieniło, już jakoś lepiej. Ale po pewnym czasie (pół godziny, godzina) sie wszystko zlewa. Mnie już po tym czasie oczy bolą i mnie w ogóle od kompa odrzuca.
borg pisze:- Aaa! Jesteśmy zaszokowani, że zmieniliscie je na te, na które mówiliście od pół roku, że zmienicie?
borg pisze:
Epyon pisze:Kolejna sprawa - forum. Phpbb3 z tego co widziałem (perspektywa usera) nie daje nic, czego nie oferuje odpowiednio rozbudowane modami phpbb2. No, może standardowy styl wygląda bardziej estetycznie. ;P
Powtarzam po raz trzeci: Prosze o podanie alternatywy - chętnie się zapoznamy!
Podałem alternatywę i się z nią nie zapoznaliście. Po co się zapoznawać skoro jest super mega wypas phpbb3! Co prawda jeszcze nie w wersji stabilnej, ale to w niczym nie przeszkadza bo i tak każdy wie ze phpbb ruuuulez! -_-
borg pisze:- O nieeeee! Ono ma wszystkie opcje, co mają inne nowoczesne fora!
Nie ma, dopiero je goni.
znów borg pisze:- Jak to!? Czemu zmieniliscie na to, co je kwartał testowaliście po cichu i ma wszytsko co chcieliśmy, żeby miało?
No właśnie, kwartał testowaliście po cichu. Nikt o niczym nie wiedział. Czy to wkurzało niektórych tawerniaków? Tak, wkurzało. Przykład:
Epyon pisze:
Nawet nie mogę powiedzieć że strona szykuje się do przebudowy, bo to by było kłamstwo w żywe oczy.
Tutaj się nie zgodzę, bo prace nad tym faktycznie trwają (co w przypływie jaszczurzej łaski zostało mi objawione po dłuższej rozmowie). Tylko nie podoba mi się, że ich efekty są widoczne zazwyczaj dla raptem 3-4 osób (BAZ, Falka, Borg, Jarl - pominąłem kogoś?).
Czyżby ktoś zapomniał, że TRPG to społeczność? Ja też np jestem członkiem tej społeczności i chciałbym wiedzieć co się dzieje. Ale najlepiej działać po cichu i tylko marudzić, że nikt nie pomaga. BAZYL w innym temacie napisał, że nie będzie przecież pisać o porażkach i o tym np, że nie może się dogadać z paniusią w ISA. A dlaczego nie? Może ta pani z którą tak nie można sie porozumieć to ciocia albo sąsiadka jakiegoś użytkownika tawerny? W ten sposób można by się kontaktować przecież. Ale to przecież byłaby pomoc, a lepiej jest marudzić tylko.

Nie czepiaj się, że ludzie wyrażają swoje opinie na temat skórki bo chyba po to został założony ten temat? A nie sądzisz, że ciężko by było, żeby wszyscy userzy mieli to samo zdanie? W temacie "propozycja" padały argumenty przeciwko phpbb3 i ani jeden za. Jednak i tak phpbb3 bez żadnego "ale" zagospodarowało się na tawernie. Teraz jak już, forum na nim działa i tak pewnie jest po rybach, bo znając życia tak nasyfiło, że na razie nie da się łatwo przenieść bazy danych z phpbb3 na inny silnik. Z dwójki nie było problemów, ale z trójki nie mam pojęcia.

Jesteście obaj jak dwa zgryźliwe tetryki (borg tylko czasami, ale BAZYL to po całości) siedzą, kombinują, ale ciągle tylko po swojemu. Przekonać, takiego do czegoś to jak przekonać 100-letniego zgrzybiałego dziadygę, że rachunki wcale nie trzeba płacić na poczcie.

PS: Jeszcze mniej bym się czepiał, jakby wyszła ostateczna wersja phpbb3, ale RC1 ... _-_
PPS: To, że pokazuje mi "-1" nieprzeczytanych wiadomości (czyli że już przeczytałem wiadomość, którą dopiero dostanę) to pewnie, błąd obecnej wersji. Ciekawe ile baboli będzie co chwila wychodzić.
Acyd Burn pisze:We encourage only those running the release candidate wanting to test out the new version, it is still recommended to wait for the full release; after all this is a release candidate.
...
For all those not needing support and want to take the risks... the database update file is present,...
Oczywiście, też jest, że to może być wydanie ostatnie przed wersją finalną. Jednak jednocześnie jest zaznaczone, ze wersja finalna będzie utworzona na bazie ostatniej wersji rc. Nie ma że to będzie ostateczna wersja (nawet w najbardziej optymistycznej wersji).
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: BAZYL »

http://www.pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_życia_programu

Ale nie o tym miałem...

Użytkownicy zażyczyli sobie w ankiecie powrotu starego wyglądu, który był miejscami nieczytelny. Dlatego zdecydowaliśmy się upodobnić nowe forum do starego, troche je rozjaśniajac tylko. WW narzeka na łososia, fds narzka na grafiki skopiowane ze starego forum (tego, które chcieli uzytkownicy). Wiecej głosów sprzeciwu nie pamiętam - jesli ktoś ma jeszcze uwagi to zapraszam, bo póki co dwóch użytkowników to troche za mało...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: borg »

fds - ale żeś się rozpisał :D

My z BAZYLem stare tetryki? Nie tak dawno, jak na ConStarze doszedłem do tego samego wniosku :D

Tawerna RPG: Miejsce spotkań Starych Tetryków i Starych Bab :D
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Nowe forum

Post autor: kajtek Raulin »

Musze powiedzieć iż nowe przyciski "ofline","online" wyglądają nieźle.
A z tego czerwonego to krew mi na klawiature ściekła! :D
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Nowe forum

Post autor: Deep »

Ja tam nic do forum nie mam. Ważne, żeby się dało czytać i nie świeciło po oczach :P
.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Nowe forum

Post autor: LOD »

No mi się początkowo ciężko było przestawić. Wiadomo, stare przyzwyczajenia ciężko wykorzenić. Logo mogłoby być stare, stare forum również mi pasowało. To mi jest takie nijakie, ale podejrzewam, że ew. modernizacje graficzne, czy przyzwyczajenie, jest kwestią czasu. A skoro to forum jest dużo wygodniejsze administracji, to tym bardziej to nowe powinno zostać.

Reasumując jestem na tak
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: Falka »

To może jeszcze ja ponarzekam? Dawno tego nie robiłam :>
Jak już pisałam, nie znam się na kolorach i rozwiązania sugerować nie będę. Ale to teraz, to jest faza przejściowa, prawda? Bo nie sądzę, aby takie łososiowo-sraczkowate (wybaczcie brzydkie słowo) coś zostało na dłużej. Niechże ktoś z wyczuciem koloru coś wymyśli! BAZ się zna na kolorach tak samo jak ja...

Napisy na przyciskac on/off-line są brzydkie. Zwłaszcza ten zielony. Daje po oczach.

BAZ - RC zostaje wersją finalną, jak nie ma bugów.
Tutaj macie info o bugach - to nic nie znaczy, bo te kilka bugów moża olać i poprawić w następnej wersji, ale statsy zawsze można sobie obejrzeć ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Nowe forum

Post autor: Deep »

Jeśli o mnie chodzi to te przyciski off/online moznaby w ogóle wywalić.
.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe forum

Post autor: fds »

Jak temat mi podpasuje to flame mi przychodzi z dziecinną łatwością :D
Stare zgerdy i zrzędliwe baby, wybuchowa mieszanka :D ale myślę, że miłość przetrzyma wszystko ;)

Tez mam nadzieję, że obecne kolorki to faza przejściowa. BAZ nie ma gustu, przydałby się ktoś inny do ustanawiania kolorków. I BAZ nie tylko my chcemy zmian. Nie fałszuj sondaży opinii publicznej.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe forum

Post autor: Koval »

Kto powiedział, że na forum jest demokracja ?
Co do wyglądu forum, to jeszcze tylko kolorki nowych postów za mało się odróżniają, a tak to byłoby git.
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Nowe forum

Post autor: Phoven »

-Koval- pisze:Kto powiedział, że na forum jest demokracja ?
Co do wyglądu forum, to jeszcze tylko kolorki nowych postów za mało się odróżniają, a tak to byłoby git.
A kto powiedział, że jej nie ma? :P
Tawerna to społeczność a nie własność kogokolwiek z użytkowników, wliczając również adminów.
Ogólnie skin forum mi się podoba, przeszkadzają tylko dwie rzeczy:
*Absolutnie denne logo. Dlaczego do jasnego Szelmona administracja nie wstawi loga zaproponowanego właśnie przez Szelmona?:P
*Ten głupi pasek pomarańczowo-brązowy absolutnie nie pasuje do reszty, nie możnaby zmienic? :P
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Nowe forum

Post autor: borg »

My tu chcemy wejść z wyglądem Tawerny w XXI wiek, a Wy proponujecie wygląd na miarę lat 90tych ubiegłego wieku... (deski, papirusy, etc.) Opamiętajcie się :D
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Nowe forum

Post autor: Deep »

borg, retro wraca do mody :D
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Nowe forum

Post autor: Ravandil »

Deep pisze:borg, retro wraca do mody :D
W każdym razie nie zaszkodzi spróbować. W końcu się człowiek na błędach uczy, prawda? Po kilku(nastu) próbach może w końcu trafi się coś, co zadowoli chociażby większość użytkownikó. Bo że znajdzie się coś, za zadowoli WSZYSTKIM, to nie wierzę za bardzo :P Ważne, żeby te "przejściowe" formy jakoś za bardzo nie gryzły :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe forum

Post autor: fds »

Borg mylisz się :) nie lata 90 ubiegłego wieku tylko lata 90 XVI wieku :D połączone z 21 wiekiem ;) I zmieńcie to cholerne kurduplowate logo na nowe Szelmonowe.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Zablokowany